ЕРАЗЪМ 2023-2024


Преподаватели - обучениеПреподаватели - преподаванеСтуденти - обучениеСтуденти - практикаВходяща ПМВходяща СМ
Именакатедра/отделфакултетдог.№продължителност на престоябр. дниприемащ университет
1Здравко Динчев ИвановТТТМТФПФ-1523/21.09.202327.09.23 - 01.10.237 дни х 160 €LEC-Large Competence Centre, Австрия
2Доника Радославова Николова-СотироваКСП - ПФ-1533/25.09.202309.10.23 - 13.10.237 дни х 140 €Istanbul Galata University, Турция
3Марияна Желязкова ПетроваОС - ПФ-1532/25.09.202309.10.23 - 13.10.237 дни х 140 €Istanbul Galata University, Турция
4Тодорка Николова ГеоргиеваКТТФИТАПФ-1524/25.09.202309.10.23 - 13.10.237 дни х 140 €Istanbul Galata University, Турция
5Александрина Иванова БанковаММЕМТФПФ-1603/05.10.202330.10.23 - 03.11.237 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
6Исмаил Исмаилов МехмедовММЕМТФПФ-1605/05.10.202330.10.23 - 03.11.237 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
7Недка Илиева КънчеваФИТАПФ-1608/05.10.202309.10.23 - 13.10.237 дни х 140 €"Constantin Brancusi" University of Targu-Jiu, Румъния
8Нели Добринова ВелеваМТФПФ-1607/05.10.202309.10.23 - 13.10.237 дни х 140 €"Constantin Brancusi" University of Targu-Jiu, Румъния
9Нели Ананиева Арабаджиева-КалчеваСИТФИТАПФ-1649/17.10.202330.10.23 - 03.11.237 дни х 140 €Hacettepe University, Турция
10Марина Петрова Маринова-СтояноваИММТФПФ-1707/24.10.202330.10.23 - 03.11.237 дни х 140 €University of Finance and Administration, Чехия
11Ивелин Костадинов ЯневФСО - ПФ-1718/26.10.202320.11.23 - 24.11.237 дни х 160 €University of Nicosia, Кипър
12Борислав Георгиев НайденовКТТФИТАПФ-1761/30.10.202320.11.23 - 24.11.237 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
13Даниела Тодорова СпасоваМТММТФПФ-1778/31.10.202320.11.23 - 24.11.237 дни х 140 €"Mircea cel batran" Naval Academy, Румъния
14Ина Иванова НиколоваЦАМ - ПФ-1783/31.10.202308.11.23 - 09.11.232 дни х 140 €"Mircea cel batran" Naval Academy, Румъния
15Татяна Миткова МечкароваМТММТФПФ-1780/31.10.202320.11.23 - 24.11.237 дни х 140 €"Mircea cel batran" Naval Academy, Румъния
16Албена Димитрова МариноваЕксперт ТИС - ПФ-1788/02.11.202321.11.23 - 25.11.237 дни х 140 €"Constantin Brancusi" University of Targu-Jiu, Румъния
17Дилиана Евгениева ПетроваЕксперт ТИС - ПФ-1787/02.11.202321.11.23 - 25.11.237 дни х 140 €"Constantin Brancusi" University of Targu-Jiu, Румъния
18Зафира Тодорова НиколоваФСО - ПФ-1785/02.11.202321.11.23 - 25.11.237 дни х 140 €"Constantin Brancusi" University of Targu-Jiu, Румъния
19Красимира Йосифова МомчиловаЧР - ПФ-1784/02.11.202321.11.23 - 25.11.237 дни х 140 €"Constantin Brancusi" University of Targu-Jiu, Румъния
20Сергей Цветанов ДимитровЦАМ - ПФ-1786/02.11.202321.11.23 - 25.11.237 дни х 140 €"Constantin Brancusi" University of Targu-Jiu, Румъния
21Валери Каменов МитковТС - ПФ-1789/02.11.202321.11.23 - 25.11.237 дни х 140 €"Constantin Brancusi" University of Targu-Jiu, Румъния
