ЕРАЗЪМ 2020-2021


Преподаватели - обучениеСтуденти - обучениеСтуденти - практикаВходяща СМВходяща ПМ
трите именакатедрафакултетдог.№продължителност на престоябр. дниприемащ университет
1Пейчо Христов ПоповМФЕФ2015-ПФ/16.09.202028.09.20 - 02.10.207 дни х 160 €Шехнически университет - Илменау, Германия
2Дилиана Евгениева ПетроваФО "ОС" - 2016-ПФ/16.09.202028.09.20 - 02.10.207 дни х 140 €University "Dunarea de Jos" of Galati, Румъния
3Бонка Димитрова ПетроваФО "ОС" - 2017-ПФ/16.09.202028.09.20 - 02.10.207 дни х 140 €University "Dunarea de Jos" of Galati, Румъния
4Румен Борисов ДжингаровИО - 2018-ПФ/16.09.202028.09.20 - 02.10.207 дни х 140 €University "Dunarea de Jos" of Galati, Румъния
5Гергана Недельова ЯнакиеваФО "ОС" - 2019-ПФ/16.09.202028.09.20 - 02.10.207 дни х 140 €University "Dunarea de Jos" of Galati, Румъния
6Доника Радославова Николова-СотироваКСП - 2020-ПФ/16.09.202028.09.20 - 02.10.207 дни х 140 €University "Dunarea de Jos" of Galati, Румъния
7Станислав Николов ГеоргиевАТ - 2021-ПФ/16.09.202028.09.20 - 02.10.207 дни х 140 €University "Dunarea de Jos" of Galati, Румъния
8Сергей Цветанов ДимитровМДЧС - 2022-ПФ/16.09.202028.09.20 - 02.10.207 дни х 140 €University "Dunarea de Jos" of Galati, Румъния
9Даниела Тодорова СпасоваМТММТФ2268-ПФ/09.10.202012.10.20 - 16.10.207 дни х 140 €University "Dunarea de Jos" of Galati, Румъния
10Ярослав Борисов АргировМТММТФ2267-ПФ/09.10.202012.10.20 - 16.10.207 дни х 140 €University "Dunarea de Jos" of Galati, Румъния
11Татяна Миткова МечкароваМТММТФ2266-ПФ/09.10.202012.10.20 - 16.10.207 дни х 140 €University "Dunarea de Jos" of Galati, Румъния
12Есин Махмуд ХалидКУТОЧВПКФ2269-ПФ/09.10.202009.11.20 - 13.11.207 дни х 140 €University of Alba Iulia, Румъния
13Есин Махмуд ХалидКУТОЧВПКФ2270-ПФ/09.10.202002.11.20 - 06.11.207 дни х 140 €Siirt University, Турция
14Пламен Недков ПетровМТММТФ2271-ПФ/09.10.202002.11.20 - 06.11.207 дни х 140 €Siirt University, Турция
15Пламен Недков ПетровМТММТФ2272-ПФ/09.10.202009.11.20 - 13.11.207 дни х 140 €University of Alba Iulia, Румъния
16Даниела Тодорова СпасоваМТММТФПФ-1099/02.06.202119.06.21 - 23.06.217 дни х 160 €School of Engineering, University of West Attica, Гърция
17Татяна Миткова МечкароваМТММТФПФ-1100/02.06.202119.06.21 - 23.06.217 дни х 160 €School of Engineering, University of West Attica, Гърция
18Есин Махмуд ХалидКУТОЧВПКФПФ-1144/11.06.202114.06.21 - 18.06.217 дни х 140 €University of Alba Iulia, Румъния
19Пламен Недков ПетровМТММТФПФ-1145/11.06.202114.06.21 - 18.06.217 дни х 140 €University of Alba Iulia, Румъния
20Румен Борисов ДжингаровИО - ПФ-1202/24.06.202128.06.21 - 02.07.217 дни х 140 €"Mircea cel Batran" Naval Aiademy, Румъния
21Сергей Цветанов ДимитровМДЧС - ПФ-1201/24.06.202128.06.21 - 02.07.217 дни х 140 €"Mircea cel Batran" Naval Aiademy, Румъния
22Есин Махмуд ХалидКУТОЧВПКФПФ-1241/02.07.202105.07.21 - 09.07.217 дни х 140 €Adiyaman University, Турция
23Пламен Недков ПетровМТММТФПФ-1239/02.07.202105.07.21 - 09.07.217 дни х 140 €Adiyaman University, Турция
24Радостин Димитров ДимитровТТТМТФПФ-1390/02.08.202130.08.21 - 03.09.217 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
25Веселин Тодоров МихайловТТТМТФПФ-1391/02.08.202130.08.21 - 03.09.217 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
26Пламен Недков ПетровМТММТФПФ-1416/05.08.202106.09.21 - 10.09.217 дни х 160 €National Technical University of Athens, Гърция
27Есин Махмуд ХалидКУТОЧВПКФПФ-1418/05.08.202106.09.21 - 10.09.217 дни х 160 €National Technical University of Athens, Гърция
28Пейчо Христов ПоповФизикаДЕПОСПФ-1425/16.08.202106.09.21 - 10.09.217 дни х 160 €Технически университет - Илменау, Германия
трите именафак. №курсОКСспец.факултетпродължителност на престоябр. месециприемащ университет
1Сирма Станимирова Казакова194214342бак.СМЕФ14.09.20 - 28.02.215 м. 15 д. х 520 €Sapienza Universita di Roma, Италия
2Камелия Радославова Радева - - докт. - ЕФ14.09.20 - 14.12.203 м. 1 д. х 520 €Sapienza Universita di Roma, Италия
3Цветомира Костадинова Христова176216884бак.СИТФИТА08.02.21 - 23.07.215 м. 16 д. х 520 €Fontys University of Applied Sciences, Нидерландия
4Сирма Станимирова Казакова194214342бак.СМЕФ01.03.21 - 31.07.215 м. х 520 €Sapienza Universita di Roma, Италия
ИменаФак. №курсОКСспец.факултетпродължителност на престоябр. месециприемащ университет
1Данил Георгиос Стамулис216261014бак.КВКФ10.07.20 - 09.10.203 м. х 720 €Marangas Maritime Inc., Гърция
