ЕРАЗЪМ 2022-2023


Преподаватели - обучениеПреподаватели - преподаванеСтуденти - обучениеСтуденти - практикаВходяща ПМВходяща СМ
Именакатедра/отделфакултетдог. №продължителност на престоябр. дниприемащ университет
1Сергей Цветанов ДимитровД МДЧС - ПФ-707/31.03.202209.05.22 - 13.05.227 дни х 160 €University of Las Palmas de Gran Canaria, Испания
2Адриана Константинова АлександроваД МДЧС - ПФ-878/18.04.202202.05.22 - 06.05.227 дни х 140 €Universitatea "1 Decembrie 1918" din Alba Iulia, Румъния
3Кръстин Красимиров ЙордановТКФПФ-879/18.04.202225.05.22 - 29.05.227 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
4Пенка Нелиева ЗлатеваТКФПФ-886/19.04.202225.05.22 - 29.05.227 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
5Петър Стоянов ЯнковРМТФПФ-895/20.04.202223.05.22 - 27.05.227 дни х 140 €Ovidius University of Constanta, Румъния
6Миглена Атанасова ДрумеваРМТФПФ-896/20.04.202223.05.22 - 27.05.227 дни х 140 €Ovidius University of Constanta, Румъния
7Борислав Георгиев НайденовКТТФИТАПФ-899/20.04.202220.06.22 - 24.06.227 дни х 160 €Universitat de Valencia, Испания
8Румен Борисов ДжингаровИО - ПФ-900/20.04.202220.06.22 - 24.06.227 дни х 160 €Universitat de Valencia, Испания
9Сергей Цветанов ДимитровД МДЧС - ПФ-918/27.04.2022
доп.спор.23 - ПФ-1233 / 14.06.22
07.06.22 - 10.06.227 дни х 160 €ECAM Strasburg Europe, Франция
10Сергей Цветанов ДимитровД МДЧС - ПФ-963/05.05.202206.06.22 - 10.06.227 дни х 160 €ECAM Strasburg Europe, Франция
11Любов Колева Вълковабибл. - ПФ-1094/23.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 160 €Polytechnic University of Cartagena, Испания
12Кръстин Красимиров ЙордановТКФПФ-1095/23.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 160 €Polytechnic University of Cartagena, Испания
13Пенка Нелиева ЗлатеваТКФПФ-1096/23.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 160 €Polytechnic University of Cartagena, Испания
14Нели Ананиева Арабаджиева-КалчеваСИТФИТАПФ-1112/25.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
15Мая Петрова ТодороваСИТФИТАПФ-1111/25.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
16Гинка Калева МариноваКНТФИТАПФ-1114/25.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
17Свилен Христов СтояновДТКДТКПФ-1117/25.05.202206.06.22 - 10.06.227 дни х 160 €International Hellenic University, Гърция
18Татяна Миткова МечкароваМТММТФПФ-1115/25.05.202204.07.22 - 08.07.227 дни х 160 €International Hellenic University, Гърция
19Даниела Тодорова СпасоваМТММТФПФ-1110/25.05.202204.07.22 - 08.07.227 дни х 160 €International Hellenic University, Гърция
20Миглена Атанасова ДрумеваРМТФПФ-1179/31.05.202204.07.22 - 08.07.227 дни х 140 €University of Kragujevac, Сърбия
21Петър Стоянов ЯнковРМТФПФ-1172/31.05.202204.07.22 - 08.07.227 дни х 140 €University of Kragujevac, Сърбия
22Есин Махмуд ХалидКУТОЧВПКФПФ-1178/31.05.202220.06.22 - 24.06.227 дни х 140 €Erciyes University, Турция
23Пламен Недков ПетровМТММТФПФ-1171/31.05.202220.06.22 - 24.06.227 дни х 140 €Erciyes University, Турция
24Момчил Тодоров ТачевИДМТФПФ-1191/02.06.202229.08.22 - 02.09.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
25Александрина Иванова БанковаИДМТФПФ-1194/02.06.202229.08.22 - 02.09.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
26Дарина Недкова ДобреваИДМТФПФ-1195/02.06.202229.08.22 - 02.09.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
27Зоя Дончева ЦоневаИДМТФПФ-1196/02.06.202229.08.22 - 02.09.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
28Исмаил Исмаилов Мехмедов - МТФПФ-1198/03.06.202229.08.22 - 02.09.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
29Светлана Георгиева Герганова-СавоваАПФИТАПФ-1232/14.06.202220.06.22 - 25.06.227 дни х 160 €International Hellenic University, Гърция
30Адриана Константинова АлександроваД МДЧС - ПФ-1235/14.06.202227.06.22 - 01.07.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
31Лилия Николова ТринговаЕООСКФПФ-1247/15.06.202227.06.22 - 01.07.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
32Даниела Симеонова ТоневаЕООСКФПФ-1248/15.06.202227.06.22 - 01.07.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
33Александрина Иванова БанковаИДМТФПФ-1249/15.06.202227.06.22 - 01.07.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
34Светлана Георгиева Герганова-СавоваАПФИТАПФ-1253/15.06.202227.06.22 - 01.07.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
35Тихомир Атанасов ДоврамаджиевАПФИТАПФ-1257/16.06.202204.07.22 - 08.07.227 дни х 140 €Университет Марибор, Словения
36Сергей Цветанов ДимитровД МДЧС - ПФ-1282/21.06.202203.07.22 - 07.07.226 дни х 140 €Kirikkale University, Турция
37Радостин Димитров ДимитровКСТУКСТУПФ-1370/01.07.202225.07.22 - 29.07.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
38Павлина Наскова АтанасоваРМТФПФ-1614/17.08.202229.08.22 - 02.09.227 дни х 140 €Университет "Св.Климент Охридски", РСМ
39Венцислав Георгиев НиколовКНТФИТАПФ-1557/26.07.202219.09.22 - 23.09.227 дни х 160 €Polytechnic institute of Coimbra, Португалия
40Сергей Цветанов ДимитровД МДЧС - ПФ-1556/26.07.202212.09.22 - 16.09.227 дни х 140 €"Mircea cel Batran" Naval Academy, Румъния