22Добринка Мирева ЧаушеваДеловодство - ПФ-1790/02.11.202321.11.23 - 25.11.237 дни х 140 €"Constantin Brancusi" University of Targu-Jiu, Румъния
23Гергана Недельова ЯнакиеваЕксперт ТИС - ПФ-1791/02.11.202321.11.23 - 25.11.237 дни х 140 €"Constantin Brancusi" University of Targu-Jiu, Румъния
24Невянка Стоянова НиколоваТехн.изпълнител КФПФ-1792/02.11.202321.11.23 - 25.11.237 дни х 140 €"Constantin Brancusi" University of Targu-Jiu, Румъния
25Добринка Веселинова РалчеваУДСБД - ПФ-1779/31.10.202313.11.23 - 17.11.237 дни х 140 €Ovidius University, Румъния
26Мирослав Николаев МариновИО - ПФ-1777/31.10.202313.11.23 - 17.11.237 дни х 140 €Ovidius University, Румъния
27Станислав Петров МинковГл.енергетик - ПФ-1782/31.10.202313.11.23 - 17.11.237 дни х 140 €Ovidius University, Румъния
28Даниел Ясенов ЦветковУДСБД - ПФ-1781/31.10.202313.11.23 - 17.11.237 дни х 140 €Ovidius University, Румъния
29Сийка Димитрова ДемироваИММТФПФ-1836/13.11.202326.12.23 - 29.12.236 дни х 140 €Университет Бейкоз, Турция
30Сибел Илханова АхмедоваИММТФПФ-1837/13.11.202326.12.23 - 29.12.236 дни х 140 €Университет Бейкоз, Турция
31Павлина Неделчева НиколоваЕксперт ТИС - ПФ-1832/13.11.202311.12.23 - 15.12.237 дни х 140 €"Dunarea de Jos" University of Galati, Румъния
32Светла Иванова ДрагневаЕксперт ТИС - ПФ-1833/13.11.202311.12.23 - 15.12.237 дни х 140 €"Dunarea de Jos" University of Galati, Румъния
33Румен Борисов ДжингаровИО - ПФ-1834/13.11.202311.12.23 - 15.12.237 дни х 140 €"Dunarea de Jos" University of Galati, Румъния
34Валери Каменов МитковТС - ПФ-1850/13.11.202311.12.23 - 15.12.237 дни х 140 €"Dunarea de Jos" University of Galati, Румъния
35Мирослав Николаев МариновИО - ПФ-1848/13.11.202311.12.23 - 15.12.237 дни х 140 €"Dunarea de Jos" University of Galati, Румъния
36Стелияна Добчева ИлиеваФСО - ПФ-1847/13.11.202311.12.23 - 15.12.237 дни х 140 €"Dunarea de Jos" University of Galati, Румъния
37Бонка Димитрова ПетроваЕксперт ТИС - ПФ-1846/13.11.202311.12.23 - 15.12.237 дни х 140 €"Dunarea de Jos" University of Galati, Румъния
38Камелия Неделчева ДойчеваДеловодство - ПФ-1831/13.11.202311.12.23 - 15.12.237 дни х 140 €"Dunarea de Jos" University of Galati, Румъния
39Ина Иванова НиколоваЦАМ - ПФ-1849/13.11.202311.12.23 - 15.12.237 дни х 140 €"Dunarea de Jos" University of Galati, Румъния
Именакатедра/отделфакултетдог.№продължителност на престоябр. дниприемащ университет
1Теодора Иванова ПеневаТММММТФПФ-1591/02.10.202309.10.23 - 13.10.237 дни х 140 €"Gherghe Asachi" Technical University of Iasi , Румъния
2Таня Георгиева АврамоваТММММТФПФ-1590/02.10.202309.10.23 - 13.10.237 дни х 140 €"Gherghe Asachi" Technical University of Iasi , Румъния
3Димка Костадинова ВасилеваТММММТФПФ-1589/02.10.202309.10.23 - 13.10.237 дни х 140 €"Gherghe Asachi" Technical University of Iasi , Румъния
4Радостин Димитров ДимитровКСТУКСТУПФ-1606/05.10.202309.10.23 - 13.10.237 дни х 140 €"Constantin Brancusi" University of Targu-Jiu, Румъния
5Мариела Иванова АлександроваАПФИТАПФ-1604/05.10.202309.10.23 - 13.10.237 дни х 140 €"Constantin Brancusi" University of Targu-Jiu, Румъния