2Иван Добрев Иванов316871154бак.КВКФ24.08.20 - 23.11.203 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
3Иван Добрев Иванов316871154бак.КВКФ24.11.20 - 23.02.213 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
4Петър Кирилов Благоев316344215бак.КММКФ02.09.20 - 01.12.203 м. х 720 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
5Коста Янев Чонев316871024бак.КВКФ08.09.20 - 07.12.203 м. х 720 €Zodiac Maritime Agencies Ltd, Великобритания
6Коста Янев Чонев316871024бак.КВКФ08.12.20 - 07.03.213 м. х 720 €Zodiac Maritime Agencies Ltd, Великобритания
7Станислав Симеонов Полихронов812811255маг.КВКВ09.09.20 - 08.12.203 м. х 720 €Galaxy Power GmbH, Германия
8Неделчо Божидаров Неделчев316871144бак.КВКФ09.12.20 - 16.06.216 м. 8 д. х 670 €BSM Crewservice Center, Румъния
9Неделчо Божидаров Неделчев316871144бак.КВКФ10.09.20 - 09.12.203 м. х 670 €BSM Crewservice Center, Румъния
10Георги Стоянов Николов416464015бак.ЕОКЕФ10.10.20 - 09.01.213 м. х 720 €Oceancrew Management Ltd, Кипър
11Стефан Борисов Бояджиев316871184бак.КВКФ16.09.20 - 15.12.203 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
12Стефан Борисов Бояджиев316871184бак.КВКФMarch 23, 20363 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
13Кирил Ивов Калчев41445125маг.ЕОКЕФ20.12.20 - 19.03.213 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
14Кирил Ивов Калчев41445125маг.ЕОКЕФ20.09.20 - 19.12.203 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
15Борислав Анчев Анчев204233051бак.ЕОКЕФ05.01.21 - 04.04.213 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
16Борислав Анчев Анчев204233051бак.ЕОКЕФ05.10.20 - 04.01.213 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
17Роберто Красимиров Панчев - - докт.ЕСЕОЕФ21.12.20 - 20.03.213 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
18Роберто Красимиров Панчев - - докт.ЕСЕОЕФ21.09.20 - 20.12.203 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
19Кръстю Красимиров Нанкинов315344174бак.КММКФ01.10.20 - 31.12.20
01.01.21 - 08.01.21
3 м. х 720 €
8 дни х 720 €
Galaxy Power GmbH, Германия
20Симеон Петров Нешковски813811225маг.КВКФ03.10.20 - 02.12.202 м. х 720 €Galaxy Power GmbH, Германия
21Симеон Петров Нешковски813811225маг.КВКФ03.12.20 - 02.04.214 м. х 720 €Galaxy Power GmbH, Германия
22Ангел Йорданов Ангелов415464025бак.ЕОКЕФ07.10.20 - 06.12.202 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
23Ангел Йорданов Ангелов415464025бак.ЕОКЕФ07.12.20 - 06.04.214 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
24Георги Русев Русев316871064бак.КВКФ09.10.20 - 08.12.202 м. х 720 €Zodiac Maritime Agencies Ltd, Великобритания
25Георги Русев Русев316871064бак.КВКФ09.12.20 - 08.04.214 м. х 720 €Zodiac Maritime Agencies Ltd, Великобритания
26Илия Димитров Илиев317346053маг.КММКФ09.10.20 - 08.12.20
05.02.21 - 04.04.21
2 м. х 720 €W.J.Parnis England, Малта
27Илия Димитров Илиев317346053маг.КММКФ09.12.20 - 08.04.21
05.04.21 - 04.08.21
4 м. х 720 €W.J.Parnis England, Малта
28Шахан Тюркоглу172210414бак.ИММТФ29.09.20 - 28.12.203 м. х 670 €Lotus Group Food LLC, Турция
29Георги Иванов Георгиев415464125бак.ЕОКЕФ24.10.20 - 23.12.202 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
30Георги Иванов Георгиев415464125бак.ЕОКЕФ24.12.20 - 23.04.214 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
31Димитър Русев Русев316871054бак.КВКФ14.10.20 - 13.12.202 м. х 720 €Zodiac Maritime Agencies Ltd, Великобритания
32Димитър Русев Русев316871054бак.КВКФ14.12.20 - 13.04.214 м. х 720 €Zodiac Maritime Agencies Ltd, Великобритания
33Стефан Миленов Николов316871014бак.КВКФ08.11.20 - 07.01.212 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
34Стефан Миленов Николов316871014бак.КВКФ08.01.21 - 07.05.214 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co Ltd, Гърция
35Мирослав Павлов Панев196213461бак.КСТФИТА04.11.20 - 03.01.212 м. х 720 €Alizes Travel, Франция
36Мирослав Павлов Панев196213461бак.КСТФИТА04.01.21 - 03.03.212 м. х 720 €Alizes Travel, Франция
37Петър Златков Иванов316871085бак.КВКФ20.11.20 - 19.01.212 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
38Петър Златков Иванов316871085бак.КВКФ20.01.21 - 19.05.214 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
39Велимира Кирилова Мирева171234134бак.ИММТФ30.11.20 - 29.01.212 м. х 720 €Maitrise & Concept, Франция
40Велимира Кирилова Мирева171234134бак.ИММТФ30.01.21 - 29.04.213 м. х 720 €Maitrise & Concept, Франция
41Огнян Николов Балтаджиев416464045бак.ЕОКЕФ05.12.20 - 04.03.213 м. х 720 €W.J.Parnis England, Малта
