ЕРАЗЪМ 2021-2022


Преподаватели - обучениеПреподаватели - преподаванеСтуденти - обучениеСтуденти - практикаВходяща СМВходяща ПМ
трите именакатедра / отделфакултетдог.№продължителност на престоябр. дниприемащ университет
1Сергей Цветанов ДимитровД МДЧС - ПФ-707/31.03.202209.05.22 - 13.05.227 дни х 160 €University of Las Palmas de Gran Canaria, Испания
2Адриана Константинова АлександроваД МДЧС - ПФ-878/18.04.202202.05.22 - 06.05.227 дни х 140 €Universitatea "1 Decembrie 1918" din Alba Iulia, Румъния
3Кръстин Красимиров ЙордановТКФПФ-879/18.04.202225.05.22 - 29.05.227 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
4Пенка Нелиева ЗлатеваТКФПФ-886/19.04.202225.05.22 - 29.05.227 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
5Петър Стоянов ЯнковРМТФПФ-895/20.04.202223.05.22 - 27.05.227 дни х 140 €Ovidius University of Constanta, Румъния
6Миглена Атанасова ДрумеваРМТФПФ-896/20.04.202223.05.22 - 27.05.227 дни х 140 €Ovidius University of Constanta, Румъния
7Борислав Георгиев НайденовКТТФИТАПФ-899/20.04.202220.06.22 - 24.06.227 дни х 160 €Universitat de Valencia, Испания
8Румен Борисов ДжингаровИО - ПФ-900/20.04.202220.06.22 - 24.06.227 дни х 160 €Universitat de Valencia, Испания
9Сергей Цветанов ДимитровД МДЧС - ПФ-918/27.04.2022
доп.спор.23 - ПФ-1233 / 14.06.22
07.06.22 - 10.06.227 дни х 160 €ECAM Strasburg Europe, Франция
10Сергей Цветанов ДимитровД МДЧС - ПФ-963/05.05.202206.06.22 - 10.06.227 дни х 160 €ECAM Strasburg Europe, Франция
11Любов Колева Вълковабибл. - ПФ-1094/23.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 160 €Polytechnic University of Cartagena, Испания
12Кръстин Красимиров ЙордановТКФПФ-1095/23.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 160 €Polytechnic University of Cartagena, Испания
13Пенка Нелиева ЗлатеваТКФПФ-1096/23.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 160 €Polytechnic University of Cartagena, Испания
14Нели Ананиева Арабаджиева-КалчеваСИТФИТАПФ-1112/25.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
15Мая Петрова ТодороваСИТФИТАПФ-1111/25.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
16Гинка Калева МариноваКНТФИТАПФ-1114/25.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
17Свилен Христов СтояновДТКДТКПФ-1117/25.05.202206.06.22 - 10.06.227 дни х 160 €International Hellenic University, Гърция
18Татяна Миткова МечкароваМТММТФПФ-1115/25.05.202204.07.22 - 08.07.227 дни х 160 €International Hellenic University, Гърция
19Даниела Тодорова СпасоваМТММТФПФ-1110/25.05.202204.07.22 - 08.07.227 дни х 160 €International Hellenic University, Гърция
20Миглена Атанасова ДрумеваРМТФПФ-1179/31.05.202204.07.22 - 08.07.227 дни х 140 €University of Kragujevac, Сърбия
21Петър Стоянов ЯнковРМТФПФ-1172/31.05.202204.07.22 - 08.07.227 дни х 140 €University of Kragujevac, Сърбия
22Есин Махмуд ХалидКУТОЧВПКФПФ-1178/31.05.202220.06.22 - 24.06.227 дни х 140 €Erciyes University, Турция
23Пламен Недков ПетровМТММТФПФ-1171/31.05.202220.06.22 - 24.06.227 дни х 140 €Erciyes University, Турция
24Момчил Тодоров ТачевИДМТФПФ-1191/02.06.202229.08.22 - 02.09.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
25Александрина Иванова БанковаИДМТФПФ-1194/02.06.202229.08.22 - 02.09.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
26Дарина Недкова ДобреваИДМТФПФ-1195/02.06.202229.08.22 - 02.09.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
27Зоя Дончева ЦоневаИДМТФПФ-1196/02.06.202229.08.22 - 02.09.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
28Исмаил Исмаилов МехмедовМТФПФ-1198/03.06.202229.08.22 - 02.09.227 дни х 140 €Университет Ялова, Турция
29Светлана Георгиева Герганова-СавоваАПФИТАПФ-1232/14.06.202220.06.22 - 25.06.227 дни х 160 €International Hellenic University, Гърция
30Адриана Константинова АлександроваД МДЧС - ПФ-1235/14.06.202227.06.22 - 01.07.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
31Лилия Николова ТринговаЕООСКФПФ-1247/15.06.202227.06.22 - 01.07.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
32Даниела Симеонова ТоневаЕООСКФПФ-1248/15.06.202227.06.22 - 01.07.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
33Александрина Иванова БанковаИДМТФПФ-1249/15.06.202227.06.22 - 01.07.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
34Светлана Георгиева Герганова-СавоваАПФИТАПФ-1253/15.06.202227.06.22 - 01.07.227 дни х 140 €University of Information and Technology "Saint Paul the Apostle", РСМ
