ЕРАЗЪМ 2010-2011


ПМОПМПСМОСМП
Трите именаКатедра/факултеттел./факсдог.№продължителност на престояБр. дниПриемащ университет
1.Марияна Георгиева ТодороваО52780001384-ПФ/31.03.11Fachhochschule Technikum Wien, Австрия
2.Любов Колева ВълковаБиблиограф, информаторО886009742383-ПФ/31.03.11Fachhochschule Technikum Wien, Австрия
Трите именаКатедра/факултеттел./факсдог.№продължителност на престояБр. дниПриемащ университет
1.Мария Иванова ЖелеваСПНО8894104811694-ПФ/11.12.1028.11-07.12.108Франция
2.Тошко Христов Петров СПНО523857121696-ПФ/11.12.1011.12-18.12.108Валенсия, Испания
3.Сава Василев СавовТИЕО8850106321695-ПФ/11.12.1003.10-10.10.107Национален ТУ- Атина , Гърция
4. Иван Георгиев БулиевЕТМО89465179613-ПФ/11.01.1116.01-23.01.118Университет Патра, Гърция
5.Валентин Николов ГюровО88719484644-ПФ/28.01.1107.02-14.02.117ТУ-Кошице, Словения
6. Марияна Цветанова СтоеваКНТО894651799234-ПФ/16.03.1126.05-05.06.117Магдебург, Германия
7.Виолета Тодорова БожиковаКНТО898279887233-ПФ/16.03.1126.05-05.06.117Магдебург, Германия
8.Ганка Петкова КовачеваКНТО897414867282-ПФ/22.03.1110.06-21.06.115Университет на Дюнкерк, Франция
9.Павлинка Стоянова ВладимироваКНТО885206441283-ПФ/22.03.1110.06-21.06.115Университет на Дюнкерк, Франция
10.Милена Н. Милева-КароваКНТО52319235363-ПФ/25.03.1104.06-14.06.1110Португалия
11.Бойка Жекова ГрадинароваКНТО52761430362-ПФ/25.03.1104.06-14.06.1110Португалия
12.Емил Йорданов МариновАПО52509062583-ПФ/11.05.1112.06.18.06.117Технологичен Университет Бърно, Чехия
13.Петър Димитров ПетровАПО89990499512.06.18.06.117Технологичен Университет Бърно, Чехия
14.Валентина Радославова АнтоноваКНТО8946423147ТУ-Лисабон, Португалия
15.Петър Цветанов АнтоновКНТО8999049947ТУ-Лисабон, Португалия
16.Илия Иванов ЯнковИДО52300996763-ПФ/21.06.1123.06.11-30.06.115Университет по пластични изкуства, Букурещ, Румъния
17.Христо Иванов ХристосковКСТУО895527775761-ПФ/21.06.1129.06-07.07.115Любляна, Словения
18.Михаил Валентинов СкопчановАИУТО895527777767-ПФ/21.06.1129.06-07.07.115Любляна, Словения
19.Елена Драгомирова Драганова АИУТО894663002768-ПФ/21.06.1129.06-07.07.115Любляна, Словения
20.?Николай Филев Джагиров
21.Румен Михайлов КировЕСЕОО897900383886-ПФ/15.07.1119.09-24.09.115ТУ-Кошице , Словакия
Трите именаФак.№Курсспец./кат./факултеттел./факсдог.№Продължителност на престояБр. МесециПриемащ университет
1.Станислав Тодоров ВасилевО966112КСТ-Маг.О8833384221699-ПФ/11.12.1028.09.10-20.01.114Middlesex University , Великобритания
2.Ерсен ЧеликО720864КМТО8972966741704-ПФ/11.12.1010.09.10-24.01.114.5ТУ Лисабон , Португалия
3.Гълабина Иванова ЙосифоваО913562МТТ-Маг.?87991921697-ПФ/11.12.1003.10.10-04.02.114ТУ-Кемниц , Германия