42Валентин Руменов Иванов814811245маг.КВКФ29.11.20 - 28.01.212 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
43Валентин Руменов Иванов814811245маг.КВКФ29.01.21 - 28.05.214 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
44Дамян Красимиров Симеонов171234044бак.ИММТФ30.11.20 - 29.01.212 м. х 720 €Enterprise Abel, Франция
45Дамян Красимиров Симеонов171234044бак.ИММТФ30.01.21 - 29.04.213 м. х 720 €Enterprise Abel, Франция
46Васил Валентинов Грудев811811455маг.КВКФ08.12.20 - 07.02.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
47Васил Валентинов Грудев811811455маг.КВКФ08.02.21 - 07.04.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
48Димитър Весков Василев315874054бак.КВКФ11.12.20 - 10.02.212 м. х 720 €W.J.Parnis England, Малта
49Димитър Весков Василев315874054бак.КВКФ11.02.21 - 10.05.213 м. х 720 €W.J.Parnis England, Малта
50Кирякос Цалавоутас1912230012бак.КВКФ04.01.21 - 03.04.213 м. х 720 €Erasmus shipinvest B.V., Гърция
51Кирякос Цалавоутас1912230012бак.КВКФ04.04.21 - 03.07.213 м. х 720 €Erasmus shipinvest B.V., Гърция
52Симеон Валентинов Симеонов176217734бак.СИТФИТА15.12.20 - 14.02.212 м. х 720 €AECOM Netherlands BV, Нидерландия
53Симеон Валентинов Симеонов176217734бак.СИТФИТА15.02.21 - 14.04.212 м. х 720 €AECOM Netherlands BV, Нидерландия
54Михаел Николаев Христов196217332бак.СИТФИТА15.12.20 - 14.02.212 м. х 720 €AECOM Netherlands BV, Нидерландия
55Михаел Николаев Христов196217332бак.СИТФИТА15.02.21 - 14.04.212 м. х 720 €AECOM Netherlands BV, Нидерландия
56Дарена Иванова Колева196213402бак.КСТФИТА23.12.20 - 22.02.212 м. х 720 €Travel Plaza Netherlands B.V., Нидерландия
57Дарена Иванова Колева196213402бак.КСТФИТА23.02.21 - 22.04.212 м. х 720 €Travel Plaza Netherlands B.V., Нидерландия
58Анамария Христова Костова191234112бак.ИММТФ26.12.20 - 25.02.212 м. х 720 €NV Straband Belgium Sa, Белгия
59Анамария Христова Костова191234112бак.ИММТФ26.02.21 - 25.04.212 м. х 720 €NV Straband Belgium Sa, Белгия
60Петър Георгиев Георгиев176216474бак.СИТФИТА26.12.20 - 25.02.212 м. х 720 €NV Straband Belgium Sa, Белгия
61Петър Георгиев Георгиев176216474бак.СИТФИТА26.02.21 - 25.04.212 м. х 720 €NV Straband Belgium Sa, Белгия
62Ивелин Диянов Донков173213064бак.КВКФ20.01.21 - 19.03.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
63Ивелин Диянов Донков173213064бак.КВКФ20.03.21 - 19.05.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
64Радостин Валентинов Георгиев173213084бак.КВКФ20.01.21 - 19.03.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
65Радостин Валентинов Георгиев173213084бак.КВКФ20.03.21 - 19.05.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
66Денис Йоханов Топалов173213094бак.КВКФ20.01.21 - 19.03.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
67Денис Йоханов Топалов173213094бак.КВКФ20.03.21 - 19.05.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
68Зорница Желева Георгиева191234022бак.ИММТФ21.01.21 - 20.03.212 м. х 720 €S.A.T.Construct, Белгия
69Зорница Желева Георгиева191234022бак.ИММТФ21.03.21 - 20.05.212 м. х 720 €S.A.T.Construct, Белгия
70Боян Константинов Карамилев176211014бак.ЕФИТА21.01.21 - 20.03.212 м. х 720 €S.A.T.Construct, Белгия
71Боян Константинов Карамилев176211014бак.ЕФИТА21.03.21 - 20.05.212 м. х 720 €S.A.T.Construct, Белгия
72Сава Емелянов Чанков815871134бак.КВКФ12.01.21 - 11.04.213 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
73Сава Емелянов Чанков815871134бак.КВКФ12.04.21 - 11.07.213 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
74Кристиян Георгиев Димитров191211022бак.КТММТФ20.01.21 - 19.03.212 м. х 720 €Elite Construction, Франция
75Кристиян Георгиев Димитров191211022бак.КТММТФ20.03.21 - 19.05.212 м. х 720 €Elite Construction, Франция
76Станчо Младенов Станчев176217764бак.СИТФИТА20.01.21 - 19.03.212 м. х 720 €Elite Construction, Франция
77Станчо Младенов Станчев176217764бак.СИТФИТА20.03.21 - 19.05.212 м. х 720 €Elite Construction, Франция
78Димо Ясенов Караденизов196212282бак.ИКТФИТА20.01.21 - 19.03.212 м. х 720 €Elite Construction, Франция
79Димо Ясенов Караденизов196212282бак.ИКТФИТА20.03.21 - 19.05.212 м. х 720 €Elite Construction, Франция
80Станимир Йорданов Йорданов183233213бак.КВКФ05.02.21 - 04.04.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
81Станимир Йорданов Йорданов183233213бак.КВКФ05.04.21 - 04.06.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