41Борислав Георгиев НайденовКТТФИТАПФ-1627/19.08.202203.10.22 - 07.10.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
42Сергей Цветанов ДимитровД МДЧС - ПФ-1593/04.08.202229.08.22 - 02.09.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
43Румен Борисов ДжингаровИО - ПФ-1592/02.08.202231.10.22 - 07.10.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
44Ивет Петева ФучеджиеваДЦ - ПФ-1648/25.08.202229.08.22 - 02.09.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
45Татяна Миткова МечкароваМТММТФПФ-1896/29.09.202203.10.22 - 07.10.227 дни х 140 €Ovidius University of Constanta, Румъния
46Даниела Тодорова СпасоваМТММТФПФ-1897/29.09.202203.10.22 - 07.10.227 дни х 140 €Ovidius University of Constanta, Румъния
47Александра Благоева БлагоеваЕОДЕПОСПФ-1856/23.09.202226.09.22 - 30.09.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
48Гинка Станимирова ВелеваДЦ - ПФ-1857/23.09.202226.09.22 - 30.09.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
49Мирослав Весков МарковСИТФИТАПФ-2048/26.10.202207.11.22 - 11.11.227 дни х 180 €University of Iceland, Исландия
50Петър Стоянов ЯнковРМТФПФ-1977/11.10.202219.12.22 - 23.12.227 дни х 160 €Политехнически университет на Валенсия, Испания
51Миглена Атанасова ДрумеваРМТФПФ-1978/11.10.202219.12.22 - 23.12.227 дни х 160 €Политехнически университет на Валенсия, Испания
52Даниела Симеонова ТоневаЕООСКФПФ-2083/03.11.202228.11.22 - 02.12.227 дни х 160 €Polytechnic Institute of Coimbra, Португалия
53Стоян Иванов ВергиевЕООСКФПФ-2086/03.11.202228.11.22 - 02.12.227 дни х 160 €Polytechnic Institute of Coimbra, Португалия
54Лилия Николова ТринговаЕООСКФПФ-2085/03.11.202228.11.22 - 02.12.227 дни х 160 €Polytechnic Institute of Coimbra, Португалия
55Александрина Иванова Банкова - МТФПФ-2084/03.11.202228.11.22 - 02.12.227 дни х 160 €Polytechnic Institute of Coimbra, Португалия
56Ангел Станимиров МариновЕТМФИТАПФ-2278/24.11.202212.12.22 - 16.12.227 дни х 160 €Acal BFi Germany GmbH, Германия
57Свилен Христов СтояновДТКДТКПФ-2314/02.12.202216.01.23 - 20.01.237 дни х 160 €Universidad de Las Palmas de Gran Canaria, Испания
58Миглена Атанасова ДрумеваРМТФПФ-2382/12.12.202213.02.23 - 17.02.237 дни х 140 €"Dunarea de Jos" University of Galati, Румъния
59Петър Стоянов ЯнковРМТФПФ-2383/13.12.202213.02.23 - 17.02.237 дни х 140 €"Dunarea de Jos" University of Galati, Румъния
60Лилия Николова ТринговаЕООСКФПФ-133/23.01.202313.02.23 - 17.02.237 дни х 160 €Politechnic University of Valencia, Испания
61Стоян Иванов ВергиевЕООСКФПФ-130/23.01.202313.02.23 - 17.02.237 дни х 160 €Politechnic University of Valencia, Испания
62Дияна Илиева ДимоваЕООСКФПФ-131/23.01.202313.02.23 - 17.02.237 дни х 160 €Politechnic University of Valencia, Испания
63Зоя Дончева ЦоневаИДМТФПФ-132/23.01.202313.02.23 - 17.02.237 дни х 160 €Politechnic University of Valencia, Испания
64Александрина Иванова БанковаИДМТФПФ-135/23.01.202313.02.23 - 17.02.237 дни х 160 €Politechnic University of Valencia, Испания
65Даниела Симеонова ТоневаЕООСКФПФ-134/23.01.202313.02.23 - 17.02.237 дни х 160 €Politechnic University of Valencia, Испания
66Есин Махмуд ХалидКУТОЧВПДЕПОСПФ-227/07.02.202313.02.23 - 17.02.237 дни х 140 €Cankiri Karatekin University, Турция
67Пламен Недков ПетровМТММТФПФ-225/06.02.202313.02.23 - 17.02.237 дни х 140 €Cankiri Karatekin University, Турция
68Димитричка Желева НиколаеваСИТФИТАПФ-226/06.02.202313.02.23 - 17.02.237 дни х 140 €Cankiri Karatekin University, Турция
69Борислав Георгиев НайденовКТТФИТАПФ-88/13.01.202322.05.23 - 26.05.237 дни х 160 €University of Las Palmas de Gran Canaria, Испания
70Румен Борисов ДжингаровИО - ПФ-2433/21.12.202222.05.23 - 26.05.237 дни х 160 €University of Las Palmas de Gran Canaria, Испания
71Зухран Халилова КадиеваЧС - ПФ-585/28.03.202310.04.23 - 14.04.237 дни х 140 €Silivri Ziraat Odasi Tarim Urunleri Sanayi Ticaret Sirket, Турция
72Румен Борисов ДжингаровИО - ПФ-584/28.03.202326.06.23 - 30.06.237 дни х 160 €Universitat de Valencia, Испания
73Павлина Наскова АтанасоваРМТФПФ-583/28.03.202301.05.23 - 05.05.237 дни х 140 €Университет по информационни науки и технологии, РСМ
74Сибел Илханова АхмедоваМД - ПФ-641/11.04.202324.04.23 - 28.04.237 дни х 140 €Baskent University, Турция
75Зухран Халилова КадиеваЧС - ПФ-642/11.04.202324.04.23 - 28.04.237 дни х 140 €Baskent University, Турция
76Галина Илиева ИлиеваКММКФПФ-649/11.04.202324.04.23 - 28.04.237 дни х 140 €Baskent University, Турция
77Миглена Атанасова ДрумеваРМТФПФ-643/11.04.202305.06.23 - 09.06.237 дни х 140 €Transilvania University of Braşov, Румъния
78Петър Стоянов ЯнковРМТФПФ-644/11.04.202305.06.23 - 09.06.237 дни х 140 €Transilvania University of Braşov, Румъния
79Павлина Наскова АтанасоваРМТФПФ-645/11.04.202322.05.23 - 26.05.237 дни х 140 €Университет "Йосиф Щросмайер", Хърватия
80Венцислав Георгиев НиколовКНТФИТАПФ-646/11.04.202315.05.23 - 19.05.237 дни х 160 €Universidad de Las Palmas de Gran Canaria, Испания
81Александрина Иванова БанковаИДМТФПФ-665/18.04.202308.05.23 - 12.05.237 дни х 140 €Технически университет Йълдъз, Турция