ИменаФак. №курсОКСспец.факултетпродължителност на престоябр. месециприемащ университет
ИменаФак. №курсОКСспец.факултетпродължителност на престоябр. месециприемащ
1Пламен Георгиев Николов183233185бак.КВКФ20.09.23 - 19.03.246 м. х 824 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
2Сирма Станимирова Казакова224534011маг.СМЕФ01.11.23 - 30.06.248 м. х 824 €A.I.B.I.A.-Associazione Italo Bulgara in Abruzzo, Италия
3Николай Георгиев Маринов203531633маг.КММКФ21.10.23 - 20.04.246 м. х 824 €Navibulgar Shipping Limited, Малта
4Виктор Добромиров Маринов233532111маг.КВКФ22.10.23 - 21.06.248 м. х 824 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
5Светлин Гошев Анев233532151маг.КВКФ20.10.23 - 19.04.246 м. х 824 €Alfa Ship&Crew Management GmbH&if.KG, Германия
6Анелия Руменова Христоскова221533782маг.ИММТФ01.11.23 - 31.07.249 м. х 824 €Atos International, Испания
7Георги Валентинов Георгиев173230065бак.КММКФ09.11.23 - 08.03.244 м. х 824 €Navibulgar Shipping Limited, Малта
8Николай Георгиев Марудин203531623маг.КММКФ20.11.23 - 19.05.246 м. х 824 €Navibulgar Shipping Limited, Малта
9Александър Бориславов Везенковдокт.КВКФ16.11.23 - 15.05.246 м. х 824 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
10Красимир Красимиров Станчев184213224бак.ЕОКЕФ15.11.23 - 14.03.244 м. х 824 €Kaliakra LTD, Малта
11Николай Петров Пеев233532131маг.КВКФ05.12.23 - 04.06.246 м. х 824 €Alfa Ship&Crew Management GmbH&if.KG, Германия
12Дмитрий Иванович Дели194213074бак.ЕОКЕФ08.12.23 - 07.05.246 м. х 824 €United Crew Agency Ltd., Малта
13Борис Боянов Ангелов183230115бак.КММКФ11.12.23 - 10.05.246 м. х 824 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
14Илия Николаев Николов173233075бак.КВКФ15.12.23 - 14.04.244 м. х 824 €United Crew Agency Ltd., Малта
15Михаил Маринов Кръстев193213024бак.КВКФ15.12.23 - 14.06.246 м. х 824 €Glade Corporate LP, Ирландия
16Константин Мариянов Топалов203531643маг.КММКФ15.12.23 - 14.06.246 м. х 824 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
17Виктор Валентинов Димитров236532161маг.КВКФ17.12.23 - 16.06.246 м. х 824 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
ФАКУЛТЕТ - КАТЕДРАИменаИзпращаДържаваМобилностПериод
1ЦАМMaria Angela Albu"1 Decembrie 1918" University of Alba IuliaРумънияобучение25.09.23-29.09.23
2МТФ-ТМММRipanu Marius Ionut"Gheorghe Asachi" University of IasiРумънияобучение27.09.23-03.10.23
3МТФ-ТМММMihalache Marius Andrei"Gheorghe Asachi" University of IasiРумънияобучение27.09.23-03.10.23
4ЦАМMehmet Can UzunAnkara UniversityТурцияобучение02.10.23-06.10.23
5ЦАМEmre ApariAnkara UniversityТурцияобучение02.10.23-06.10.23
6ФИТА-ТИЕYonca Bayrakdar YilmazCanakkale Onsekiz Mart University Турцияпреподаване02.10.23-06.10.23
7ФИТАСПНPanajotis CakirpalogluUniverzita Palackeho v Olomounci Чехияпреподаване09.10.23-13.10.23
8МТФ-ТТТHamit KenanAntalya Bilim UнiversityТурцияпреподаване09.10.23-13.10.23
9ЦАМUnal AldemirBalikesir UniversityТурцияобучение16.10.23-20.10.23