82Ивайло Кирилов Иванов316344175бак.КММКФ19.01.21 - 18.04.213 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
83Ивайло Кирилов Иванов316344175бак.КММКФ19.04.21 - 18.07.213 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
84Христос Георгиос Стамулис216261034бак.КВКФ07.02.21 - 06.05.213 м. х 720 €Arcadia Shipmanagement, Гърция
85Христос Георгиос Стамулис216261034бак.КВКФ07.05.21 - 06.08.213 м. х 720 €Arcadia Shipmanagement, Гърция
86Камен Бориславов Бахнев314334335маг.КММКФ30.01.21 - 29.03.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
87Камен Бориславов Бахнев314334335маг.КММКФ30.03.21 - 29.06.213 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
88Илиян Георгиев Димитров415464135бак.ЕОКЕФ08.02.21 - 07.05.213 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
89Исиян Тодоров Тодоров173213074бак.КВКФ11.02.21 - 10.04.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
90Исиян Тодоров Тодоров173213074бак.КВКФ11.04.21 - 10.06.212 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
91Тодор Петров Петров174213134бак.ЕОКЕФ01.03.21 - 30.04.212 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
92Тодор Петров Петров174213134бак.ЕОКЕФ30.04.21 - 29.08.214 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
93Градимир Иванов Георгиев41445401маг.ЕОКЕФ15.03.21 - 14.05.212 м. х 720 €Oceancrew Management Ltd, Кипър
94Градимир Иванов Георгиев41445401маг.ЕОКЕФ15.05.21 - 14.09.214 м. х 720 €Oceancrew Management Ltd, Кипър
95Михаил Петров Шиков811851214бак.ТПИМТФ05.03.21 - 21.06.213 м. 17 д. х 720 €Productos AndranisSL, Испания
96Петър Илиев Тодоров - - докт.КВКФ07.03.21 - 06.05.212 м. х 720 €Oceancrew Management Ltd, Кипър
97Петър Илиев Тодоров - - докт.КВКФ07.05.21 - 06.09.21
18.05.21 - 03.09.21
4 м. х 720 €
106 дни х 720 €
Oceancrew Management Ltd, Кипър
98Стоян Николаев Катевски171234094бак.ИММТФ12.03.21 - 11.05.212 м. х 720 €Enterprise Abel, Франция
99Стоян Николаев Катевски171234094бак.ИММТФ12.05.21 - 11.08.213 м. х 720 €Enterprise Abel, Франция
100Николай Валентинов Стойчев173230114бак.КММКФ29.03.21 - 28.06.213 м. х 720 €Oceancrew Management Ltd, Кипър
101Алекс Орлинов Либертинов183210063бак.КММКФ17.03.21 - 16.05.212 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
102Алекс Орлинов Либертинов183210063бак.КММКФ17.05.21 - 16.09.214 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
103Стоян Николаев Василев115064145бак.ТТТМТФ24.03.21 - 23.05.212 м. х 720 €Alvorada BV, Белгия
104Стоян Николаев Василев115064145бак.ТТТМТФ24.05.21 - 23.08.213 м. х 720 €Alvorada BV, Белгия
105Атанас Калчев Ненчев416461104бак.ЕОКЕФ19.03.21 - 18.05.212 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
106Атанас Калчев Ненчев416461104бак.ЕОКЕФAugust 24, 20364 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
107Йоанна Димитриос Румпо196212142бак.ИКТФИТАAugust 26, 20363 м. х 720 €Beatthewhites Private Company, Гърция
108Байрам Хасанов Бозов173236063бак.ЗНБАКФAugust 30, 20362 м. х 720 €Arthaud Yaching, Франция
109Байрам Хасанов Бозов173236063бак.ЗНБАКФSeptember 1, 20364 м. х 720 €Arthaud Yaching, Франция
110Марио Мирославов Тодоров173233084бак.КВКФFebruary 11, 20373 м. х 720 €
3 м. х 720 €
Bernhard Schulte Shipmanagement, Германия
111Марио Мирославов Тодоров173233084бак.КВКФFebruary 13, 20373 м. х 720 €
69 дни х 720 €
Bernhard Schulte Shipmanagement, Германия
112Борислав Маринов Колев196213942КСТФИТАAugust 19, 20362 м. х 720 €Alvorada BV, Белгия
113Борислав Маринов Колев196213942КСТФИТАAugust 21, 20363 м. х 720 €Alvorada BV, Белгия
114Даниел Атанасов Атанасов173236143бак.ЗНБАКФAugust 30, 20362 м. х 720 €Arthaud Yaching, Франция
115Даниел Атанасов Атанасов173236143бак.ЗНБАКФSeptember 1, 20364 м. х 720 €Arthaud Yaching, Франция
116Александър Александров Иванов201214231бак.ИММТФAugust 19, 20362 м. х 720 €Alvorada BV, Белгия
117Александър Александров Иванов201214231бак.ИММТФAugust 21, 20363 м. х 720 €Alvorada BV, Белгия
118Ахмед Ибрахим Ахмед204212141бак.ЕСЕОЕФSeptember 9, 20362 м. х 720 €BTI vzw, Белгия
119Ахмед Ибрахим Ахмед204212141бак.ЕСЕОЕФSeptember 11, 20363 м. х 720 €BTI vzw, Белгия
120Станимир Стоянов Иванов815874114бак.КВКФSeptember 13, 20363 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
121Станимир Стоянов Иванов815874114бак.КВКФSeptember 14, 20363 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
122Славин Любомиров Славов316344165бак.КММКФSeptember 16, 20362 м. х 720 €W.J.Parnis England, Малта
123Славин Любомиров Славов316344165бак.КММКФSeptember 17, 20364 м. х 720 €W.J.Parnis England, Малта