82Сибел Илханова АхмедоваМД - ПФ-666/18.04.202305.06.23 - 09.06.237 дни х 140 €Karadeniz Technical University, Турция
83Исмаил Исмаилов Мехмедов - МТФПФ-667/18.04.202308.05.23 - 12.05.237 дни х 140 €Технически университет Йълдъз, Турция
84Димка Костадинова ВасилеваТММММТФПФ-754/27.04.202305.06.23 - 09.06.237 дни х 140 €Karadeniz Technical University, Турция
85Татяна Миткова МечкароваМТММТФПФ-905/19.05.202319.06.23 - 23.06.237 дни х 160 €University of Nicosia, Кипър
86Десислава Йорданова МинчеваМТММТФПФ-906/19.05.202319.06.23 - 23.06.237 дни х 160 €University of Nicosia, Кипър
87Даниела Тодорова СпасоваМТММТФПФ-907/19.05.202319.06.23 - 23.06.237 дни х 160 €University of Nicosia, Кипър
88Милена Илиева ЗлатеваЕОДЕПОСПФ-880/17.05.202305.06.23 - 09.06.237 дни х 160 €Аграрен университет - Атина, Гърция
89Виолета Тодорова ИвановаЕОДЕПОСПФ-879/17.05.202305.06.23 - 09.06.237 дни х 160 €Аграрен университет - Атина, Гърция
90Надежда Върбанова ЦоневаЕОДЕПОСПФ-878/17.05.202305.06.23 - 09.06.237 дни х 160 €Аграрен университет - Атина, Гърция
91Светла Събева СъбеваЕОДЕПОСПФ-877/17.05.202305.06.23 - 09.06.237 дни х 160 €Аграрен университет - Атина, Гърция
92Лилия Николова ТритговаЕООСКФПФ-941/12.06.202312.06.23 - 16.06.237 дни х 140 €"1 Decembrie 1918" University of Alba Iulia, Румъния
93Стоян Иванов ВергиевЕООСКФПФ-936/02.06.202312.06.23 - 16.06.237 дни х 140 €"1 Decembrie 1918" University of Alba Iulia, Румъния
94Даниела Симеонова ТоневаЕООСКФПФ-935/02.06.202312.06.23 - 16.06.237 дни х 140 €"1 Decembrie 1918" University of Alba Iulia, Румъния
95Александрина Иванова БанковаИДМТФПФ-942/02.06.202312.06.23 - 16.06.237 дни х 140 €"1 Decembrie 1918" University of Alba Iulia, Румъния
96Диян Желев ДиневСИТФИТАПФ-1024/16.06.202303.07.23 - 07.07.237 дни х 140 €Ҫ anakkale Onsekiz Mart ü niversitesi, Турция
97Гинка Калева МариноваКНТФИТАПФ-1027/16.06.202303.07.23 - 07.07.237 дни х 140 €Ҫ anakkale Onsekiz Mart ü niversitesi, Турция
98Мая Петрова ТодороваСИТФИТАПФ-1026/16.06.202303.07.23 - 07.07.237 дни х 140 €Ҫ anakkale Onsekiz Mart ü niversitesi, Турция
99Айдън Мехмед ХъкъКНТФИТАПФ-1023/15.06.202303.07.23 - 07.07.237 дни х 140 €Ҫ anakkale Onsekiz Mart ü niversitesi, Турция
100Адриана Константинова АлександроваД МДЧС - ПФ-1111/23.06.202303.07.23 - 07.07.237 дни х 140 €Transilvania University of Brasov, Румъния
101Пламен Недков ПетровМТММТФПФ-1185/14.07.202317.07.23 - 21.07.237 дни х 140 €Erciyes University, Турция
102Пламен Недков ПетровМТММТФПФ-1188/14.07.202324.07.23 - 28.07.235 дни х 140 €Alanya Alaaddin Keykubat University, Турция
103Есин Махмуд Халид - ДЕПОСПФ-1186/14.07.202317.07.23 - 21.07.237 дни х 140 €Erciyes University, Турция
104Есин Махмуд Халид - ДЕПОСПФ-1187/14.07.202324.07.23 - 28.07.235 дни х 140 €Alanya Alaaddin Keykubat University, Турция
105Веселина Величкова СпасоваУМО - ПФ-1252/19.07.202324.07.23 - 28.07.237 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
106Нели Добринова ВелевадеканатМТФПФ-1253/19.07.202324.07.23 - 28.07.237 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
107Радостин Димитров ДимитровКСТУКСТУПФ-1251/19.07.202324.07.23 - 28.07.237 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
108Румяна Йорданова СтойковаУМО - ПФ-1250/19.07.202324.07.23 - 28.07.237 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
109Венцислав Георгиев НиколовКНТФИТАПФ-1338/03.08.202325.09.23 - 29.10.237 дни х 140 €University of Osijek, Хърватия
110Зухран Халилова КадиеваМСЧС - ПФ-1416/23.08.202328.08.23 - 01.09.237 дни х 140 €Silivri Ziraat Odasi Tarim Urunleri Sanayi Ticaret Sirket, Турция
111Надежда Върбанова Цонева - ДЕПОСПФ-1417/23.08.202328.08.23 - 01.09.237 дни х 140 €Silivri Ziraat Odasi Tarim Urunleri Sanayi Ticaret Sirket, Турция
112Надежда Огнянова ДосеваТКФПФ-1404/17.08.202304.09.23 - 07.09.236 дни х 140 €Ovidius University of Constanta, Румъния
113Пейчо Христов ПоповМФЕФПФ-1273/21.07.202324.07.23 - 28.07.237 дни х 160 €Технически университет - Илменау, Германия
114Румен Борисов ДжингаровИО - ПФ-1498/13.09.202302.10.23 - 06.10.237 дни х 140 €"Mircea cel Batran" Naval Academy, Румъния
115Сергей Цветанов ДимитровЦАМ - ПФ-1496/13.09.202302.10.23 - 06.10.237 дни х 140 €"Mircea cel Batran" Naval Academy, Румъния
Именакатедра/отделфакултетдог. №продължителност на престоябр. дниприемащ университет
1Димка Костадинова ВасилеваТММММТФПФ-818/08.04.202211.04.22 - 15.04.226 дни х 140 €Технически университет - Яш "Георги Асачи", Румъния
2Стоян Димитров СлавовТММММТФПФ-1017/11.05.202223.05.22 - 27.05.227 дни х 160 €Polytechnic Institute of Viana do Castelo, Португалия
3Диян Минков ДимитровММЕМТФПФ-1018/11.05.202223.05.22 - 27.05.227 дни х 160 €Polytechnic Institute of Viana do Castelo, Португалия
4Милена Николова Милева-КароваКНТФИТАПФ-1093/23.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 180 €University of Iceland, Исландия
5Венцислав Георгиев НиколовКНТФИТАПФ-1131/27.05.202214.06.22 - 17.06.226 дни х 160 €University of Applied Sciences Schmalkalden, Германия
6Никола Николаев НиколовАПЕФПФ-1173/31.05.202206.06.22 - 10.06.227 дни х 140 €Brno University of Technology, Чехия