35Тихомир Атанасов ДоврамаджиевАПФИТАПФ-1257/16.06.202204.07.22 - 08.07.227 дни х 140 €Университет Марибор, Словения
36Сергей Цветанов ДимитровД МДЧС - ПФ-1282/21.06.202203.07.22 - 07.07.226 дни х 140 €Kirikkale University, Турция
трите именакатедра / отделфакултетдог.№продължителност на престоябр. дниприемащ университет
1Димка Костадинова ВасилеваТММММТФПФ-818/08.04.202211.04.22 - 15.04.226 дни х 140 €Технически университет - Яш "Георги Асачи", Румъния
2Стоян Димитров СлавовТММММТФПФ-1017/11.05.202223.05.22 - 27.05.227 дни х 160 €Polytechnic Institute of Viana do Castelo, Португалия
3Диян Минков ДимитровММЕМТФПФ-1018/11.05.202223.05.22 - 27.05.227 дни х 160 €Polytechnic Institute of Viana do Castelo, Португалия
4Милена Николова Милева-КароваКНТФИТАПФ-1093/23.05.202213.06.22 - 17.06.227 дни х 180 €University of Iceland, Исландия
5Венцислав Георгиев НиколовКНТФИТАПФ-1131/27.05.202214.06.22 - 17.06.226 дни х 160 €University of Applied Sciences Schmalkalden, Германия
6Никола Николаев НиколовАПЕФПФ-1173/31.05.202206.06.22 - 10.06.227 дни х 140 €Brno University of Technology, Чехия
трите именафак. №курсОКСспец.факултетпродължителност на престоябр. месециприемащ университет
1Кристиян Ангелов Ефтимов206215282бак.СИТФИТА12.09.22 - 10.02.234 м.29 д. х 540 €University of West Bohemia, Чехия
2Даниел Юлиянов Доброславски206215322бак.СИТФИТА12.09.22 - 10.02.234 м.29 д. х 540 €University of West Bohemia, Чехия
ИменаФак. №курсОКСспец.факултетпродължителност на престоябр. месециприемащ университет
1Виктор Валентинов Димитров183213263бак.КВКФ24.09.21 - 23.12.213 м. х 720 €Bernard Schulte Management, Германия
2Айкут Ердживан Шабан196216102бак.СИТФИТА24.06.21 - 30.09.213 м. 7 д. х 720 €Promontory Informatics, Дания
3Михаил Маринов Кръстев193213022бак.КВКФ15.06.21 - 14.08.21
29.06.21 - 28.08.21
2 м. х 720 €Glade Corporate LP, Ирландия
4Михаил Маринов Кръстев193213022бак.КВКФ15.08.21 - 14.10.21
29.08.21 - 17.11.21
2 м. х 720 €
79 дни х 720 €
Glade Corporate LP, Ирландия
5Дамян Красимиров Кънев193217162бак.АМТФ01.07.21 - 30.08.212 м. х 720 €Company for Farm and Agricultural Machinery of Belgium, Белгия
6Дамян Красимиров Кънев193217162бак.АМТФ01.09.21 - 30.10.212 м. х 720 €Company for Farm and Agricultural Machinery of Belgium, Белгия
7Нана Даринова Йорданова183233223бак.КВКФ20.07.21 - 19.10.213 м. х 720 €BSM Crewservice Center, Румъния
8Нана Даринова Йорданова183233223бак.КВКФ20.10.21 - 19.01.223 м. х 720 €BSM Crewservice Center, Румъния
9Георги Лазаров Тонозлиев183210153бак.КММКФ29.06.21 - 28.09.213 м. х 720 €IHB Shipping Со EAD, Малта
10Ивайло Манолов Иванов183210163бак.КММКФ03.07.21 - 02.10.21
05.07.21 - 04.09.21
3 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
11Ивайло Манолов Иванов183210163бак.КММКФ03.10.21 - 02.01.22
05.09.21 - 05.11.21
3 м. х 720 €
61 дни х 720 €
Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
12Артьом Василев Нейковчен184213363бак.ЕОКЕФ05.07.21 - 04.10.21
03.07.21 - 15.10.21
3 м. х 720 €
103 дни х 720 €
Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
13Артьом Василев Нейковчен184213363бак.ЕОКЕФ05.10.21 - 04.01.223 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
14Даниел Красимиров Христов183213163бак.КВКФ08.07.21 - 07.09.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
15Даниел Красимиров Христов183213163бак.КВКФ08.09.21 - 07.11.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
16Осман Дервим Четинкая182210083бак.КВКФ22.07.21 - 21.10.213 м. х 670 €Caferoglu Denizcilik, Турция
17Осман Дервим Четинкая182210083бак.КВКФ22.10.21 - 21.01.223 м. х 670 €Caferoglu Denizcilik, Турция
18Александър Светославов Димитров193213012бак.КВКФ09.08.21 - 08.11.213 м. х 720 €Zodiac Maritime Agencies Ltd, Великобритания
19Пламен Красимиров Петков414451051спец.ЕОКЕФ01.08.21 - 30.10.213 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
20Пламен Красимиров Петков414451051спец.ЕОКЕФ31.10.21 - 29.01.223 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
21Павел Атанасов Атанасов201212021бак.ТТТМТФ04.08.21 - 03.10.212 м. х 720 €Balta Group, Белгия
22Павел Атанасов Атанасов201212021бак.ТТТМТФ04.10.21 - 03.12.212 м. х 720 €Balta Group, Белгия
23Боника Драгомирова Стоева191215192бак.ИДКФ09.08.21 - 08.10.212 м. х 720 €Balta Group, Белгия
24Боника Драгомирова Стоева191215192бак.ИДКФ09.10.21 - 08.12.212 м. х 720 €Balta Group, Белгия