124Николай Георгиев Маринов203531631маг.КММКФSeptember 19, 20363 м. х 720 €Oceancrew Management Ltd, Кипър
125Константин Руменов Желев204212071бак.ЕСЕОЕФSeptember 9, 20362 м. х 720 €BTI vzw, Белгия
126Константин Руменов Желев204212071бак.ЕСЕОЕФSeptember 11, 20363 м. х 720 €BTI vzw, Белгия
127Александър Иванов Иванов616534015бак.ТМТФИТАSeptember 23, 20362 м. х 720 €Fluor B.V., Нидерландия
128Александър Иванов Иванов616534015бак.ТМТФИТАSeptember 25, 20363 м. х 720 €Fluor B.V., Нидерландия
129Симеон Атанасов Колев616534035бак.ТМТФИТАSeptember 23, 20362 м. х 720 €Fluor B.V., Нидерландия
130Симеон Атанасов Колев616534035бак.ТМТФИТАSeptember 25, 20363 м. х 720 €Fluor B.V., Нидерландия
131Даниел Илков Янчев206215471бак.СИТФИТАSeptember 28, 20362 м. х 720 €Alu Design Corswarem N.V., Белгия
132Даниел Илков Янчев206215471бак.СИТФИТАSeptember 30, 20363 м. х 720 €Alu Design Corswarem N.V., Белгия
133Росен Иванов Прашанов204531411маг.ЕЕСЕФSeptember 28, 20362 м. х 720 €Alu Design Corswarem N.V., Белгия
134Росен Иванов Прашанов204531411маг.ЕЕСЕФSeptember 30, 20363 м. х 720 €Alu Design Corswarem N.V., Белгия
135Верен Гришев Каракашев173230014бак.КММКФOctober 4, 20363 м. х 720 €Overseas, Кипър
136Илиян Юлиянов Коцев183210093бак.КММКФOctober 7, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
137Илиян Юлиянов Коцев183210093бак.КММКФOctober 8, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
138Георги Михайлов Георгиев173233044бак.КВКФOctober 10, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
139Георги Михайлов Георгиев173233044бак.КВКФOctober 11, 20363 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
140Даниел Николаев Гочев183210023бак.КММКФOctober 13, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
141Даниел Николаев Гочев183210023бак.КММКФOctober 14, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
142Живомир Росенов Алексиев414451075маг.ЕОКЕФOctober 4, 20363 м. х 720 €Stamco shipping & manning, Гърция
143Живомир Росенов Алексиев414451075маг.ЕОКЕФOctober 17, 20363 м. х 720 €Stamco shipping & manning, Гърция
144Мартин Симеонов Братанов183210083бак.КММКФOctober 13, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
145Мартин Симеонов Братанов183210083бак.КММКФOctober 14, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
146Теодор Калчев Калчев813811275маг.КВКФOctober 20, 20363 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
147Теодор Калчев Калчев813811275маг.КВКФOctober 21, 20363 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
148Красимир Георгиев Георгиев204211071бак.ЕЕЕФOctober 24, 20362 м. х 720 €ADM Group, Белгия
149Красимир Георгиев Георгиев204211071бак.ЕЕЕФOctober 26, 20363 м. х 720 €ADM Group, Белгия
150Даниел Мартинов Николов194212132бак.ЕСЕОЕФOctober 24, 20362 м. х 720 €ADM Group, Белгия
151Даниел Мартинов Николов194212132бак.ЕСЕОЕФOctober 26, 20363 м. х 720 €ADM Group, Белгия
152Мариана Миленова Желязкова203217481маг.ИДКФOctober 24, 20362 м. х 720 €ADM Group, Белгия
153Мариана Миленова Желязкова203217481маг.ИДКФOctober 26, 20363 м. х 720 €ADM Group, Белгия
154Васил Георгиев Георгиев183210073бак.КММКФOctober 31, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
155Васил Георгиев Георгиев183210073бак.КММКФNovember 1, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
156Росен Мартинов Матев173210194бак.КММКФOctober 31, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
157Росен Мартинов Матев173210194бак.КММКФNovember 1, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
158Симеон Тошков Стойков201215021бак.РМТФNovember 5, 20362 м. х 720 €EATC Agricultural Trade Company, Германия
159Симеон Тошков Стойков201215021бак.РМТФNovember 7, 20362 м. х 720 €EATC Agricultural Trade Company, Германия
160Васил Христов Кирилов10073230035бак.КММКФOctober 13, 20362 м. х 720 €Oceancrew Management Ltd, Кипър
161Васил Христов Кирилов10073230035бак.КММКФOctober 14, 20362 м. х 720 €Oceancrew Management Ltd, Кипър
162Методи Владимиров Методиев173210013бак.КММКФFebruary 15, 20373 м. х 720 €
60 дни х 720 €
Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
163Методи Владимиров Методиев173210013бак.КММКФFebruary 17, 20373 м. х 720 €
63 дни х 720 €
Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
164Александър Ангелов Николов183210053бак.КММКФFebruary 19, 20373 м. х 720 €
60 дни х 720 €
Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
165Александър Ангелов Николов183210053бак.КММКФFebruary 20, 20373 м. х 720 €