7Светлана Георгиева Герганова-СавоваАПФИТАПФ-1613/11.08.202207.09.22 - 09.09.225 дни х 160 €International Hellenic University, Гърция
8Христо Георгиев ВълчановКНТФИТАПФ-1611/11.08.202219.09.22 - 23.09.227 дни х 140 €Wroclaw School of Information Technology, Полша
9Венета Панайотова АлексиеваКНТФИТАПФ-1612/11.08.202219.09.22 - 23.09.227 дни х 140 €Wroclaw School of Information Technology, Полша
10Веселин Тодоров МихайловТТТМТФПФ-2148/10.11.202214.11.22 - 18.11.227 дни х 140 €Wroclaw University of Science and Technology, Полша
11Даниел Здравков ИвановТТТМТФПФ-2147/10.11.202214.11.22 - 18.11.227 дни х 140 €Wroclaw University of Science and Technology, Полша
12Радостин Димитров ДимитровКСТУКСТУПФ-2149/10.11.202214.11.22 - 18.11.227 дни х 140 €Wroclaw University of Science and Technology, Полша
13Сийка Димитрова ДемироваИММТФПФ-647/11.04.202308.05.23 - 12.05.237 дни х 140 €Vilnius Gediminas Technical University, Литва
14Милена Николова Милева-КароваКНТФИТАПФ-755/27.04.202322.05.23 - 26.05.237 дни х 160 €University of Las Palmas de Gran Canaria, Испания
15Радостин Димитров ДимитровКСТУКСТУПФ-825/12.05.202315.05.23 - 19.05.237 дни х 140 €Wroclaw University of Science and Technology, Полша
16Кръстин Красимиров ЙордановТКФПФ-821/12.05.202322.05.23 - 26.05.237 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
17Пенка Нелиева ЗлатеваТКФПФ-820/12.05.202322.05.23 - 26.05.237 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
18Венцислав Георгиев НиколовКНТФИТАПФ-952/05.06.202319.06.23 - 23.06.237 дни х 160 €University of Applied Sciences Schmalkalden, Германия
19Христо Георгиев ВълчановКНТФИТАПФ-1337/03.08.202318.09.23 - 22.09.237 дни х 140 €Wroclaw School of Information Technologw, Полша
20Венета Панайотова АлексиеваКНТФИТАПФ-1336/03.08.202318.09.23 - 22.09.237 дни х 140 €Wroclaw School of Information Technologw, Полша
ИменаФак. №курсОКСспец.факултетпродължителност на престоябр. месециприемащ университет
1Кристиян Ангелов Ефтимов206215282бак.СИТФИТА12.09.22-10.02.234 м. 29д. х 540 €University of West Bohemia, Чехия
2Даниел Юлиянов Доброславски206215322бак.СИТФИТА12.09.22-10.02.234 м. 29д. х 540 €University of West Bohemia, Чехия
3Имам Йозвурал221210015маг.КММКФ07.10.22-03.02.233 м. 27д. х 600 €Hochshule Bremen, Германия
4Махмуд Ахмед Ануар Салем 192210133бак.КВКФ03.10.22-26.02.234м. 24д. х 540 €Maritime University of Szczecin, Полша
5Батухан Чавуш192210124бак.КВКФ03.10.22-11.07.239м. 9д. х 540 €Maritime University of Szczecin, Полша
6Калина Любомирова Иванова213217342бак.ИДКФ20.02.23-03.07.234м. 14д. х 540 €Transilvania University of Brasov, Румъния
7Светослав Антонов Петров213217452бак.ИДКФ20.02.23-03.07.234м. 14д. х 540 €Transilvania University of Brasov, Румъния
Именафак. №курсОКСспец.факултетпродължителност на престоябр. месециприемащ университет
1Енес Акън182210274бак.КМТКФ07.12.21 - 06.02.222 м. х 690 €Akin Denizcilik, Турция
2Стефан Миленов Николов213532151маг.КВКФ16.12.21 - 15.02.222 м. х 750 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
3Стефан Миленов Николов213532151маг.КВКФ16.02.22 - 15.06.224 м. х 750 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
4Георги Кирилов Георгиев41646402 - спец.ЕОКЕФ15.12.21 - 14.03.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
5Георги Кирилов Георгиев41646402 - спец.ЕОКЕФ15.03.22 - 14.06.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
6Стелиан Огнянов Петков415461014бак.ЕОКЕФ20.12.21 - 19.03.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
7Стелиан Огнянов Петков415461014бак.ЕОКЕФ20.03.22 - 19.06.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
8Милен Божидаров Колев174213014бак.ЕОКЕФ23.12.21 - 22.03.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
9Пламен Георгиев Николов183233184бак.КВКФ22.12.21 - 21.03.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
10Пламен Георгиев Николов183233184бак.КВКФ22.03.22 - 21.06.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
11Иван Добрев Иванов213532121маг.КВКФ14.01.22 - 13.03.222 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
12Иван Добрев Иванов213532121маг.КВКФ14.03.22 - 13.05.222 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
13Петър Спасов Офилов814811305маг.КВКФ14.01.22 - 13.04.223 м. х 750 €IHB Shipping Со EAD, Малта
14Димитър Христов Латев184213354бак.ЕОКЕФ22.01.22 - 21.04.22
16.02.22 - 27.05.22
3 м. х 750 €
102 дни х 750 €
IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
15Кирякос Цалавоутас192230012бак.КВКФ17.01.22 - 16.04.223 м. х 750 €Erasmus shipinvest B.V., Гърция
16Кирякос Цалавоутас192230012бак.КВКФ17.04.22 - 16.07.223 м. х 750 €Erasmus shipinvest B.V., Гърция
17Неделчо Божидаров Неделчев213532171маг.КВКФ22.01.22 - 21.04.223 м. х 690 €BSM Crewservice Center, Румъния
18Неделчо Божидаров Неделчев213532171маг.КВКФ22.04.22 - 21.07.223 м. х 690 €BSM Crewservice Center, Румъния
19Петър Кирилов Благоев31634421завършилбак.КММКФ18.01.22 - 17.04.223 м. х 750 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
20Петър Кирилов Благоев31634421завършилбак.КММКФ18.04.22 - 16.07.223 м. х 750 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
