Кристиян Ефтимов – Еразъм+ семестър 2022/2023 в University of West Bohemia, Pilsen, Czech Republic

Кристиян Ефтимов, спец. СИТ, ФИТА, 2ри курс:

“Като студент по Еразъм+ имах възможността да уча в чужбина и да се потопя в различна култура, език и начин на живот. Първите няколко седмици бяха адаптация към новата среда и запознанства с останалите студенти. Сприятеляването и обменянето между различните култури със сигурност спомогна за задълбочаването на приятелството ни.

Един от акцентите в моето преживяване беше възможността да пътувам до други части на Европа. Възползвах се от уикендите, за да изследвам нови страни и култури.

Изпълнен съм с благодарност, за възможността да участвам в тази програма,да направя нови приятелства и спомени за цял живот.”