69 дни х 720 €
Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
166Жулияна Николаева Пенева183210013бак.КММКФNovember 12, 20363 м. х 720 €Oceancrew Management Ltd, Кипър
167Атанасиос Константинос Каминиарис172210084бак.КВКФNovember 14, 20363 м. х 720 €S.Liuanos Hellas, Гърция
168Атанасиос Константинос Каминиарис172210084бак.КВКФNovember 16, 20363 м. х 720 €S.Liuanos Hellas, Гърция
169Константин Данаилов Данаилов206213981бак.КСТФИТАNovember 18, 20362 м. х 720 €G1ocal Robotics Europe, Франция
170Константин Данаилов Данаилов206213981бак.КСТФИТАNovember 20, 20362 м. х 720 €G1ocal Robotics Europe, Франция
171Димитър Атанасов Димитров176210094бак.АРУКСФИТАNovember 18, 20362 м. х 720 €G1ocal Robotics Europe, Франция
172Димитър Атанасов Димитров176210094бак.АРУКСФИТАNovember 20, 20362 м. х 720 €G1ocal Robotics Europe, Франция
173Гьокан Хюсеинов Хамдиев172210044бак.ИММТФNovember 24, 20363 м. х 670 €Servan Zenderlioglu Architecture Ltd, Турция
174Кристияна Красимирова Илиева203532962маг.ИЕКФNovember 28, 20362 м. х 720 €Walter Wasemeyer GmbH, Германия
175Кристияна Красимирова Илиева203532962маг.ИЕКФNovember 30, 20362 м. х 720 €Walter Wasemeyer GmbH, Германия
176Борис Атанасов Мирчев206233081бак.КСТФИТАDecember 2, 20362 м. х 720 €Esas 3Services N.v., Белгия
177Борис Атанасов Мирчев206233081бак.КСТФИТАDecember 4, 20362 м. х 720 €Esas 3Services N.v., Белгия
178Светлин Гошев Анев173233104бак.КВКФFebruary 21, 20372 м. х 720 €
97 дни х 720 €
United Crew Agency LTD, Малта
179Светлин Гошев Анев173233104бак.КВКФOctober 17, 20363 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
180Илия Николаев Николов173233074бак.КВКФFebruary 23, 20372 м. х 720 €
98 дни х 720 €
United Crew Agency LTD, Малта
181Илия Николаев Николов173233074бак.КВКФOctober 17, 20363 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
182Иван Николаев Манолов173233114бак.КВКФFebruary 23, 20372 м. х 720 €
98 дни х 720 €
United Crew Agency LTD, Малта
183Иван Николаев Манолов173233114бак.КВКФNovember 1, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
184Илиян Кирилов Димитров616534105бак.ТКМТФИТАDecember 10, 20362 м. х 720 €Esas 3Services N.v., Белгия
185Илиян Кирилов Димитров616534105бак.ТКМТФИТАDecember 11, 20363 м. х 720 €Esas 3Services N.v., Белгия
186Антон Стефанов Спасов176216524бак.СИТФИТАDecember 10, 20362 м. х 720 €Esas 3Services N.v., Белгия
187Антон Стефанов Спасов176216524бак.СИТФИТАDecember 13, 20362 м. х 720 €Esas 3Services N.v., Белгия
188Йигитхан Мете Ерйетиш182210062бак.СИТФИТАSeptember 4, 20363 м. х 670 €A.G.Bilgisayar / A.G.Computer, Турция
189Анатоли Валентин Фурман316271054бак.КММКФDecember 17, 20363 м. х 720 €Enesel S.A., Гърция
190Анатоли Валентин Фурман316271054бак.КММКФDecember 19, 20363 м. х 720 €Enesel S.A., Гърция
191Мартин Славов Димчев173210063бак.КММКФDecember 21, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
192Мартин Славов Димчев173210063бак.КММКФDecember 22, 20362 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
193Станислав Бориславов Антонов206214011бак.КСТФИТАDecember 24, 20362 м. х 720 €Willemen Groep N.V., Белгия
194Станислав Бориславов Антонов206214011бак.КСТФИТАDecember 26, 20363 м. х 720 €Willemen Groep N.V., Белгия
195Ерен Сезгин Хасан193217112бак.АМТФDecember 29, 20362 м. х 720 €Company for Farm and Agricultural Machinery of Belgium, Белгия
196Ерен Сезгин Хасан193217112бак.АМТФDecember 31, 20363 м. х 720 €Company for Farm and Agricultural Machinery of Belgium, Белгия
197Валентин Димчев Петров204532811бак.ЕСЕОЕФJanuary 2, 20372 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
198Валентин Димчев Петров204532811бак.ЕСЕОЕФJanuary 3, 20372 м. х 720 €United Crew Agency LTD, Малта
199Джан Нида Ахмед173213044бак.КВКФJanuary 5, 20373 м. х 720 €Oceancrew Management Ltd, Кипър
200Мартин Ердоан Чолаков206216641бак.СИТФИТАJanuary 7, 20373 м. х 720 €Mount Athos Resort Single Member S.A., Гърция
201Дарена Иванова Колева196213402бак.КСТФИТАJanuary 9, 20372 м. х 720 €Travel Plaza Netherlands B.V., Нидерландия
202Дарена Иванова Колева196213402бак.КСТФИТАJanuary 10, 20372 м. х 720 €Travel Plaza Netherlands B.V., Нидерландия
203Иван Добрев Иванов316871151маг.КВКФ06.06.21 - 05.08.21
06.06.21 - 27.09.21
2 м. х 720 €
112 дни х 720 €
Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
204Иван Добрев Иванов316871151маг.КВКФJanuary 12, 20372 м. х 720 €Stamco Ship Management Co Ltd, Гърция
