ЕРАЗЪМ 2014-2015


ПМОПМПСМОСМП
Трите именаФакултеттел./факсдог.№Продължителност на престояБрой дниПриемащ университет
1.Веско Христов УзуновАП, ФИТАО888401580888-ПФ/22.04.1504.05.15-08.05.155Brno University of Technology, Чехия
2.Момчил Тодоров ТачевИД, МТФО8990277141103-ПФ/02.06.1507.06.15-20.06.155Transilvania Iniversity of Brasov, Румъния
3.Зоя Дончева ЦоневаИД, МТФО8946123591102-ПФ/02.06.1507.06.15-20.06.155Transilvania Iniversity of Brasov, Румъния
4.Миглена Атанасова ДрумеваРА, ФМНЕО523857251097-ПФ/29.05.1515.06.15-19.06.155University of Florece , Италия
5.Диан Богданов ДжибаровАП, ФИТАО893653010972-ПФ/04.05.1515.06.15-19.06.155Brno University of Technology, Чехия
6.Майк Юрчен ЩреблауЕФО8882444611149-ПФ/08.06.1501.07.15-28.07.155Constanta Maritime University - Румъния
7.Ярослав Борисов АргировМТМ, МТФО871481591787-ПФ/23.07.1531.08.15-04.09.155Istanbul Technical University, Турция
8. Пламен Недков ПетровДТКО8978420201788-ПФ/23.07.1531.08.15-04.09.155Istanbul Technical University, Турция
9.Орлин Пламенов СтанчевЕТМ, ФЕО8990713231790-ПФ/24.07.1531.08.15-04.09.155Ghent University, Белгия
10.Владимир Иванов ПуловФизика, ЕФО523832851789-ПФ/24.07.1524.08.15-28.08.155Constanta Maritime University - Румъния
трите именаФакултеттел./факсдог.№продължителност на престояБрой дниПриемащ университет
1.Сийка Димитрова ДемироваФМНЕО8978073113434-ПФ/19.12.1402.01.15-15.01.155?VGTU - Lithuania
2.Цветанка Павлова КовачеваДОМЕО383250694-ПФ/08.04.1520.04.15-24.04.155Университет "Гоце Делчев", Македония
3.Чавдар Бранимиров ОрмановФМНЕО887311804693-ПФ/08.04.1515.04.15-17.04.153Akademia Morska w Szezecine, Poland
4. Радостин Димитров ДимитровМТФО887426096692-ПФ/08.04.1520.04.15-24.04.155Wroclaw University of Technology, Полша
5.Росен Петров ХристовМТФО898222315691-ПФ/08.04.1520.04.15-24.04.155Wroclaw University of Technology, Полша
6.Пламен Валентинов ЯнковФЕО897788711884-ПФ/22.04.1504.05.15-08.05.155Университет Гент, Белгия
7.Полина Николова Ставрева- КостадиноваФЕО888418688885-ПФ/22.04.1511.05.15-15.05.155Centria University of Applied Science, Финландия
8.Веселина Маринчева ЯнковаФМНЕО898212859886-ПФ/22.04.1504.05.15-07.05.154Moravian University College Olomouc, Чехия
9.Никола Николаев НиколовФИТАО899905046887-ПФ/22.04.1504.05.15-08.05.155Brno University of Technology, Чехия
10.Соня Кънчева ВъчинскаМТФО887569982997-ПФ/08.05.1508.06.15-19.06.1512Koszalin University of Technology - Poland
11.Павлина Калчева ЛютоваМТФ3832081075-ПФ/20.05.1508.06.15-16.06.159Koszalin University of Technology - Poland
12.Петър Георгиев ГеоргиевКФО8899671641757-ПФ/22.07.1507.09.15-11.09.155Instituto Superior Tecnico - Lisboa - Portugal