21Кристияна Красимирова Илиева203532963маг.ИЕКФ20.01.22 - 19.03.222 м. х 750 €L.K.Lang, Германия
22Кристияна Красимирова Илиева203532963маг.ИЕКФ20.03.22 - 19.05.222 м. х 750 €L.K.Lang, Германия
23Иван Валентинов Стоянов181213364бак.АТМТФ14.02.22 - 13.05.223 м. х 750 €Autobedrijf Joemman B.V., Нидерландия
24Иван Валентинов Стоянов181213364бак.АТМТФ14.05.22 - 13.08.223 м. х 750 €Autobedrijf Joemman B.V., Нидерландия
25Иван Валентинов Стоянов181213364бак.АТМТФ14.08.22 - 13.11.223 м. х 750 €Autobedrijf Joemman B.V., Нидерландия
26Валентин Димчев Петров204532812маг.ЕСЕОВТЕФ03.03.22 - 02.05.222 м. х 750 €United Crew Agency Ltd., Малта
27Валентин Димчев Петров204532812маг.ЕСЕОВТЕФ03.05.22 - 02.08.223 м. х 750 €United Crew Agency Ltd., Малта
28Валентин Димчев Петров204532812маг.ЕСЕОВТЕФ03.08.22 - 02.11.223 м. х 750 €United Crew Agency Ltd., Малта
29Георги Тодоров Тодоров813814205маг.КВКФ10.03.22 - 09.05.222 м. х 750 €Oceancrew management Ltd, Кипър
30Георги Тодоров Тодоров813814205маг.КВКФ10.05.22 - 27.07.222 м. 18 д. х 750 €Oceancrew management Ltd, Кипър
31Юлиян Стефанов Николов193233083бак.КВКФ10.03.22 - 09.06.223 м. х 750 €Oceancrew management Ltd, Кипър
32Мелих Гюрсел20221132бак.РМТФ01.04.22 - 30.06.22
20.06.22 - 19.09.22
3 м. х 690 €Silivri Ziraat Odasi Tarim Urunleri Sanayi Ticaret Ltd, Турция
33Атанас Калчев Препув203230102бак.КММКФ20.03.22 - 19.06.223 м. х 750 €IHB Shipping Со EAD, Малта
34Атанас Калчев Препув203230102бак.КММКФJuly 12, 20363 м. х 750 €IHB Shipping Со EAD, Малта
35Георги Павлинов Йорданов316344185бак.КММКФJuly 13, 20363 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
36Георги Павлинов Йорданов316344185бак.КММКФJuly 14, 20363 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
37Георги Радославов Радев173230044бак.КММКФJuly 15, 20362 м. х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
38Георги Радославов Радев173230044бак.КММКФJuly 17, 20362 м. х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
39Тайфун Каракая212510091маг.ТПИМТФJuly 18, 20363 м. х 690 €Karakaya 86, Турция
40Йоанна Димитриос Румпо196212143бак.ИКТФИТАJuly 20, 20362 м. х 750 €Beatthewhites Private Company, Гърция
41Йоанна Димитриос Румпо196212143бак.ИКТФИТАJuly 22, 20362 м. х 750 €Beatthewhites Private Company, Гърция
42Имам Озвурал221210015маг.КММКФJuly 23, 20362 м. х 690 €Euro Marine Shipyard, Турция
43Имам Озвурал221210015маг.КММКФJuly 25, 20362 м. х 690 €Euro Marine Shipyard, Турция
44Тодор Димов Тодоров193210033бак.КММКФJuly 26, 20362 м. х 750 €Navibulgar Shipping Limited, Малта
45Тодор Димов Тодоров193210033бак.КММКФJuly 28, 20362 м. х 750 €Navibulgar Shipping Limited, Малта
46Милен Красимиров Мавродиев318346013маг.КММКФJuly 29, 20363 м. х 750 €W.J.Parnis England Malta, Малта
47Милен Красимиров Мавродиев318346013маг.КММКФJuly 31, 20363 м. х 750 €W.J.Parnis England Malta, Малта
48Николай Георгиев Марудин203531622маг.КММКФAugust 1, 20364 м. х 750 €Navibulgar Shipping Limited, Малта
49Мартин Димитров Костадинов211234181бак.ИММТФAugust 2, 20363 м. х 750 €Jouke Agro BV, Нидерландия
50Мартин Димитров Костадинов211234181бак.ИММТФAugust 4, 20363 м. х 750 €Jouke Agro BV, Нидерландия
51Мартин Димитров Костадинов211234181бак.ИММТФAugust 5, 20364 м. х 750 €Jouke Agro BV, Нидерландия
52Мартин Ердоан Чолаков206216642бак.СИТФИТАAugust 6, 20362 м. х 750 €Mount Athos Resort Single Member S.A., Гърция
53Мартин Ердоан Чолаков206216642бак.СИТФИТАAugust 8, 20362 м. х 750 €Mount Athos Resort Single Member S.A., Гърция
54Николай Георгиев Маринов203531632маг.КММКФJuly 12, 20363 м. х 750 €Navibulgar Shipping Limited, Малта
55Александър Пенчев Колев194213033бак.ЕОКЕФAugust 9, 20363 м. х 750 €Стамко Менинг Варна КО ЕООД, Гърция
56Александър Пенчев Колев194213033бак.ЕОКЕФAugust 11, 20363 м. х 750 €Стамко Менинг Варна КО ЕООД, Гърция
57Кадир Тунджа182210034бак.КВКФAugust 12, 20363 м. х 690 €Reka Denizcilik Sirketi, Турция
58Кадир Тунджа182210034бак.КВКФAugust 14, 20363 м. х 690 €Reka Denizcilik Sirketi, Турция
59Енес Акън182210274бак.КТМКФAugust 15, 20362 м. х 690 €Akin Denizcilik, Турция
60Георги Димитров Камбуров203531672маг.КММКФAugust 16, 20362 м. х 750 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
61Георги Димитров Камбуров203531672маг.КММКФAugust 17, 20362 м. х 750 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
62Константин Мариянов Топалов203531642маг.КММКФAugust 18, 20363 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
63Георги Дочев Руменов216232311бак.ИКТФИТАAugust 19, 20363 м. х 750 €Tup Tech, Франция
64Георги Дочев Руменов216232311бак.ИКТФИТАAugust 21, 20363 м. х 750 €Tup Tech, Франция
65Георги Дочев Руменов216232311бак.ИКТФИТАAugust 22, 20363 м. х 750 €Tup Tech, Франция
66Мартина Иванова Вълкова186216704бак.СИТФИТАAugust 23, 20362 м. 22 д. х 750 €UnternehmerTUM GmbH, Германия
67Ангел Генчев Проданов186216684бак.СИТФИТАAugust 23, 20362 м. 22 д. х 750 €UnternehmerTUM GmbH, Германия
68Мартин Димитров Иванов186216694бак.СИТФИТАAugust 23, 20362 м. 22 д. х 750 €UnternehmerTUM GmbH, Германия
69Жулияна Николаева Пенева183210014спец.КММКФAugust 26, 20362 м. х 750 €Kaliakra LTD, Малта
