ЕРАЗЪМ 2013-2014


ПМОПМПСМОСМП
Трите именаКатедра/факултеттел./факсдог.№продължителност на престояБр. дниПриемащ университет
1.Велко Георгиев НаумовМС2735-ПФ/14.11.1317.11.13-24.11.137Палацки университет , Чехия
2.Елена Драгомирова ДрагановаАП2736-ПФ/14.11.1317.11.13-24.11.137Палацки университет , Чехия
3.Драгомир Пламенов ДимитровРастениевъдствоО8999049481490-ПФ/24.04.1415.06.14-21.06.147Франция
4.Миглена Атанасова ДрумеваРА О8991627321436-ПФ/16.04.1415.06.14-21.06.147Рощок, Германия
5.Петър Стоянов ЯнковРАО8991646581435-ПФ/16.04.1422.06.14-28.06.147Нитра, Словакия
6.Янко Стоянов ЯневАПО8897199611635-ПФ/23.05.1415.06.14-20.06.146ТУ - Бърно, Чехия
7.Христо Костов СкулеяМТМО8876095222282-ПФ/16.07.1418.08.14-24.08.147Давос, Швейцация
8.Георги Стефанов Антонов30341403.08.14-09.08.145Истанбул, Турция
Трите именаКатедра/факултеттел./факсдог.№продължителност на престояБр. дниПриемащ университет
1.Иван Георгиев БулиевЕТМО8946517963222-ПФ/09.12.1325.10.13-01.11.138Патра, Гърция
2.Екатерина Николова ДимитроваЕТМО8864400593223-ПФ/09.08.1314.10.13-20.10.137Гент, Белгия
3.Теодора Руменова Андреева-НедялковаК-неО89354177014-ПФ/15.01.1429.01.14-06.02.148Рощок, Германия
4.Даниела Маринова ПетроваСПНО8883536561228-ПФ/08.04.1422.04.14-28.04.147Via University College AARHUS , Дания
5.Ивайло Пламенов ПеневКНТО8954427511202-ПФ/07.04.1427.04.14-03.05.148Виена, Австрия
6.Петър Георгиев ГеоргиевК/КФО8899671641345-ПФ/09.04.1405.05.14-09.05.145Рощок , Германия
7.Венета Панайотова АлексиеваКНТО523834391200-ПФ/07.04.1428.05.14-03.06.145Ирландия
8.Христо Георгиев ВълчановКНТО523834241201-ПФ/07.04.1428.05.14-03.06.155Ирландия
9.Тодор Димитров ГанчевО8880969741437-ПФ/16.04.1407.05.14-13.05.147TEI Piraeus?
10.Елена Драгомирова ДрагановаАПО8946630021486-ПФ/24.04.1430.04.14-06.05.147Олмоук- Палатски Университет, Чехия
11.Марияна Георгиева ТодороваАПО8966661371385-ПФ/14.04.1421.06.14-29.06.149Виена, Австрия
12.Момчил Тодоров ТачевИДО8990277141548-ПФ/15.05.1427.05.14-03.06.148ISIA - Флоренция, Италия
13.Илонка Тодорова ЛиляноваТИЕО8956532981636-ПФ/23.05.1418.06.14-03.07.1416ТУ - Илменау , Германия
14.Емил Йорданов МариновАПО8955508501634-ПФ/23.05.1415.06.14-20.06.146ТУ - Бърно, Чехия
15.Валентина Радославова АнтоноваКНТО8946423141725-ПФ/02.06.1430.08.14-11.09.1413ULCO - Франция
16.Петър Цветанов Антонов КНТО8999049941726-ПФ/02.06.1430.08.14-11.09.1413ULCO - Франция
17.Диян Минков ДимитровТМО8786184141901-ПФ/12.06.1428.06.14-05.07.147Университет по Минно дело и Металургия- Краков, Полша
18.Владимир Чиков ЧиковЕСЕО1962-ПФ/23.06.1405.07.14-12.07.146ТУ - Кошице
19.Валентин николов ГюровЕСЕО1963-ПФ/23.06.1405.07.14-12.07.146ТУ - Кошице
20.Розалина Стефанова ДимоваФЕ3833502417-ПФ/23.07.1421.09.14-27.09.147Белгия
21.Гео Василев КуневКНТО8875275702089-ПФ/03.07.1401.09.14-05.09.145Турция
22.Христо Божидаров НеновКНТ3834032090-ПФ/03.07.1401.09.14-05.09.145Турция
23.Вилиан Красимиров ПетковО8871411142424-ПФ/24.07.1414.09.14-20.09.147Рощок - Германия
24.Мартин Владимиров ИвановКТТО8834169202649-ПФ/08.09.1421.09.14-27.09.147Гент, Белгия
Трите именаФак.№Курсспец./кат./факултеттел./факсдог.№Продължителност на престояБр. МесециПриемащ университет
1.Невена Николаева Недялковамаг.КНТО8835511322636-ПФ/08.11.131.10.13-31.01.144Австрия
2.Николай Тинков Дуковмаг.ЕО8835938842637-ПФ/08.11.131.10.13-31.01.144Гент, Белгия
3.Мария Валентинова Димовабак.ИДО8864256702635-ПФ/08.11.1301.10.13-28.02.145Германия
4.Владислав Димитров Ковачев612610051АИУКС- Маг.О8991748172638-ПФ/11.11.1301.09.13-15.01.144.5Унгария
5.Айхан Илхан Мехмед612610151АИУКС- Маг.О8777707392636-ПФ/14.11.1301.09.13-15.01.144.5Унгария
6.Димо Димитров Стефанов512520082Е-Маг.О8835158512719-ПФ/14.11.1301.09.13-31.01.145Гент, Белгия