25Николай Недялков Николов813811295маг.КВКФ15.08.21 - 14.11.213 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
26Николай Недялков Николов813811295маг.КВКФ15.11.21 - 14.02.223 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
27Станимир Йорданов Йорданов183233214бак.КВКФ18.08.21 - 17.10.212 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
28Добромир Чавдаров Димитров204212092бак.ЕСЕОЕФ30.08.21 - 29.10.212 м. х 720 €NV Straband Belgium Sa, Белгия
29Добромир Чавдаров Димитров204212092бак.ЕСЕОЕФ30.10.21 - 29.01.223 м. х 720 €NV Straband Belgium Sa, Белгия
30Антон Георгиев Георгиев813811445маг.КВКФ05.09.21 - 04.12.213 м. х 720 €Stamco Maning Varna Co Ltd, Гърция
31Антон Георгиев Георгиев813811445маг.КВКФ05.12.21 - 04.03.223 м. х 720 €Stamco Maning Varna Co Ltd, Гърция
32Кристиян Георгиев Вълчанов206212372бак.КТТФИТА06.09.21 - 05.11.212 м. х 720 €Giocal Robotics Europe, Франция
33Кристиян Георгиев Вълчанов206212372бак.КТТФИТА06.11.21 - 05.02.223 м. х 720 €Giocal Robotics Europe, Франция
34Радостин Валентинов Георгиев173213084бак.КВКФ04.09.21 - 03.11.212 м. х 720 €United Crew Agency Ltd, Малта
35Радостин Валентинов Георгиев173213084бак.КВКФ04.11.21 - 03.01.222 м. х 720 €United Crew Agency Ltd, Малта
36Георги Радославов Радев173230045бак.КММКФ04.09.21 - 03.12.213 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
37Симона Светлинова Иванова181214143бак.ИММТФ30.08.21 - 29.10.212 м. х 720 €NV Strabag Belgium Sa, Белгия
38Симона Светлинова Иванова181214143бак.ИММТФ30.10.21 - 29.01.223 м. х 720 €NV Strabag Belgium Sa, Белгия
39Светозар Георгиев Димитров201212272бак.ТТТМТФ11.09.21 - 10.11.212 м. х 720 €Nord France Constructions, Франция
40Светозар Георгиев Димитров201212272бак.ТТТМТФ11.11.21 - 10.02.223 м. х 720 €Nord France Constructions, Франция
41Стоил Венелинов Стоилов204212042бак.ЕСЕОЕФ11.09.21 - 10.11.212 м. х 720 €Nord France Constructions, Франция
42Стоил Венелинов Стоилов204212042бак.ЕСЕОЕФ11.11.21 - 10.02.223 м. х 720 €Nord France Constructions, Франция
43Денис Шенол Кямил204212052бак.ЕСЕОЕФ11.09.21 - 10.11.212 м. х 720 €Nord France Constructions, Франция
44Денис Шенол Кямил204212052бак.ЕСЕОЕФ11.11.21 - 10.02.223 м. х 720 €Nord France Constructions, Франция
45Биляна Ивова Ганчина181214214бак.ИММТФ24.09.21 - 23.11.212 м. х 720 €Willem Jacobs Transport, Белгия
46Биляна Ивова Ганчина181214214бак.ИММТФ24.11.21 - 23.02.223 м. х 720 €Willem Jacobs Transport, Белгия
47Сезер Феимов Селимов204212062бак.ЕСЕОЕФ24.09.21 - 23.11.212 м. х 720 €Willem Jacobs Transport, Белгия
48Сезер Феимов Селимов204212062бак.ЕСЕОЕФ24.11.21 - 23.02.223 м. х 720 €Willem Jacobs Transport, Белгия
49Ния Стефанова Найденова201214082бак.ИММТФ24.09.21 - 23.11.212 м. х 720 €Willem Jacobs Transport, Белгия
50Ния Стефанова Найденова201214082бак.ИММТФ24.11.21 - 23.02.223 м. х 720 €Willem Jacobs Transport, Белгия
51Тодор Димов Тодоров193210033бак.КММКФ23.09.21 - 22.12.213 м. х 720 €Belgian Yacht Survey & Consult, Белгия
52Димитър Атанасов Атанасов316874135бак.КВКФ01.10.21 - 30.12.213 м. х 720 €Oceancrew Limited, Кипър
53Димитър Атанасов Атанасов316874135бак.КВКФ31.12.21 - 29.03.223 м. х 720 €Oceancrew Limited, Кипър
54Жеко Миленов Илиев17121301бак.АТМТФ10.10.21 - 09.02.224 м. х 720 €Bgauto, Испания
55Жеко Миленов Илиев17121301бак.АТМТФ10.02.22 - 09.06.224 м. х 720 €Bgauto, Испания
56Жеко Миленов Илиев17121301бак.АТМТФ10.06.22 - 30.09.223 м. 21 д. х 720 €Bgauto, Испания
57Йордан Красимиров Шипочки416464035бак.ЕОКЕФ25.09.21 - 24.12.213 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
58Йордан Красимиров Шипочки416464035бак.ЕОКЕФ25.12.21 - 24.03.223 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
59Красимир Иванов Костадинов173210114бак.КММКФ25.09.21 - 24.12.213 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
60Красимир Иванов Костадинов173210114бак.КММКФ25.12.21 - 24.03.223 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
61Петър Христов Христов416464115бак.ЕОКЕФ22.09.21 - 21.12.213 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
62Петър Христов Христов416464115бак.ЕОКЕФ22.12.21 - 21.03.223 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
63Кирякос Антонакос172210124бак.КВКФ10.09.21 - 09.12.213 м. х 720 €Times Navigation, Гърция
64Иван Илиянов Гендов196214103бак.КСТФИТА17.09.21 - 16.11.212 м. х 720 €Maitrise & Concept, Франция
65Иван Илиянов Гендов196214103бак.КСТФИТА17.11.21 - 16.02.223 м. х 720 €Maitrise & Concept, Франция