4.Симеон Иванов СимеоновО954052КТТ-Маг.О8852029251705-ПФ/11.12.1001.09.10-28.02.116University of applied sciences Hochschule Darmstadt, Германия
5.Димитър Васков БозалъковО953052Е-Маг.?88864425471703-ПФ/11.12.1019.08.10-19.06.1110Гент, Белгия
6.Николай Владимиров НиколовО760274КСТО523092881702-ПФ/11.12.1024.09.10-30.06.119Ковънтри, Великобритания
7.Ибрахим ОзтуркО965222АИУТ-Маг.О8970381091701-ПФ/11.12.1001.10.10-31.03.116Сакария, Турция
8.Сердар Джефет МустафаО965152АИУТ-Маг.О8896553601700-ПФ/11.12.1001.10.10-31.03.116Сакария, Турция
9.Станислав Минчев ФотевО966042КСТ-Маг.О8863927031698-ПФ/11.12.1028.09.10-20.01.114Middlesex University , Великобритания
10.Явор Бориславов ТодоровО963072АИУТ-Маг.О527203221810-ПФ/22.12.1001.01.11-31.03.113Рощок, Германия
11.Деница Боянова КолеваО995352СМО5234137014-ПФ/11.01.1101.02.11-01.06.114VIA University College, Дания
12.Цветелина Илийчева СтояноваО995062СМО88476431912-ПФ/11.01.1101.02.11-01.06.114VIA University College, Дания
13.Николай Тодоров АтанасовО869472PLC-Маг.О889004712 (или 014)45-ПФ/31.01.1104.02.11-04.05.113Рощок, Германия
14.Васил Живков ЙордановО730064КМТ?88831391641237-ПФ/16.03.1101.04.11-30.09.116Рощок, Германия
15.Георги Томов ТомовО7630034КМТО888075348236-ПФ/16.01.1101.04.11-30.09.116Рощок, Германия
16.Петьо Руменов ПоповО730014КМТО889232190235-ПФ/16.03.1101.04.11-30.09.116Рощок, Германия
17.Орлин Пламенов СтанчевО752104Е-Бак.О899071323239-ПФ/17.03.1127.04.11-18.09.115Гент, Белгия
18.Николай Здравков ТурджаровО752044ЕО88632852240-ПФ/17.03.1127.04.11-18.09.115Гент, Белгия
19.Йозлен ЮстюнО720234ИМ-Бак.О898674088346-ПФ/23.03.1101.04.11-31.07.114ВТУ, Висмар, Германия
20.Айкут СюрюджюО720344ИМ-Бак.О894749791347-ПФ/23.03.1101.04-31.07.114ВТУ, Висмар, Германия
21.Станимира Атанасова АтанасоваО760234КСТ-Бак.О883965807382-ПФ/31.03.1116.04-16.08.114Отто Фон Герикс, Германия
22.Мартин Пламенов ЛалевО760254КСТ-Бак.О883302588381-ПФ/31.03.1116.04-16.08.114Отто Фон Герикс, Германия
23.Александър Емилов Христов1033311КМТ-Маг.О897700830380-ПФ/31.03.1101.04-01.07.113ТУ-Йълдъз, Турция
24.Ерсен КеремидчиО721464ИМ-Бак.О896151332379-ПГ/31.03.1115.04-15.07.113Пабло де Олавиде - Севиля, Испания
25.Николай Стефанов КолевО761384АИУТ О896349432574-ПФ/02.05.1101.06-01.09.113Университет Любляна, Словения
Трите именаФак.№Курсспец./кат./факултеттел./факсдог.№Продължителност на престояБр. МесециПриемащ университет
1.Йосиф Иванов МетодиевО86640КСТ-Маг.О898569333575-ПФ/03.05.1111.06.10-11.06.11RESCOP BV Холандия
2.Деляна Стоянова Томова?О86622КСТ-Маг.О52330664523-ПФ/28.04.1101.11.10-30.04.116Карлсруе, Германия
3.Айхан Алхан МехмедО861293АИУТО899033181573-ПФ/02.05.1101.06.11-01.09.113Любляна, Словения
4.Симеон Петров ДимовО880513КВО883312862753-ПФ/02.06.1125.06-30.09.113Германия