205Николай Николаев Радев176216674бак.СИТФИТАDecember 24, 20362 м. х 720 €Willemen Group N.V., Белгия
206Николай Николаев Радев176216674бак.СИТФИТАDecember 26, 20363 м. х 720 €Willemen Group N.V., Белгия
207Харун Февзи Фазлъ201532551маг.ТТТМТФJanuary 16, 20373 м. 4 д. х 670 €Eskar Yapi Оtomotiv, Турция
208Димитър Христов Латев184213353бак.ЕОКЕФJanuary 20, 20374 м. х 720 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
209Берке Гюн182210043бак.КВКФAugust 26, 20363 м. х 670 €Reka Shipping, Турция
210Берке Гюн182210043бак.КВКФJanuary 24, 20373 м. х 670 €Reka Shipping, Турция
211Енес Акън182210273бак.КМТКФJanuary 27, 20373 м. х 670 €Akin Denizcilik, Турция
212Теодор Пламенов Иванов176233334бак.КСТФИТАJanuary 30, 20372 м. х 720 €KDV Services, Белгия
213Теодор Пламенов Иванов176233334бак.КСТФИТАFebruary 1, 20372 м. х 720 €KDV Services, Белгия
214Ибрям Халилов Ибрямов316341054бак.КММКФJanuary 5, 20373 м. х 720 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
215Виктор Валентинов Димитров183213263бак.КВКФFebruary 27, 20373 м. х 720 €
73 дни х 720 €
Bernard Schulte Management, Германия
ФАКУЛТЕТ - КАТЕДРАИменаИзпращаДържаваМобилностПериод
ЕФ-СИТMartha Bosh OrtegaUniversidad de Las Palmas de Grand CanariaИспанияобучение09.2020 - 06.2021
ФИТА-КНТCarlos Romero SaezPolytechnical University of Valencia Испанияобучение09.2020 - 06.2021
ФИТА-КНТSergi Iborra MormeneoPolytechnical University of Valencia Испанияобучение09.2020 - 06.2021
МТФ-КНТKornel Bartlomiej StafanczykWroclaw University of Science and Technology Полшаобучение09.2020 - 06.2021
МТФ-ИМAlexandar MangarovSchmalkalden University of Applied Sciences Германияобучение09.2020 - 01.2021
МТФ-ИМAlicia-Aline GreifSchmalkalden University of Applied Sciences Германияобучение09.2020 - 01.2021
МТФ-ИМЕmre CaglayanAntalya Bilim UniversityТурцияобучение02.2021 - 07.2021
МТФ-ИМHilal GevrekAntalya Bilim UniversityТурцияобучение02.2021 - 07.2021
ФИТА-ЕТМOrkun SayligIzmir Demokrasi University Турцияобучение02.2021 - 07.2021
МТФ-ИМAlberto Gay PerezUniversidad de Las Palmas de Grand CanariaИспанияобучение02.2021 - 07.2021
МТФ-ИМElena Infante BetancorUniversidad de Las Palmas de Grand CanariaИспанияобучение02.2021 - 07.2021
МТФ-ИМMorgane BouvetESAIPФранцияобучение02.2021 - 07.2021
МТФ-ИМYann BlevinESAIPФранцияобучение02.2021 - 07.2021
МТФ-ИМBastien MercierЕSAIPФранцияобучение02.2021 - 07.2021
МТФ-ИМAurelie JeanЕSAIPФранцияобучение02.2021 - 07.2021
ФАКУЛТЕТ - КАТЕДРАИменаИзпращаДържаваМобилностПериод
ФИТА-СИТKushtrim AhmetiUniversity of TetovoPCMакедонияпрактика19.10-23.10.2020
ФИТА-СИТIbrahim NezeriUniversity of TetovoPCMакедонияпрактика19.10-23.10.2020
МДЧСRoxana Virginia KissUniversity of Alba IuliaPумънияпрактика28.09-03.10.2020
МДЧСMaria Andrea IleaUniversity of Alba IuliaPумънияпрактика28.09-03.10.2020
МДЧСAngrea Ramona Begov UngurUniversity of Alba IuliaPумънияпрактика28.09-03.10.2020
МДЧСLiana Luminita BocaUniversity of Alba IuliaPумънияпрактика28.09-03.10.2020
ЕФ-СПНMaria Angela Albu-UrecheUniversity of Alba IuliaРумънияобучение19.10-23.10.2020
ФИТА-СИТAgon MemetiUniversity of TetovoPCMакедонияпрактика19.10-23.10.2020
МДЧСDan-Tudor MarculescuDunarea de Jos University of GalatyРумънияпрактика26.10-30.10.2020
МДЧСDaniel-Costel BoleaDunarea de Jos University of GalatyРумънияпрактика26.10-30.10.2020
МДЧСMaria Viorica DragomirUniversity of Alba IuliaРумънияпрактика26.10-30.10.2020
МДЧСMustafa YilmazSakarya University of Applied Sciences.Турцияпрактика16.11-20.11.2020
МТФ-ТТТEmil Catalin SchiopuConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика26.10-30.10.2020
МТФ-ТТТIrirn-Ramona PcinginaConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияобучение26.10-30.10.2020
МТФ-ТТТStefan Sorinel GhimisiConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияобучение26.10-30.10.2020
МТФ-ТТТConstanta RadulescuConstantin Brancusi University of Targu-Jiu Румънияобучение 26.10-30.10.2020
МТФ-ТТТRoxana-Gabriela PopaConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияобучение26.10-30.10.2020
МТФ-ТМММRipanu Marius Ionut"Gheorghe Asachi" Technical |University of IasiРумънияпрактика19.04-29.04.2021
МТФ-ТМММMihalache Marius-Andrey"Gheorghe Asachi" Technical |University of IasiРумънияпрактика19.04-29.04.2021
МТФ-РGeorge Dan IORDACHESCU"1-st DECEMBRIE 1918" UNIVERSITY OF ALBA IULIAРумънияобучение24.05-28.05.2021
МТФ-РTeodora IORDACHESCU"1-st DECEMBRIE 1918" UNIVERSITY OF ALBA IULIAРумънияобучение24.05-28.05.2021