66Петко Христов Николов416464105бак.ЕОКЕФ10.10.21 - 09.01.223 м. х 720 €Stamco Мanning Varna Co Ltd., Гърция
67Петко Христов Николов416464105бак.ЕОКЕФ10.01.22 - 09.04.223 м. х 720 €Stamco Мanning Varna Co Ltd., Гърция
68Деян Георгиев Петров416464135бак.ЕОКЕФ12.10.21 - 11.01.223 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
69Деян Георгиев Петров416464135бак.ЕОКЕФ12.01.22 - 11.04.223 м. х 720 €Stamco Мanning Varna Co Ltd., Гърция
70Филип Игоров Иванов196211053бак.ЕФИТА15.10.21 - 14.12.212 м. х 720 €Gileco Legal BV, Белгия
71Филип Игоров Иванов196211053бак.ЕФИТА15.12.21 - 14.03.223 м. х 720 €Gileco Legal BV, Белгия
72Антон Александров Илиев196211103бак.ЕФИТА15.10.21 - 14.12.212 м. х 720 €Gileco Legal BV, Белгия
73Антон Александров Илиев196211103бак.ЕФИТА15.12.21 - 14.03.223 м. х 720 €Gileco Legal BV, Белгия
74Тихомир Димитров Ненчев204212122бак.ЕСЕОЕФ15.10.21 - 14.12.212 м. х 720 €Le Groupe Roullier, Франция
75Тихомир Димитров Ненчев204212122бак.ЕСЕОЕФ15.12.21 - 14.03.223 м. х 720 €Le Groupe Roullier, Франция
76Коста Янев Чонев316871021маг.КВКФ22.10.21 - 21.01.223 м. х 720 €Zodiac Maritime Agencies Ltd., Великобритания
77Коста Янев Чонев316871021маг.КВКФ22.01.22 - 21.04.223 м. х 720 €Zodiac Maritime Agencies Ltd., Великобритания
78Георги Цветомиров Цветанов204214042бак.СМЕФ25.10.21 - 24.12.212 м. х 720 €Produktos Andranis, Испания
79Георги Цветомиров Цветанов204214042бак.СМЕФ25.12.21 - 24.03.223 м. х 720 €Produktos Andranis, Испания
80Камен Бориславов Бахнев314334335маг.КММКФ15.10.21 - 14.01.223 м. х 720 €United Crew Agency, Малта
81Камен Бориславов Бахнев314334335маг.КММКФ15.01.22 - 14.05.224 м. х 720 €United Crew Agency, Малта
82Димо Ясенов Караденизов196212283бак.ИКТФИТА15.10.21 - 14.12.212 м. х 720 €Le Groupe Roullier, Франция
83Димо Ясенов Караденизов196212283бак.ИКТФИТА15.12.21 - 14.03.223 м. х 720 €Le Groupe Roullier, Франция
84Мартин Радославов Илиев196213203бак.КСТФИТА04.11.21 - 03.01.222 м. х 720 €BVL Shipping, Белгия
85Мартин Радославов Илиев196213203бак.КСТФИТА04.01.22 - 03.04.223 м. х 720 €BVL Shipping, Белгия
86Юлиян Христов Карадимов181214242бак.ИММТФ04.11.21 - 03.01.222 м. х 720 €BVL Shipping, Белгия
87Юлиян Христов Карадимов181214242бак.ИММТФ04.01.22 - 03.04.223 м. х 720 €BVL Shipping, Белгия
88Ивайло Методиев Малинов171234015бак.ИММТФ01.11.21 - 31.12.212 м. х 720 €Alders International Transport NV, Белгия
89Ивайло Методиев Малинов171234015бак.ИММТФ01.01.22 - 30.03.223 м. х 720 €Alders International Transport NV, Белгия
90Севил Мехмедова Насъфова203215092бак.ИЕКФ10.11.21 - 09.01.222 м. х 720 €DV Company BVBA, Белгия
91Севил Мехмедова Насъфова203215092бак.ИЕКФ10.01.22 - 09.04.223 м. х 720 €DV Company BVBA, Белгия
92Соня Петрова Георгиева196216383бак.СИТФИТА04.11.21 - 03.01.222 м. х 720 €BVL Shipping, Белгия
93Соня Петрова Георгиева196216383бак.СИТФИТА04.01.22 - 03.04.223 м. х 720 €BVL Shipping, Белгия
94Станислав Атанасов Атанасов1912113213бак.АТМТФ01.11.21 - 31.12.212 м. х 720 €Alders International Transport NV, Белгия
95Станислав Атанасов Атанасов1912113213бак.АТМТФ01.01.22 - 30.03.223 м. х 720 €Alders International Transport NV, Белгия
96Мехмед Вахид Шабан183233134бак.КВКФ26.10.21 - 25.12.212 м. х 720 €United Crew Agency Ltd, Малта
97Мехмед Вахид Шабан183233134бак.КВКФ26.12.21 - 25.02.222 м. х 720 €United Crew Agency Ltd, Малта
98Стилияна Илиянова Живкова203215092бак.ИЕКФ10.11.21 - 09.01.222 м. х 720 €DV Company BVBA, Белгия
99Стилияна Илиянова Живкова203215092бак.ИЕКФ10.01.22 - 09.04.223 м. х 720 €DV Company BVBA, Белгия
100Сотириос Георгиос Спиропулос172210074бак.КВКФ10.11.21 - 09.02.223 м. х 720 €Maran Dry Management Inc, Гърция
101Сотириос Георгиос Спиропулос172210074бак.КВКФ10.02.22 - 09.05.223 м. х 720 €Maran Dry Management Inc, Гърция
102Тодор Димов Йовчев203212094бак.ТИПКФ10.11.21 - 09.01.222 м. х 720 €DV Company BVBA, Белгия
103Тодор Димов Йовчев203212094бак.ТИПКФ10.01.22 - 09.04.223 м. х 720 €DV Company BVBA, Белгия
104Тунай Мустафов Ехлиманов203215072бак.ИЕКФ10.11.21 - 09.01.222 м. х 720 €DV Company BVBA, Белгия
105Тунай Мустафов Ехлиманов203215072бак.ИЕКФ10.01.22 - 09.04.223 м. х 720 €DV Company BVBA, Белгия
106Димитър Тодоров Митев191212193бак.ТТТМТФ09.11.21 - 08.01.222 м. х 720 €Provotrans, Франция
107Димитър Тодоров Митев191212193бак.ТТТМТФ09.01.22 - 08.04.223 м. х 720 €Provotrans, Франция