70Жулияна Николаева Пенева183210014спец.КММКФAugust 28, 20364 м. х 750 €Kaliakra LTD, Малта
71Александър Светославов Димитровбак.August 29, 20362 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
72Александър Светославов Димитровбак.August 30, 20364 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
73Ренгин Насуф Ремзи193233074бак.КВКФAugust 31, 20363 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
74Александър Ангелов Николов183210054бак.КММКФSeptember 1, 20366 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
75Методи Владимиров Методиев173210014бак.КММКФSeptember 3, 20366 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
76Георги Димитров Камбуров203531672маг.КММКФSeptember 4, 20363 м. х 750 €Oceancrew management Ltd, Кипър
77Тони Веселинов Паскалев316874115бак.КВКФSeptember 3, 20366 м. х 750 €Стамко Менинг Варна КО ЕООД, Гърция
78Красимир Красимиров Станчев184213224бак.ЕОКЕФSeptember 5, 20362 м. х 750 €Kaliakra Ltd, Малта
79Красимир Красимиров Станчев184213224бак.ЕОКЕФSeptember 7, 20362 м. х 750 €Kaliakra Ltd, Малта
80Красимир Тодоров Гигов203213012бак.КВКФAugust 18, 20363 м. х 750 €Kaliakra Ltd, Малта
81Даниел Атанасов Атанасов206516382маг.СИИФИТАSeptember 8, 20362 м. 15 д. х 690 €Wroclaw University of Applied Informatics "Horizon", Полша
82Александър Росенов Георгиев206516412маг.СИИФИТАSeptember 8, 20362 м. 15 д. х 690 €Wroclaw University of Applied Informatics "Horizon", Полша
83Мариан Стоянов Шопов174233025бак.ЕОКЕФSeptember 11, 20366 м. х 750 €Navibulgar Shipping Limited, Малта
84Георги Михайлов Георгиев173233045бак.КВКФSeptember 12, 20366 м. х 750 €United Crew Agency Ltd., Малта
85Иван Николаев Манолов173233115бак.КВКФSeptember 13, 20366 м. х 750 €Alfa Ship & Crew Management GmbH&co.KG, Германия
86Светлин Гошев Анев173233105бак.КВКФSeptember 15, 20366 м. х 750 €Alfa Ship & Crew Management GmbH&co.KG, Германия
87Йоан Венелинов Савев183213204бак.КВКФSeptember 16, 20366 м. х 750 €Alfa Ship & Crew Management GmbH&co.KG, Германия
88Иван Константинов Кърков216518022маг.КСФИТАSeptember 17, 203612 м. х 690 €Central European Trauners Platform, Полша
89Николай Валентинов Стойчев173230115бак.КММКФSeptember 20, 20366 м. х 750 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
90Верен Гришев Каракашев173230015бак.КММКФSeptember 20, 20366 м. х 750 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
91Георги Станиславов Далакманов193233064бак.КВКФSeptember 21, 20363 м. х 750 €Стамко Менинг Варна Ко ЕООД, Гърция
92Симеон Илиев Илиев17323315бак.КВКФSeptember 23, 20363 м. х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
93Симеон Илиев Илиев17323315бак.КВКФSeptember 24, 20363 м. х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
94Виктор Валентинов Димитров183213264КВКФSeptember 25, 20363 м. х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
95Виктор Валентинов Димитров183213264КВКФNovember 14, 2036169 дни х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
96Петър Илиев Тодоровдокт.КВКФSeptember 27, 20364 м. х 750 €Oceancrew management Ltd, Кипър
97Йоанна Димитриос Румпо196212144бак.ИКТФИТАSeptember 28, 20362 м. х 750 €Beatthewhites Private Company, Гърция
98Диян Михайлов Филчев312344014бак.КММКФSeptember 29, 20364 м. х 750 €NAVIBULGAR Shipping Limited, Малта
99Ивайло Манолов Иванов183210164бак.КММКФOctober 1, 20363 м. х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
100Ивайло Манолов Иванов183210164бак.КММКФOctober 2, 20362 м. 16 д. х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
101Артьом Василев Нейковчен18421336бак.ЕОКЕФOctober 4, 20362 м. х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
102Артьом Василев Нейковчен18421336бак.ЕОКЕФOctober 5, 20363 м. 8 д. х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
103Григорина Пепо Цачевадокт.КВКФOctober 7, 20363 м. х 750 €Virtu ferries LTD, Малта
104Григорина Пепо Цачевадокт.КВКФOctober 9, 20364 м. х 750 €Virtu ferries LTD, Малта
105Сирма Станимирова Казакова224534011маг.СМЕФOctober 10, 20362 м. х 750 €The Cultural Association "Assen and Iliya Pejkovi", Италия
106Иван Добрев Иванов213532122маг.КВКФOctober 12, 20364 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
107Даниел Николаев Гочев183210024бак.КММКФOctober 13, 20362 м. 13 д. х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
108Петко Пенчев Жабов213230012бак.КММКФOctober 15, 20363 м. 20 д. х 750 €Navibulgar Shipping Ltd, Малта
109Мартин Ердоан Чолаков206216643бак.СИТФИТАOctober 18, 20364 м. х 750 €Mount Athos Resort Single Member S.A., Гърция
110Илко Веселинов Стефанов203210013бак.КММКФOctober 19, 20364 м. х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
111Георги Пламенов Димитров203531653маг.КММКФOctober 20, 20364 м. х 750 €Navibulgar Shipping Ltd, Малта
112Георги Димитров Камбуров203531673маг.КММКФOctober 21, 20363 м. х 750 €Oceancrew management Ltd, Кипър
113Сирма Станимирова Казакова224534011маг.СМЕФOctober 22, 20362 м. х 750 €A.I.B.I.A - Associazione Italo Bulgara in Abruzzo, Италия
114Али Акчора2022100163бак.КВКФOctober 24, 20363 м. х 690 €Asya maritime transport CO LTD.STI, Турция