МДЧСAnca Sorina Doina TEODORIU"1-st DECEMBRIE 1918" UNIVERSITY OF ALBA IULIAРумънияпрактика24.05-28.05.2021
МДЧСMirela Doina GAVRILAS-WEBER"1-st DECEMBRIE 1918" UNIVERSITY OF ALBA IULIAРумънияпрактика24.05-28.05.2021
МДЧСIrina SERDEAN"1-st DECEMBRIE 1918" UNIVERSITY OF ALBA IULIAРумънияпрактика23.05-29.05.2021
МДЧСSimona Amilia BUZASI"1-st DECEMBRIE 1918" UNIVERSITY OF ALBA IULIAРумънияпрактика23.05-29.05.2021
МДЧСGabriel Dan BARBULET"1-st DECEMBRIE 1918" UNIVERSITY OF ALBA IULIAРумънияпрактика23.05-29.05.2021
МДЧСVasile Luchan GABAN"1-st DECEMBRIE 1918" UNIVERSITY OF ALBA IULIAРумънияпрактика23.05-29.05.2021
ЕФ-ЕФRobert ReichertTechnical University of Ilmenau Германияпрактика12.07-19.07.2021
КСТУВMihut Nicileta MariaConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика28.06-02.07.2021
КСТУВAdina Milena TatarConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика28.06-02.07.2021
МТФ-ТТТTudorache AdrianaConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияобучение14.06-18.06.2021
МТФ-ТТТCirtina DanielaConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияобучение14.06-18.06.2021
МТФ-ТТТMinodora Maria PasareConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика14.06-18.06.2021
МТФ-ТТТLiviu Marius CirtinaConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияобучение14.06-18.06.2021
МТФ-ТТТCirtina Liviu MariusConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика14.06-18.06.2021
МТФ-РJurica JovicUniversity of Osijek Хърватияпрактика12.07-25.07.2021
МДЧСDaniel Mihai MelinteUniversity of Alba IuliaРумънияпрактика28.06-02.07.2021
ФИТА-ТИЕPenka StatevaUniversity of Nova GoricaСловенияпрактика28.06-09.07.2021
ФИТА-ТИЕArthur StepanovUniversity of Nova GoricaСловенияпрактика28.06-09.07.2021
МДЧСCorina Natalia ChiroiuConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика19.07-23.07.2021
МДЧСSteluta StanDunarea de Jos University of GalatyРумънияпрактика09.08-13.08.2021
МДЧСLuiza SerbaneskuDunarea de Jos University of GalatyРумънияпрактика09.08-13.08.2021
МДЧСAdriana PetreskuDunarea de Jos University of GalatyРумънияпрактика09.08-13.08.2021
МДЧСDinu Vasile Atodiresei„Mircea Cel Batran“ Naval Academy Румънияпрактика09.08-13.08.2021
МДЧСCatalin Popa„Mircea Cel Batran“ Naval Academy Румънияпрактика09.08-13.08.2021
МДЧСMarius Cucu„Mircea Cel Batran“ Naval Academy Румънияпрактика09.08-13.08.2021
МДЧСNajla TurkdoganYalova UniversityТурцияпрактика09.08-11.08.2021
МДЧСSunay TurkdoganYalova UniversityТурцияпрактика09.08-11.08.2021
МТФ-ТТТVasile Sorin PutecConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика12.07-16.07.2021
МТФ-ТТТRazvan VintilescuConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика12.07-16.07.2021
МТФ-ТТТMartin VintilescuConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика12.07-16.07.2021
ФИТА-СИТMarcin MrugalskiUiversity of Zielona Gora Полшапрактика16.08-22.08.2021
МДЧСAnna Jezak-ZgorkaUniversity of Life Sciences in LublinПолшапрактика30.08-03.09.2021
МДЧСWojciech PacThe East European State University in Przemysl Полшапрактика05.09-09.09.2021
МДЧСJerzy MichnoThe East European State University in Przemysl Полшапрактика05.09-09.09.2021
ММЕ-МТФLukasz RakoczyAGH University of Science and Technology, KrakowПолшаобучение28.06-02.07.2021
МТФ-MTMAdelio CavadasPolytechnic Institute of Viana do CasteloПортугалияпрактика13.09-17.09.2021
МТФ-MTMMario GuindeiraUniversity of PortoПортугалияпрактика13.09-17.09.2021
МТФ-ТМММMichal SkrzyniarzKielce University of TechnologyПолшапрактика13.09-17.09.2021
МТФ-ТМММSlavomir BlasiakKielce University of TechnologyПолшапрактика13.09-17.09.2021
МТФ-ТМММLukasz NowakowskiKielce University of TechnologyПолшапрактика13.09-17.09.2021
МТФ-ТМММJakub TakosogluKielce University of TechnologyПолшапрактика13.09-17.09.2021
МТФ-МТМCarmen MedreaUniversity of West Attica Гърцияпрактика27.09-01.10.2021
МТФ-ТТТBurak Emre YapanmisManisa Celal Bayar UniversityТурцияпрактика01.07-03.09.2021
МТФ-ТТТTomescu Ina RalicaConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика30.08-03.09.2021
МТФ-ТТТGhimisi Stefan SorinelConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика06.09-15.09.2021
МТФ-ТТТSchiopu Emil-CatalinConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика06.09-10.09.2021
МТФ-ТТТPecingina Irina-RamonaConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика06.09-10.09.2021
МТФ-ТТТAlecsoiu Olivua RoxanaConstantin Brancusi University of Targu-JiuРумънияпрактика30.08-03.09.2021