108Николета Бориславова Георгиева193217083бак.АМТФ25.10.21 - 24.12.212 м. х 720 €Famille Quiot, Франция
109Николета Бориславова Георгиева193217083бак.АМТФ25.12.21 - 24.03.223 м. х 720 €Famille Quiot, Франция
110Пламена Николаева Георгиева193217083бак.АМТФ25.10.21 - 24.12.212 м. х 720 €Famille Quiot, Франция
111Пламена Николаева Георгиева193217083бак.АМТФ25.12.21 - 24.03.223 м. х 720 €Famille Quiot, Франция
112Йоанис Илиас Камаргадис316271034бак.КММКФ29.10.21 - 28.01.223 м. х 720 €S.Livanos-Hellas N-P S.A., Гърция
113Йоанис Илиас Камаргадис316271034бак.КММКФ29.01.22 - 28.04.223 м. х 720 €S.Livanos-Hellas N-P S.A., Гърция
114Росен Илков Тодоров1912113213бак.АТМТФ01.11.21 - 31.12.212 м. х 720 €Alders International Transport NV, Белгия
115Росен Илков Тодоров1912113213бак.АТМТФ01.01.22 - 31.03.223 м. х 720 €Alders International Transport NV, Белгия
116Дария Димитрова Антонова184214484бак.СМЕФ18.11.21 - 17.01.222 м. х 720 €Vieux Telegraphe, Франция
117Дария Димитрова Антонова184214484бак.СМЕФ18.01.22 - 17.04.223 м. х 720 €Vieux Telegraphe, Франция
118Християна Ивайлова Игнатова184214364бак.АМТФ18.11.21 - 17.01.222 м. х 720 €Vieux Telegraphe, Франция
119Християна Ивайлова Игнатова184214364бак.АМТФ18.01.22 - 17.04.223 м. х 720 €Vieux Telegraphe, Франция
120Стоян Йорданов Тодоров316344015бак.КММКФ17.11.21 - 16.02.223 м. х 720 €W.J.Parnis England, Малта
121Стоян Йорданов Тодоров316344015бак.КММКФ17.02.22 - 16.05.223 м. х 720 €W.J.Parnis England, Малта
122Дария Анастасова Пенева201215152бак.АМТФ22.11.21 - 21.01.222 м. х 720 €Vieux Telegraphe, Франция
123Дария Анастасова Пенева201215152бак.АМТФ22.01.22 - 21.04.223 м. х 720 €Vieux Telegraphe, Франция
124Денислав Славов Димитров173210134бак.КММКФ21.11.21 - 20.02.223 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
125Денислав Славов Димитров173210134бак.КММКФ21.02.22 - 20.05.223 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
126Милен Тодоров Лечев214533411маг.ЕОКЕФ23.11.21 - 22.02.223 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
127Милен Тодоров Лечев214533411маг.ЕОКЕФ23.02.22 - 22.05.223 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
128Енес Акън182210274бак.КМТКФ07.12.21 - 06.02.222 м. х 690 €Akin Denizcilik, Турция
129Стефан Миленов Николов213532151маг.КВКФ16.12.21 - 15.02.222 м. х 750 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
130Стефан Миленов Николов213532151маг.КВКФ16.02.22 - 15.06.224 м. х 750 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
131Георги Кирилов Георгиев41646402 - спец.ЕОКЕФ15.12.21 - 14.03.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
132Георги Кирилов Георгиев41646402 - спец.ЕОКЕФ15.03.22 - 14.06.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
133Стелиан Огнянов Петков415461014бак.ЕОКЕФ20.12.21 - 19.03.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
134Стелиан Огнянов Петков415461014бак.ЕОКЕФ20.03.22 - 19.06.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
135Милен Божидаров Колев174213014бак.ЕОКЕФ23.12.21 - 22.03.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
136Пламен Георгиев Николов183233184бак.КВКФ22.12.21 - 21.03.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
137Пламен Георгиев Николов183233184бак.КВКФ22.03.22 - 21.06.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
138Иван Добрев Иванов213532121маг.КВКФ14.01.22 - 13.03.222 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
139Иван Добрев Иванов213532121маг.КВКФ14.03.22 - 13.05.222 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
140Петър Спасов Офилов814811305маг.КВКФ14.01.22 - 13.04.223 м. х 750 €IHB Shipping Со EAD, Малта
141Димитър Христов Латев184213354бак.ЕОКЕФ22.01.22 - 21.04.22
16.02.22 - 27.05.22
3 м. х 750 €
102 дни х 750 €
IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
142Кирякос Цалавоутас192230012бак.КВКФ17.01.22 - 16.04.223 м. х 750 €Erasmus shipinvest B.V., Гърция
143Кирякос Цалавоутас192230012бак.КВКФ17.04.22 - 16.07.223 м. х 750 €Erasmus shipinvest B.V., Гърция
144Неделчо Божидаров Неделчев213532171маг.КВКФ22.01.22 - 21.04.223 м. х 690 €BSM Crewservice Center, Румъния
145Неделчо Божидаров Неделчев213532171маг.КВКФ22.04.22 - 21.07.223 м. х 690 €BSM Crewservice Center, Румъния
146Петър Кирилов Благоев31634421завършилбак.КММКФ18.01.22 - 17.04.223 м. х 750 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