115Анелия Руменова Христоскова221533781маг.ИММТФOctober 26, 20363 м. х 750 €Atos International, Испания
116Мартин Иванов Георгиев214213082бак.ЕОКЕФOctober 28, 20363 м. 14 д. х 750 €Kaliakra Ltd, Малта
117Адриан Бориславов Караденчев203211043бак.КМТКФOctober 30, 20362 м. х 750 €RINA Netherlands B.V., Нидерландия
118Мелих Гюрсел202210133бак.АМТФNovember 1, 20363 м. х 690 €Silivri Ziraat Odasi Tarim Uunleri Sanayi Ticaret Limited Sikreti, Турция
119Красимир Красимиров Станчев184213224бак.ЕОКЕФNovember 3, 20363 м. 11 д. х 750 €Kaliakra Ltd, Малта
120Мохамед Ахмед Мохамед Ануар Салем192210094бак.КМТКФNovember 5, 20364 м. 11 д. х 690 €BSM Crew Service in Romania, Румъния
121Веселин Георгиев Димитров173233065бак.КВКФNovember 8, 20362 м. 6 д. х 750 €Alpha Ship & Crew Management, Германия
ФАКУЛТЕТ - КАТЕДРАИменаИзпращаДържаваМобилностПериод
1МТФ-МТМIon IonUNIVERSITY "DUNAREA DE JOS" OF GALATIРумънияобучение17.10-21.10.2022
2МТФ-МТМMichael FratitaUNIVERSITY "DUNAREA DE JOS" OF GALATIРумънияобучение17.10-21.10.2022
3ДЕПОСPinar Yeni PalabiyikSakarya University of Applied SciencesТурцияпреподаване15.11-16.11.2022
4МТФ-ИМHuseyin KorukKastamonu UniversityТурцияобучение07.11-11.11.2022
5МТФErdinc CaliskanAnkara UniversityТурцияобучение21.11-26.11.2022
6МТФYasin BeklenAnkara UniversityТурцияобучение21.11-26.11.2022
7МТФ-ИМCarina-Elena Stegaroiu"Constantin Brancusi" University of Targu-JiuРумънияобучение28.11-02.12.2022
8МТФ-ИМConstanta Enea"Constantin Brancusi" University of Targu-JiuРумънияобучение28.11-02.12.2022
9ЕФ-СПНMaria-Angela Albu"1 Decembrie 1918" University of Alba IuliaРумънияпреподаване28.11-02.12.2022
10МТФ-ТТТLiviu-Marius Cirtina"Constantin Brancusi" University of Targu-JiuРумънияпреподаване28.11-02.12.2022
11МТФ-ТТТDaniela Cirtina"Constantin Brancusi" University of Targu-JiuРумънияпреподаване28.11-02.12.2022
12МТФ-ТТТAdriana Tudorache"Constantin Brancusi" University of Targu-JiuРумънияпреподаване28.11-02.12.2022
13МДDaniel Costel BoleaDunarea de Jos University of GalatiРумънияобучение12.12-16.12.2022
14МДMihai CretuDunarea de Jos University of GalatiРумънияобучение12.12-16.12.2022
15МДDurmus KayikciCankiri Karatekin UniversityТурцияобучение09.01-13.01.2023
16МТФ-ТМММMarius Andrei Mihalache"Gheorghe Asachi" technical University of IasiРумънияобучение30.01.23-03.02.2023
17МТФ-ТМММMarius Ionut Ripanu"Gheorghe Asachi" technical University of IasiРумънияобучение30.01.23-03.02.2023
18МТФ-РManuela Carmen SimuUniversity of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine of Cluj-NapocaРумънияпреподаване10.04.23-11.04.23
19МДRaul-Catalin OlteanUniversity of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine of Cluj-NapocaРумънияобучение10.04.23-11.04.23
20МДSimona OrosUniversity of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine of Cluj-NapocaРумънияобучение10.04.23-11.04.23
21МДSuleyman CelikYalova UniversityТурцияобучение18.04.23-19.04.23
22ЕФ-ЕЕJose Eduardo Neves dos SantosUniversity of PortoПортугалияпреподаване25.04.23-26.04.23
23ДТКEdmund LorencowiczUniversity of Life Sciences in LublinПолшапреподаване24.04.23-27.04.23
24ФИТАMehmet Akif OrucCankiri Karatekin UniversityТурцияобучение24.04.23-28.04.23
25ФИТАBaris GunerBilecik Seyh Edebali UniversityТурцияобучение24.04.23-28.04.23
26КФ-ЕООСSimona Camelia Varvara"1 Decembrie 1918" University of Alba IuliaРумънияобучение24.04.23-28.04.23
27ЕООСMirel Glevitzky"1 Decembrie 1918" University of Alba IuliaРумънияпреподаване01.05.23-05.05.23
28МДMarius Ionut Ripanu"Gheorghe Asachi" technical University of IasiРумънияобучение17.05.23-26.05.23
29МДMarius Andrei Mihalache"Gheorghe Asachi" technical University of IasiРумънияобучение17.05.23-26.05.23
30МДŞebnem Cerrah İçözSakarya UniversityТурцияобучение22.05.23-26.05.23
31МДMaria Angela Albu"1 Decembrie 1918" University of Alba IuliaРумънияобучение22.05.23-26.05.23
32МДKarolina MazurLublin University of TechnologyПолшаобучение08.05.23-10.05.23
33МДMalgorzata WilczynskaLublin University of TechnologyПолшаобучение08.05.23-10.05.23
34МДRaşit ÇöloğluErciyes UniversityТурцияобучение15.05.23-19.05.23
35ЕООСLászló KörnyeiSzechenyi Istvan University in GyorУнгарияпреподаване15.05.23-19.05.23
36ЕООСÉva Pestiné RáczSzechenyi Istvan University in GyorУнгарияпреподаване15.05.23-19.05.23
37ЕООСMelinda KrankovitsSzechenyi Istvan University in GyorУнгарияпреподаване15.05.23-19.05.23
38МДAldona BurasKielce University of TechnologyПолшаобучение21.05.23-27.05.23
39МДMagdalena ParkitaKielce University of TechnologyПолшаобучение21.05.23-27.05.23
40АПIlie Borcosi"Constantin Brancusi" University of Targu-JiuРумънияпреподаване29.05.23-02.06.23
41ММЕMalgorzata LaczekKielce University of TechnologyПолшаобучение30.05.23-05.06.23
42ММЕIzabela KrzysztofikKielce University of TechnologyПолшаобучение30.05.23-05.06.23
43ММЕJakub TakosogluKielce University of TechnologyПолшапреподаване30.05.23-05.06.23
44ММЕMichal SkrzyniarzKielce University of TechnologyПолшапреподаване30.05.23-05.06.23
45ММЕLukasz NowakowskiKielce University of TechnologyПолшапреподаване30.05.23-05.06.23
