С голямо удоволствие посрещнахме новите Еразъм студенти в ТУ-Варна, които ще се обучават през летния семестър на 2022/2023

Дни преди започването на учебния процес /на 18 февруари/, бе проведена информационна среща-посрещане за новите Еразъм студенти, с цел запознаването им с ТУ-Варна и забележителностите на морската столица на България – Варна. Този семестър те идват от страни като Франция, Полша, Германия, Мароко и Габон. Очертава се цветна и изпълнена с нови емоции година, предоставяща необятни възможности за множество знания и разбира се, не на последно място установяване на трайни приятелства между студентите.

От Студентския Еразъм отдел споделиха на срещата повече за дейността си, както и за множеството предстоящи забавни и полезни събития.