147Петър Кирилов Благоев31634421завършилбак.КММКФ18.04.22 - 16.07.223 м. х 750 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
148Кристияна Красимирова Илиева203532963маг.ИЕКФ20.01.22 - 19.03.222 м. х 750 €L.K.Lang, Германия
149Кристияна Красимирова Илиева203532963маг.ИЕКФ20.03.22 - 19.05.222 м. х 750 €L.K.Lang, Германия
150Иван Валентинов Стоянов181213364бак.АТМТФ14.02.22 - 13.05.223 м. х 750 €Autobedrijf Joemman B.V., Нидерландия
151Иван Валентинов Стоянов181213364бак.АТМТФ14.05.22 - 13.08.223 м. х 750 €Autobedrijf Joemman B.V., Нидерландия
152Иван Валентинов Стоянов181213364бак.АТМТФ14.08.22 - 13.11.223 м. х 750 €Autobedrijf Joemman B.V., Нидерландия
153Валентин Димчев Петров204532812маг.ЕСЕОВТЕФ03.03.22 - 02.05.222 м. х 750 €United Crew Agency Ltd., Малта
154Валентин Димчев Петров204532812маг.ЕСЕОВТЕФ03.05.22 - 02.08.223 м. х 750 €United Crew Agency Ltd., Малта
155Валентин Димчев Петров204532812маг.ЕСЕОВТЕФ03.08.22 - 02.11.223 м. х 750 €United Crew Agency Ltd., Малта
156Георги Тодоров Тодоров813814205маг.КВКФ10.03.22 - 09.05.222 м. х 750 €Oceancrew management Ltd, Кипър
157Георги Тодоров Тодоров813814205маг.КВКФ10.05.22 - 27.07.222 м. 18 д. х 750 €Oceancrew management Ltd, Кипър
158Юлиян Стефанов Николов193233083бак.КВКФ10.03.22 - 09.06.223 м. х 750 €Oceancrew management Ltd, Кипър
159Мелих Гюрсел20221132бак.РМТФ01.04.22 - 30.06.22
20.06.22 - 19.09.22
3 м. х 690 €Silivri Ziraat Odasi Tarim Urunleri Sanayi Ticaret Ltd, Турция
160Атанас Калчев Препув203230102бак.КММКФ20.03.22 - 19.06.223 м. х 750 €IHB Shipping Со EAD, Малта
161Атанас Калчев Препув203230102бак.КММКФ20.06.22 - 19.09.223 м. х 750 €IHB Shipping Со EAD, Малта
162Георги Павлинов Йорданов316344185бак.КММКФ12.03.22 - 11.06.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
163Георги Павлинов Йорданов316344185бак.КММКФ12.06.22 - 11.09.223 м. х 750 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
164Георги Радославов Радев173230044бак.КММКФ30.03.22 - 29.05.222 м. х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
165Георги Радославов Радев173230044бак.КММКФ30.05.22 - 29.07.222 м. х 750 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
166Тайфун Каракая212510091маг.ТПИМТФ25.04.22 - 24.07.223 м. х 690 €Karakaya 86, Турция
167Йоанна Димитриос Румпо196212143бак.ИКТФИТА27.06.22 - 26.08.222 м. х 750 €Beatthewhites Private Company, Гърция
168Йоанна Димитриос Румпо196212143бак.ИКТФИТА27.08.22 - 26.10.222 м. х 750 €Beatthewhites Private Company, Гърция
169Имам Озвурал221210015маг.КММКФ06.06.22 - 05.08.222 м. х 690 €Euro Marine Shipyard, Турция
170Имам Озвурал221210015маг.КММКФ06.08.22 - 05.10.222 м. х 690 €Euro Marine Shipyard, Турция
171Тодор Димов Тодоров193210033бак.КММКФ15.05.22 - 14.07.222 м. х 750 €Navibulgar Shipping Limited, Малта
172Тодор Димов Тодоров193210033бак.КММКФ15.07.22 - 14.09.222 м. х 750 €Navibulgar Shipping Limited, Малта
173Милен Красимиров Мавродиев318346013маг.КММКФ25.05.22 - 24.08.223 м. х 750 €W.J.Parnis England Malta, Малта
174Милен Красимиров Мавродиев318346013маг.КММКФ25.08.22 - 24.11.223 м. х 750 €W.J.Parnis England Malta, Малта
175Николай Георгиев Марудин203531622маг.КММКФ30.06.22 - 29.10.224 м. х 750 €Navibulgar Shipping Limited, Малта
176Мартин Димитров Костадинов211234181бак.ИММТФ06.06.22 - 05.09.223 м. х 750 €Jouke Agro BV, Нидерландия
177Мартин Димитров Костадинов211234181бак.ИММТФ06.09.22 - 05.12.223 м. х 750 €Jouke Agro BV, Нидерландия
178Мартин Димитров Костадинов211234181бак.ИММТФ06.12.22 - 05.04.234 м. х 750 €Jouke Agro BV, Нидерландия
179Мартин Ердоан Чолаков206216642бак.СИТФИТА02.06.22 - 01.08.222 м. х 750 €Mount Athos Resort Single Member S.A., Гърция
180Мартин Ердоан Чолаков206216642бак.СИТФИТА02.08.22 - 01.10.222 м. х 750 €Mount Athos Resort Single Member S.A., Гърция
181Николай Георгиев Маринов203531632маг.КММКФ20.06.22 - 19.09.223 м. х 750 €Navibulgar Shipping Limited, Малта
182Александър Пенчев Колев194213033бак.ЕОКЕФ20.05.22 - 19.08.223 м. х 750 €Стамко Менинг Варна КО ЕООД, Гърция
183Александър Пенчев Колев194213033бак.ЕОКЕФ20.08.22 - 19.11.223 м. х 750 €Стамко Менинг Варна КО ЕООД, Гърция
184Кадир Тунджа182210034бак.КВКФ15.06.22 - 14.09.223 м. х 690 €Reka Denizcilik Sirketi, Турция
185Кадир Тунджа182210034бак.КВКФ15.09.22 - 14.12.223 м. х 690 €Reka Denizcilik Sirketi, Турция
186Енес Акън182210274бак.КТМКФ14.06.22 - 13.08.222 м. х 690 €Akin Denizcilik, Турция