13.Гео Василев КуневФИТАО8875275701786-ПФ/23.07.1514.09.15-18.09.155Polacky University Olomouc, Чехия
14.Ирина Тодорова Тодорова-МинчеваФЕО8877848251979-ПФ/03.09.1511.09.15-16.09.155Universita degli Studi di Bari Aldo Moro - Италия
трите именафак.№курсспец./кат./факултеттел./факсдог.№продължителност на престоябр. Месециприемащ университет
1.Александър Йорданов Гюров113110042МТТ - Маг.О8834435443403-ПФ/12.12.1422.09.14-06.02.154.5Бърно
2.Гергана Емилова Тодорова613620112КСТ - СИ- Маг.О8835991063401-ПФ/12.12.1412.09.14-17.12.143Ирландия
3.Галина Георгиева Сергеева613620102КСТ - СИ- Маг.О8991350553439-ПФ/19.12.1412.01.15-12.07.156Гърция
4.Таня Юлиянова Николова514596091СМ- Маг.О8966077792-ПФ/12.01.1526.01.15-10.07.156Любляна - Словакия
5.Деница Димотрова Маркова514596081СМ- Маг.О8833662103-ПФ/12.01.1526.01.15-10.07.166Любляна - Словакия
6.Юнвер Дериджи211221013КМТ - Бак.О8839990483441-ПФ/19.12.1409.04.15-08.09.155ТУ-Бремен, Германия
7.Иван Атанасов Попов611611704АИУТ - Бак.О878136060665-ПФ/01.04.1507.04.15-06.09.155Рощок, Германия
трите именафак.№курсспец./кат./факултеттел./факсдог.№продължителност на престоябр. Месециприемащ университет
1Величка Росенова Георгиева113150012ТТТ- маг.О8834330503402-ПФ/12.12.201420.10.14-20.12.142Wroclaw University of Technology
2Даниел Красимиров Костадинов113150022ТТТ- маг.О8862835563404-ПФ/12.12.201420.10.14-20.12.152Wroclaw University of Technology
3Станимир Стефанов ПанайотовО930685КММ-маг.О9887006263438-ПФ/19.12.201429.11.14-26.02.153Малта
4Калоян Диянов Кирилов811814054КВ-Маг.О8766803893440-ПФ/19.12.2014О4.10.14-01.04.153COSMOS Shipping , Германия
5Николай Иванов НачевО980195КВ-Маг.О8966099293437-ПФ/19.12.2014О4.12.14-04.03.153Малта
6Благой Тодоров Вогоев412456143ЕСЕОК-Маг.О8987563993405-ПФ/12.12.201430.08.14-30.11.143Малта
7Хамди Алпаслан212211243КВ-Маг.О8902084616-ПФ/14.01.201508.08.14-08.11.143Каракьой- Истанбул
8Радослав Пеев ПеевО930735КММ-маг.О8786505632341ПФ/10.02.2015?14.02.15-14.05.153Малта - W.J. Parnis England
9Радко Стоянов СтояновдокторантЕО896684784256ПФ/13.02.201505.03.15-30.09.157Гент-Белгия; 1102 MG Amsterdam
10Диан Георгиев Вълчанов811814274КВ-Маг.О895111138616ПФ/26.03.201528.03.15-15.08.153Малта - W.J. Parnis England
11Свилен Димитров Митев811814234КВ-Маг.О885962195617ПФ/26.03.201521.04.15-31.07.153Малта - W.J. Parnis England
12Николай Тинков ДуковдокторантЕО883593884911ПФ/23.04.201504.05.15-30.09.155Унивеситет Патра, Гърция
13Златан Колев ГаневдокторантТИЕО8966287831004ПФ/12.05.201518.05.15-18.07.152Унивеситет Патра, Гърция
14Явор Кирилов Кралев311331214КММ-маг.О8769087831005ПФ/12.05.1520.05.15-20.08.153CIO -W.J. Parnis England, Малта
15Костадин Мариянов Ангелов811811014КВ-Маг.О8870120201072ПФ/20.05.1523.05.15-23.09.153IHB - W.J. Shipping Parnis England, Малта