46ММЕSlawomir BlasiakKielce University of TechnologyПолшапреподаване30.05.23-05.06.23
47ЕТЕТAkif KarafilYalova UniversityТурцияпреподаване16.05.23-18.05.23
48МДBurcu KarafilYalova UniversityТурцияобучение16.05.23-17.05.23
49МДSemra CanbazSakarya UniversityТурцияобучение15.05.23-19.05.23
50МДSemiha TosunKocaeli UniversityТурцияобучение19.06.23 - 23.06.23
51МДFatih KurtCankiri Karatekin UniversityТурцияобучение12.06.23-16.06.23
52МДBurak AdiyamanCankiri Karatekin UniversityТурцияобучение12.06.23-16.06.23
53МДZeynep CutukTrakya UniversityТурцияобучение19.06.23-23.06.23
54ЕООСRasa StankevicieneVilnius Gediminas Technical UniversityЛитваобучение26.06.23-27.06.23
55ЕООСOksana SurvileVilnius Gediminas Technical UniversityЛитваобучение26.06.23-27.06.23
56МДDunja ValincicJosip Juraj Strossmayer University of OsijekХърватияобучение26.06.23-30.06.23
57МДLeonid VinogradovRiga Technical UniversityЛатвияобучение26.06.23-30.06.23
58МДJakub TakosogluKielce University of TechnologyПолшаобучение26.06.23-30.06.23
59МДMalgorzata BlasiakKielce University of TechnologyПолшаобучение26.06.23-30.06.23
60МДLukasz NowakowskiKielce University of TechnologyПолшаобучение26.06.23-30.06.23
61МДSlawomir BlasiakKielce University of TechnologyПолшаобучение26.06.23-30.06.23
62МДMichal SkrzyniarzKielce University of TechnologyПолшаобучение26.06.23-30.06.23
63МДDuygu SasmazYalova UniversityТурцияобучение08.06.23-09.06.23
64МДTugba YavuzAnkara UniversityТурцияпреподаване03.07.23-07.07.23
65МДFatma MulazimogluAnkara UniversityТурцияобучение03.07.23-08.07.23
66МДNejla TurkdoganYalova UniversityТурцияобучение05.07.23-07.07.23
67МДSunay TurkdoganYalova UniversityТурцияобучение05.07.23-07.07.23
68ЦАМLiliana Daniela Trifu"1 Decembrie 1918" University of Alba IuliaРумънияобучение31.07.23-04.08.23
69ЦАМCagri KirtayYalova UniversityТурцияобучение28.08.23-31.08.23
70ЦАМAndreеa Cipriana Muntean"1 Decembrie 1918" University of Alba IuliaРумънияобучение28.08.23-01.09.23
71ЦАМOmer KaraYalova UniversityТурцияобучение28.08.23-31.08.23
72ЦАМMarcin MrugalskiZielona Gora UniversityПолшаобучение28.08.23-01.09.23
73ТТТPiotr KardaszWroclaw University of applied InformaticsПолшапреподаване02.09.23-07.09.23
74ТТТRadoslaw WrobelWroclaw University of applied InformaticsПолшапреподаване02.09.23-07.09.23
75ЦАМRita VaskelieneKaunas University of TechnologyЛитваобучение11.09.23-15.09.23
76ЦАМAsta MasionyteKaunas University of TechnologyЛитваобучение11.09.23-15.09.23
77ЦАМAlptug TopaktasCankiri Karatekin UniversityТурцияобучение11.09.23-15.09.23
78ЦАМDilek YurdakulAnkara UniversityТурцияобучение18.09.23-22.09.23
79ЦАМCetin OsmanogluAnkara UniversityТурцияобучение18.09.23-22.09.23
80ЦАМZeliha OzdemirAnkara UniversityТурцияобучение18.09.23-22.09.23
81ЦАМAlpaslan DurmusOstim Technical UniversityТурцияобучение18.09.23-22.09.23
82ЦАМAhmet Murat KadiogluOstim Technical UniversityТурцияобучение18.09.23-22.09.23
83ЦАМJurgen GemeinhardtHochschule SchmalkaldenГерманияпреподаване20.09.23-22.09.23
ФАКУЛТЕТ - КАТЕДРАИменаИзпращаДържаваМобилностПериод
1ЕТМSerhat ERYAMANYalova UniversityТурцияобучение26.09.22 - 28.01.2023
2СИТ КНТFatih Hakan Mehmet CAYLIDEMIRCIErciyes UniversityТурцияобучение26.09.22 - 28.01.2023
3СИТ ИМJulius VOSKarlsruhe Institute of TechnologyГерманияобучение26.09.22 - 28.01.2023
4ИМ ТМММ МиФBaptistе MOLINIERЕCAM Strasburg-EuropeФранцияобучение26.09.22 - 28.01.2023
5ИМ ТМММ МиФSebastian MILARETЕCAM Strasburg-EuropeФранцияобучение26.09.22 - 28.01.2023
6ИМ ТМММ МиФRobin MULLERЕCAM Strasburg-EuropeФранцияобучение26.09.22 - 28.01.2023
7ИМ ЕТМ КНТAna Isabel DUARTE MAIAPolytechnic Institute of CoimbraПортугалияобучение26.09.22 - 28.01.2023
8ИМ ЕТМ КНТMaria Ines AREDE PINHOPolytechnic Institute of CoimbraПортугалияобучение26.09.22 - 28.01.2023
9ИМ ЕТМ КНТPedro Jose SILVA CARVALHOPolytechnic Institute of CoimbraПортугалияобучение26.09.22 - 28.01.2023
10ИМ ЕТМ КНТTomas Rafael FERNANDESPolytechnic Institute of CoimbraПортугалияобучение26.09.22 - 28.01.2023
11ИМHannah Luisa KonradKarlsuher Institut fur TechnologieГерманияобучение20.02.23-24.06.2023
12ТМММPawel LewickiAGH University of ScienceПолшаобучение20.02.23-24.06.2023
13ТМММMagdalena MajkaAGH University of ScienceПолшаобучение20.02.23-24.06.2023
14КНТHubert PiatkowiakUniversity of Zielona GoraПолшаобучение20.02.23-24.06.2023
15МиФOussama RachidECAM Strasbourg-EuropeФранцияобучение20.02.23-24.06.2023
16ИМRaphael MarionESAIP Graduate school of EngineeringФранцияобучение20.02.23-24.06.2023
17ИМElisa DrimaracciESAIP Graduate school of EngineeringФранцияобучение20.02.23-24.06.2023
18ИМJustine TaurouESAIP Graduate school of EngineeringФранцияобучение20.02.23-24.06.2023
19ИМOkounlola-Chancia
Safiou Barryath
ESAIP Graduate school of EngineeringФранцияобучение20.02.23-24.06.2023
20ИМManon GombertESAIP Graduate school of EngineeringФранцияобучение20.02.23-24.06.2023
21ИМ ТМММ МиФBaptistе MOLINIERЕCAM Strasburg-EuropeФранцияобучение20.02.23-24.06.2023
22ИМ ТМММ МиФSebastian MILARETЕCAM Strasburg-EuropeФранцияобучение20.02.23-24.06.2023
23ИМ ТМММ МиФRobin MULLERЕCAM Strasburg-EuropeФранцияобучение20.02.23-24.06.2023