187Георги Димитров Камбуров203531672маг.КММКФ21.06.22 - 20.08.222 м. х 750 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
ФАКУЛТЕТ - КАТЕДРАИменаИзпращаДържаваМобилностПериод
МТФ - ИМDaniel DA SILVA LIMAPolytechnical University of CoimbraПортугалияобучение04.10.2021-05.02.2022
МТФ - ИМDaniela LOUREIRO
Polytechnical University of CoimbraПортугалияобучение04.10.2021-05.02.2022
МТФ - ИМPedro ALMEIDA Polytechnical University of CoimbraПортугалияобучение04.10.2021-05.02.2022
МТФ - ИМDaniela FONSECA Polytechnical University of CoimbraПортугалияобучение04.10.2021-05.02.2022
ФИТА - ЕТМMartin LYSEK Technical University of OstravaЧехияобучение04.10.2021-05.02.2022
МТФ - ИМAmelie Tibea NEUBERGER Schmalkalden University of Applied SciencesГерманияобучение04.10.2021-05.02.2022
МТФ - ТМММBaris Onat DOGAN Аntalya Bilim Univarsity Турцияобучение04.10.2021-05.02.2022
МТФ - ИМBerkay AKTAS Kocaeli UniversityТурцияобучение04.10.2021-05.02.2022
ФИТА - КНТSoner CENGIZ Trakya UniversityТурцияобучение04.10.2021-05.02.2022
МТФ - ИМMaho FRUZAESAIP Graduate School of EngineeringФранцияобучение15.02.2022-30.06.2022
МТФ - ИММаrion Samuel NBOBAESAIP Graduate School of EngineeringФранцияобучение15.02.2022-30.06.2022
МТФ - ИМЛукас КРОСИESAIP Graduate School of EngineeringФранцияобучение15.02.2022-30.06.2022
МТФ - ИМElfan OZER ESAIP Graduate School of EngineeringФранцияобучение15.02.2022-30.06.2022
МТФ - ИМDamien LEROYESAIP Graduate School of EngineeringФранцияобучение15.02.2022-30.06.2022
ФИТА - ЕТМGiray Baturay OZCANYalova UniversityТурцияобучение15.02.2022-30.06.2022
ЕФ - СПНLaura Maria Leppänen Oulu University of Applied SciencesФинландияобучение15.02.2022-30.06.2022
МТФ - РFlorina Popovska“St Kliment Ohridski” University – BitolaСеверна Македонияпрактика01.07.2022-30.08.2022
МТФ - РKristijan Risteski“St Kliment Ohridski” University – BitolaСеверна Македонияпрактика01.07.2022-30.08.2022
ФАКУЛТЕТ - КАТЕДРАИменаИзпращаДържаваМобилностПериод
МДЧСMaria de Fatima Leite MagalhaesPolitechnical Institute of PortoПортугалияобучение12.10-15.10.2021
МДЧСLucília de Fátima Gonçalves Domingues ClementePolitechnical Institute of PortoПортугалияобучение12.10-15.10.2021
МДЧСEdita Maria Rodrigeos GuimaraesPolitechnical Institute of PortoПортугалияобучение11.10-12.10.2021
МДЧСCarla Isabel Ferreira da SilvaPolitechnical Institute of PortoПортугалияобучение12.10-15.10.2021
МДЧСEmrullah TurgutGraduate School of Health Sciences, Ankara UniversityТурцияобучение18.10-22.10.2021
МТФ-ИДKramolis JanTomas Bata University in ZlinЧехияпреподаване25.10-29.10.2021
МДЧСMaria AlbuUniversity of Alba IuliaРумънияпреподаване21.02-25.02.2022
ФИТА-КНТIrem Nur EcemisCankiri Karatekin UniversityТурцияобучение21.03-25.03.2022
ФИТА-КНТSelim SurukuCankiri Karatekin UniversityТурцияобучение21.03-25.03.2022
МДЧСMustafa KayaIzmir Katip Celebri UniversityТурцияобучение22.03-25.03.2022
МДЧСHayri KaracaIzmir Katip Celebri UniversityТурцияобучение22.03-25.03.2022
МДЧСOmer YlmazerIzmir Katip Celebri UniversityТурцияобучение22.03-25.03.2022
МДЧСBilsen AltinkayakAnkara UniversityТурцияобучение04.04-09.04.2022
МДЧСUfuk SahinAnkara UniversityТурцияобучение04.04-09.04.2022
ФИТА-СИТAleksndra MilevaUniversity Goce DelchevСеверна Македонияпреподаване11.04-15.04.2022
МДЧСOmer KaraYalova UniversityТурцияобучение11.04-15.04.2022
МДЧСEmrah GursacYalova UniversityТурцияобучение11.04-15.04.2022
МТФ-ТМММMarius Andrei Mihalache„Gheorghe Asachi“ Technical University of IASIРумънияобучение13.04-29.04.2022
МТФ-ТМММMarius Ionut Ripanu„Gheorghe Asachi“ Technical University of IASIРумънияобучение13.04-29.04.2022
МТФ-ИМBarbara GanczaWroclaw School of Information Technology Полшапреподаване02.05-06.05.2022
МДЧСOana ToneaTransilvania University of Brasov Румънияобучение16.05-20.05.2022
МДЧСSandra VidicFaculty of Humanities and Social Sciences in RijekaХърватияобучение09.05-13.05.2022
МДЧСCarina-Elena StegaroiuUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение09.05-13.05.2022
МДЧСAmelia-Georgiana BonceaUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение09.05-13.05.2022
МДЧСMaria VladoiuUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение16.05-20.05.2022
МДЧС Serpil GorgenKocaeli UniversityTурцияобучение27.06-01.07.2022
МДЧС

Gulcan KarstarlyKocaeli University Турцияобучение27.06-01.07.2022
МДЧСAdrian-Nicoale FiceaUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение16.05-20.05.2022