16Кадир Джан Синоглу213240062ИМ-Маг.О8967301181073ПФ/20.05.1529.05.15-29.08.153Tugba Textile - Тучба Текстил, Турция
17Татяна Луменова Константинова111031084ИД-бак.О8956012091071-ПФ/20.05.1501.06.15-31.07.152Национална Академия по изкуства, Букурещ
18Саит Сюрер214250021КМТ-Маг.О8977796961104-ПФ/02.06.1515.06.15-01.09.152.5Турция
19Хюркян Мустафов Хюсниев614610121АНУКС-МАг.О8949907081524-ПФ/18.06.201529.06.15-29.09.153ASA Bilinisayar, Турция
20Юджел Зейят Йозгай211211034КВ-Маг.О8954576251474-ПФ/12.06.1525.06.15-25.09.153Sam Marine Limited Istanbul, Турция
21Мюмюн Юлфет Мерт614610071АНУКС-МАг.О8949214421523-ПФ/18.06.201529.06.15-29.09.153ASA Bilinisayar, Турция
22Станислав Евгениев Велинов314310011Т-Маг.О8962251661475-ПФ/12.16.15О1.07.15-30.09.153Университет на Рощок, Германия
23Галин Иванов Николов414440031ЕСЕОК-Маг.О8998586521476-ПФ/12.06.201529.06.15-29.09.153TSP, Турция
24Юсеин Сали Хасан1073135КММ-маг.О8942560801477-ПФ/12.06.1520.07.15-20.09.152Арвина Трейд, Турция
25Иван Светлозаров Стойнов112061463ТТТ-бак.О8932123211522-ПФ/18.06.15О1.07.15-30.09.153Runaway Chppers, Германия
26Хамза Бурак Гьокчен2012221063КМТ-бак.О8902170571555-ПФ/22.06.1529.06.15-29.09.153Selah Shipyard- Турция
27Есра Рейхан Фикрет112031353ИД-бак.О8956809201557-ПФ/22.06.1529.06.15-29.09.153Yalova GSM- Турция
28Мустафа Юнал Кара112031633ИД-бак.О8956835391556-ПФ/22.06.1529.06.15-29.09.153Yalova GSM- Турция
29Емреджан Алтунбаш212221073КМТ-бак.О8937883821584-ПФ/25.06.1529.06.15-29.09.153Sahinler Denizcilik Yat. San. Ve. Tic. LTD- Турция
30Йозгюр Каралар212251013КСТ-бак.О8964408601590-ПФ/25.06.1529.06.15-28.09.153Proje Marka, Турция
31Махмет Север211251083КСТ-бак.О8761660091591-ПФ/25.06.1529.06.15-28.09.153Bosphorus Data, Турция
32Сали Мустафа Мехмет212251023КСТ-бак.О8961683231592-ПФ/25.06.1529.06.15-28.09.163Bosphorus Data, Турция
33.Хасан Йълмаз212221013КМТ-бак.О8990085971586-ПФ/25.06.1506.07.15-10.09.152Sahinler Denizcilik Yat. San. Ve. Tic. LTD- Турция
34Ферхат Ферад212221183КМТ-бак.О8964692931589-ПФ/25.06.1529.06.15-28.09.163Sahinler Denizcilik Yat. San. Ve. Tic. LTD- Турция
35Рейхане Велива Геджебова512524083СМ-бак.О8992425421582-ПФ/25.06.1512.07.15-14.09.152Sahin Reklam - Турция
36Мурат Дуру213240072ИМ-Маг.О8901538791583-ПФ/25.06.1513.07.15-28.09.152.5Elif Isleme - Турция
37Калоян Иванов Флоров811811464КВ-Маг.О8988783411587-ПФ/25.06.1515.07.15-30.09.152.5IHB - W.J. Shipping Parnis England, Малта
38Озан Джошкун 212211013КВ-Маг.О8961611721613-ПФ/26.06.1529.06.15-28.09.153Armador Gemi Isletmeciligi , Турция
39Николай Денков Вълев811811084КВ-Маг.О8978906901672-ПФ/14.07.1517.07.15-30.09.152.5W.J. Parnis - Малта