10ЦАМHalil DoganBalikesir UniversityТурцияобучение16.10.23-20.10.23
11ЦАМNida EserBalikesir UniversityТурцияобучение16.10.23-20.10.23
12ЦАМHalt AydindurmusAnkara UniversityТурцияобучение16.10.23-20.10.23
13ЦАМAli KucukbulutAnkara UniversityТурцияобучение16.10.23-20.10.23
14ЦАМSelim KayaAnkara UniversityТурцияобучение16.10.23-20.10.23
15Ректорат Cigdem AvcialpBalikesir UniversityТурцияобучение17.10.23-19.10.23
16ЦАМIuliana Cenar"1 Decembrie 1918" University of Alba IuliaРумънияобучение23.10.23-27.10.23
17ФСОCetiner SelcukIstanbul Technical UniversityТурцияобучение23.10.23-27.10.23
18КФ-ИДLea-Marija Colaric-LakseLandscape Governance College Grm Novo mestoСловенияобучение23.10.23-27.10.23
19КФ-ИДAndrej LisecLandscape Governance College Grm Novo mestoСловенияобучение23.10.23-27.10.23
20КФ-ИДNatalija GersakLandscape Governance College Grm Novo mestoСловенияобучение23.10.23-27.10.23
21КФ-ИДNatasa SokacLandscape Governance College Grm Novo mestoСловенияобучение23.10.23-27.10.23
22КФ-ИДPetra JersinLandscape Governance College Grm Novo mestoСловенияобучение23.10.23-27.10.23
23ЦАМIuliana Cena"1 Decembrie 1918" University of Alba IuliaРумънияобучение23.10.23-27.10.23
24ТТТAurora Catalina Ianasi University of Targu-JiuРумънияпреподаване30.10.23-03.11.23
25ЦАМBurak DervisogluIstanbul Topkapi UniversityТурцияобучение06.11.23-10.11.23
26ЕФ-ЕТЕТMithat OnderBolu Abant Izzet Baysal UniversityТурцияобучение13.11.23-17.11.23
27МТФ-ТТТTomescu Ina-Raluca"Constantin Brancusi" University of Targu-JiuРумънияобучение13.11.23-17.11.23
28МТФ-ТТТAlecsoiu Olivia-Roxana"Constantin Brancusi" University of Targu-JiuРумънияобучение13.11.23-17.11.23
29РекторатToma Alecu"Mircea cel Batran" Naval AcademyРумънияпреподаване21.01.24-25.01.24
30РекторатPopa Catalin"Mircea cel Batran" Naval AcademyРумънияпреподаване21.01.24-25.01.24
31РекторатCucu Marius"Mircea cel Batran" Naval AcademyРумънияобучение21.01.24-25.01.24
32ЦАМMaria Angela Albu1 Decembrie 1918" University of Alba IuliaРумънияобучение06.02.24-10.02.24
33МТФ-ТМММRipanu Marius Ionut"Gheorghe Asachi" University of IasiРумънияобучение19.02.24-23.02.24
34МТФ-ТМММMihalache Marius Andrei"Gheorghe Asachi" University of IasiРумънияобучение19.02.24-23.02.24
ФАКУЛТЕТ - КАТЕДРАИменаИзпращаДържаваМобилностПериод
1СИТNikola Hristov KalinkovFontys University of Applied SciencesНидерландияобучение25.09.2023 - 17.02.24
2СИТViktor Hristov KalinkovFontys University of Applied SciencesНидерландияобучение25.09.2023 - 17.02.24
3СИТAndres Gonzales VarelaUniversidad de Castilla-la ManchaИспанияобучение25.09.2023 - 17.02.24
4СИТLucas Ribeiro CaetanoInstituto Politecnico de CoimbraПортугалияобучение25.09.2023 - 17.02.24
5СИТDaniel Miranda SacarraoInstituto Politecnico de CoimbraПортугалияобучение25.09.2023 - 17.02.24
6ИМBerfin Nur SahinKirikkale UniversityТурцияобучение25.09.2023 - 17.02.24
7ИМEce BasarKirikkale UniversityТурцияобучение25.09.2023 - 17.02.24
8ИМFunda BayginTrakya UniversityТурцияобучение25.09.2023 - 17.02.24