КФ-ЕООС-ТMustafa HarmanCankiri Karatekin UniversityТурцияобучение23.05-27.05.2022
КФ-ЕООС-ТHatice Nur Er SarikayaKastamonu UniversityТурцияобучение23.05-27.05.2022
КФ-ЕООС-ТErcan DemirhanKastamonu UniversityТурцияобучение23.05-25.05.2022
МТФ-ИМEkaterina ChytilovaMoravian Business College Olomouc Чехияобучение23.05-26.05.2022
МТФ-ТМММLukasz NowakowskiKielce University of TechnologyПолшапреподаване30.05-03.06.2022
МТФ-ТМММMichal SkrzyniarzKielce University of TechnologyПолшапреподаване30.05-03.06.2022
МТФ-ТМММSlawomir BlasiakKielce University of TechnologyПолшапреподаване30.05-03.06.2022
МТФ-ТМММJakub TakosogluKielce University of TechnologyПолшапреподаване30.05-03.06.2022
МДЧСPestine RACZ Eva Veronika Szecheny Istvan UniversityУнгарияпреподаване01.06-07.06.2022
КФ-TErgin BayrakAlanya Alaaddin Keykubat University Турцияобучение06.06-10.06.2022
ДЕПОС-ФВСMehmet SoylerCankiri Karatekin University Турцияобучение13.06-17.06.2022
ДЕПОС-ФВСEray GocCankiri Karatekin University Турцияобучение13.06-17.06.2022
МТФ-МТМSpiru ParaschivUNIVERSITY "DUNAREA DE JOS" OF GALATI Румънияобучение13.06-17.06.2022
МТФ-МТМLuzica Simona Paraschiv UNIVERSITY "DUNAREA DE JOS" OF GALATI Румънияобучение13.06-17.06.2022
МДЧСIulian-Alin TimpeaUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение20.06-24.06.2022
МДЧСElena-Leontina TimpeaUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение20.06-24.06.2022
КФ-ККММLeonids VinogradovsLatvian Maritime AcademyЛатвияобучение20.06-24.06.2022
МДЧСEzgi Sahin SevdiYalova UniversityТурцияобучение27.06-01.07.2022
ДЕПОС-ЕОLarisa TurusevaEKA University of Applied SciencesЛатвияобучение28.06-30.06.2022
МДЧСTimea Szabone PimpedliSzechenyi Istvan UniversityУнгарияобучение11.07-15.07.2022
МДЧСRita Sandorne TamasiSzechenyi Istvan UniversityУнгарияобучение11.07-15.07.2022
ФИТА-АПLaura CoroiuUniversity of OradeaРумънияобучение11.07-15.07.2022
ФИТА-АПEugen-Ioan GergelyUniversity of OradeaРумънияобучение11.07-15.07.2022
МДЧСCorina-Natalia ChiroiuUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение25.07-29.07.2022
МДЧСLucica AnghelescuUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение25.07-29.07.2022
МДЧСViolet-Ramona CazalbasuUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение25.07-29.07.2022
МДЧСBoroka BuzsakiUniversity of SopronУнгарияобучение01.07-04.08.2022
МДЧСVivien VarhelyiUniversity of SopronУнгарияобучение01.07-04.08.2022
МДЧСAdriana Petresku"Dunarea de Jos" University of GalatiРумънияобучение01.07-10.08.2022
МДЧСLuisa Serbanescu"Dunarea de Jos" University of GalatiРумънияобучение01.07-10.08.2022
МДЧСSteluta Stan"Dunarea de Jos" University of GalatiРумънияобучение01.07-10.08.2022
МДЧСAurelian-Ionut CeausescuUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение15.08-19.08.2022
МДЧСMihaela-Loredana EcobiciUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение15.08-19.08.2022
МДЧСGabriela BusanUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение15.08-19.08.2022
МДЧСGabriela DobrotaUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение15.08-19.08.2022
МДЧСMinodora-Claudia Bizi-PopescuUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияобучение15.08-19.08.2022
МДЧСAleksandra OczkoEast European State University in Przemysl Полшаобучение22.08-26.08.2022
МДЧСAgata LalikEast European State University in Przemysl Полшаобучение22.08-26.08.2022
МДЧСPrydja NaporaEast European State University in Przemysl Полшаобучение22.08-26.08.2022
МДЧСRobert NeidzialkowskiEast European State University in Przemysl Полшаобучение22.08-26.08.2022
МДЧСSazimet PehlivanBilecik University Турцияобучение22.08-26.08.2022
МДЧСMarius CucuRomanian Naval Academy „Mircea Cel Batran“ Румънияобучение22.08-26.08.2022
МДЧСCatalin PopaRomanian Naval Academy „Mircea Cel Batran“ Румънияобучение22.08-26.08.2022
МТФ-ТТТRadoslaw WrobelWroclaw University of Applied InformaticsПолшапреподаване11.04-16.04.2022
МТФ-ТТТPiotr KardaszWroclaw University of Applied InformaticsПолшапреподаване12.05-17.05.2022
ДЕПОСMinodora-Otilia SimonUniversity „Constantin Brancusi“ in Targu-JiuРумънияпреподаване12.09-16.09.2022
МДЧСGreta ManTransilvania University of BrasovРумънияобучение12.09-16.09.2022
АП-ФИТАSimeon SimeonovBrno University of TechnologyЧехияпреподаване29.08-10.09.2022
КНТ-ФИТАYurgen GemeinhardtSchmalkalden University of Applied Sciences Германияпреподаване27.09-29.09.2022