7.Фирган Нихатов Ферадов512520022Е-Маг.О8789158612720-ПФ/14.11.1301.10.13-31.01.144Гент, Белгия
8.Нурие Идриз Ахмед812840012ИМ-Маг.О8849897062721-ПФ/14.11.1316.09.13-24.01.144Университет Малтепе , Турция
9.Ивайло Светланов Атанасов512520052ЕСНЕИ-Маг.О8898763463224-ПГ/09.12.131.10.13-10.01.143.5Илменау-Германия
10.Иван Евелинов Дончев1052034Е-Бак.О898886109848-ПФ/11.03.1420.04.14-20.07.143Илменау-Германия
11.Билал Ахмет Колай1022554КМТ-Бак.О890355724847-ПФ/11.03.141.04.14-01.09.145Рощок, Германия
12.Кирил Мирославов Тодоров1030034КМТ-Бак.О885143309974-ПФ/18.03.1401.04.14-31.08.145Рощок, Германия
13.Ростислав Иванов Русев1061054АИУТ-Бак.О8833713071199-ПФ/07.04.1401.06.14-31.08.143Университет Гьор- Унгария
14.Мехмед Седатов Мехмедов1061104АИУТ-Бак.О8957675571198-ПФ/07.04.1401.06.14-31.08.143Университет Гьор- Унгария
15.Павел Цонков Паунов513510051ЕО8833570091831-ПФ/10.06.1425.06.14-25.09.143TEI - Бурса, Турция
16.Диан Бисеров Бахнев513510071Е88120809421828-ПФ/10.06.1425.06.14-25.09.143TEI - Патра , Гърция
Трите именаФак.№Курсспец./кат./факултеттел./факсдог.№Продължителност на престояБр. МесециПриемащ университет
1.Ивелина Атанасова Карагюлиева512540012КТТ-Маг.О8836061602640ПФ/11.11.131.10.13-30.06.149Испания
2.Дeян Яношев Веселинов112130042ИД-Маг.О8961139991169ПФ/31.03.141.05.14-15.09.144.5Давос, Швейцария
3.Мартин Петров Христов512520112Е-Маг.О89413556491197ПФ/07.04.141.05.14-31.08.144Давос, Швейцария
4.Бурак Арслан1022534КМТ-Бак.О8875017601227-ПФ/08.04.1402.05.14-02.08.143Турция - фирма "Йовметсан"
5.Мартин Красимиров Маринов1052024Е-Бак.О9962010671491-ПФ/24.04.1424.05.14-24.08.143ТУ Карлеруе, Германия
6.Фарук Йозсой1022894К-неО54386237271544-ПФ/13.05.143Турция, стаж по Корабоводене, Terme Shipyard
7.Йозер ЧагръЕО8781779601721-ПФ/02.06.1416.06.14-16.09.143Турция , Mercom Electronics
8.Еркан ГърлакЕО899927791720-ПФ/02.06.1416.06.14-16.09.143Турция , Mercom Electronics
9.Али КараЕО8763262891722-ПФ/02.06.1416.06.14-16.09.143Турция , Mercom Electronics
10.Милчо Костов Стоянов1030634КММ-Бак.О8945266521719-ПФ/02.06.1407.06.14-07.09.143
11.Снежа Антонова Илиева811801603ИМО8956896691724-ПФ/02.06.1430.06.14-30.09.143Турция, Истанбул, Talat Teksil Sanayi VET. I. C.
12.Хамди Алпаслан 212211242КВО8902084611796-ПФ/05.06.1430.06.14-30.09.143Турция
13.Хюсню Бурак Пендаз212211032КВО8947255181797-ПФ/05.06.1430.06.14-30.09.143Palaris Delitcilik, Турция
14.Оркун АкполатО920184КВО8771608161632-ПФ/22.05.1430.06.14-30.09.143Турция
15.Герасим Ангелов Миленов811801563ИМО8924816501633-ПФ/22.05.1430.06.14-30.09.143Inter Royal Tekstil, Турция
16.Джемал Тулкан Акпънар1023044КВО8954242011723-ПФ/02.06.1430.06.14-30.09.143Турция
17.Иван Иванов Иванов811801063ИМО8986739281900-ПФ/12.06.1426.06.14-27.09.143Power Resources, Испания
18.Гюляй Алиев111031643ИД- Бак.О8999370751899-ПФ/12.06.1425.06.14-25.09.143Турция
19.Мирослав Янков Димитров811841143А-воО8834319451832-ПГ/10.06.1425.06.14-25.09.143EPLEFPA du Perigord, Франция
20.Константин Пепов Петров811841033А-воО8922727551827-ПФ/10.06.1425.06.14-25.09.143EPLEFPA du Perigord, Франция
21.Джем Шенер212211152КВО8952500691829-ПФ/10.06.1430.06.14-30.09.143Gel Gut, Турция
22.Ердинч Ерджанов Ахмедов511501683ЕО8940537871830-ПФ/10.06.1430.06.14-30.09.143Sedef Elektric, Турция
23.Реха Батухан Кьороглу212240022ИМО8770802891927-ПФ/18.06.1401.07.14-30.09.143Beyazgul, Турция
24. Юнвер Дериджи211221013КМТ/АЕОО8839990041928-ПФ/18.06.1430.06.14-30.09.143Турция
25.Ахмет Йигит211221043КМТ/АЕОО8973182941929-ПФ/18.06.1430.06.14-30.09.143Турция
26.Огузхан Чекич21122032КМТО8937947261930-ПФ/18.06.1430.06.14-30.09.143Турция
27.Костадин Мариянов Ангелов811811014КВО8770120201961-ПФ/23.06.1424.06.14-25.09.143W.Y. Parnis England, Малта