ЕРАЗЪМ 2019-2020


Преподаватели - обучениеПреподаватели - преподаванеСтуденти - обучениеСтуденти - практикаВходяща СМ
трите именакатедрафакултетдог.№продължителност на престоябр. дниприемащ университет
1Миглена Атанасова ДрумеваРКФ777-ПФ/18.04.201910.06.19 - 14.06.197 дни х 140 €University of Life Sciences in Lublin, Полша
2Надя Георгиева ДаскаловаРКФ775-ПФ/17.04.201923.09.19 - 27.09.197 дни х 160 €University of Foggia, Италия
3Есин Махмуд ХалидКУТОЧВПКФ859-ПФ/13.05.201923.09.19 - 27.09.197 дни х 160 €Instituto Politecnico de Viana do Castelo, Португалия
4Пламен Недков ПетровМТММТФ858-ПФ/13.05.201923.09.19 - 27.09.197 дни х 160 €Instituto Politecnico de Viana do Castelo, Португалия
5Павлинка Стоянова ВладимироваСИТФИТА848-ПФ/08.05.201910.06.19 - 14.06.197 дни х 140 €Moravian Business College Olomouc, Чехия
6Красимира Стоянова КолеваММЕМТФ855-ПФ/13.05.201903.06.19 - 07.06.197 дни х 160 €Instituto Politecnico de Viana do Castelo, Португалия
7Павлина Калчева Тотева-ЛютоваТММММТФ854-ПФ/13.05.201903.06.19 - 07.06.197 дни х 160 €Instituto Politecnico de Viana do Castelo, Португалия
8Мариана Тодорова КръстеваЕОДМФЕО926-ПФ/20.05.201910.06.19 - 14.06.197 дни х 160 €Coimbra Institute of Engineering, Португалия
9Милена Илиева ЗлатеваЕОДМФЕО927-ПФ/20.05.201910.06.19 - 14.06.197 дни х 160 €Coimbra Institute of Engineering, Португалия
10Виолета Димитрова КарастатеваЕОДМФЕО928-ПФ/20.05.201910.06.19 - 14.06.197 дни х 160 €Coimbra Institute of Engineering, Португалия
11Надежда Върбанова ЦоневаЕОДМФЕО929-ПФ/20.05.201910.06.19 - 14.06.197 дни х 160 €Coimbra Institute of Engineering, Португалия
12Диан Богданов ДжибаровАПФИТА957-ПФ/21.05.201910.06.19 - 14.06.196 дни х 140 €Brno University of Technology, Чехия
13Росен Петров ХристовТТТМТФ1005-ПФ/30.05.201910.06.19 - 14.06.197 дни х 140 €Wroclaw University of Science and Technology, Полша
14Георги Петров ЧекеловТТТМТФ1004-ПФ/30.05.201910.06.19 - 14.06.197 дни х 140 €Wroclaw University of Science and Technology, Полша
15Ренета Данчева ПървановаАПФИТА1077-ПФ/17.06.201902.09.19 - 06.09.197 дни х 160 €Технически университет - Рощок, Германия
16Иван Веселинов ГригоровФИТА1078-Пф/17.06.201902.09.19 - 06.09.197 дни х 160 €Технически университет - Рощок, Германия
17Павлина Наскова АтанасоваРАКФ1163-ПФ/20.06.201902.09.19 - 06.09.197 дни х 140 €Тетовски университет, Северна Македония
18Пенка Нелиева ЗлатеваТКФ1204-ПФ/27.06.201909.09.19 - 13.09.197 дни х 160 €Institute of Technology in Kavala, гърция
19Кръстин Красимиров ЙордановТКФ1205-ПФ/27.06.201909.09.19 - 13.09.197 дни х 160 €Institute of Technology in Kavala, Гърция
20Тодор Димитров ГанчевКНТФИТА1232-ПФ/28.06.201915.08.19 - 21.08.197 дни х 160 €University of Patras, Гърция
21Валентина Илиева МарковаКТТФИТА1233-ПФ/28.06.201915.08.19 - 21.08.197 дни х 160 €University of Patras, Гърция
22Румянка Ангелова Димитровадм.УМО1500-ПФ/28.08.201916.09.19 - 20.09.197 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
23Албена Димитрова Мариноваадм.Фронт-офис1499-ПФ/28.08.201916.09.19 - 20.09.197 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
24Станислав Николов Георгиевадм.Автотранспорт1498-ПФ/28.08.201916.09.19 - 20.09.197 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
25Радостин Димитров ДимитровКСТУКСТУ1505-ПФ/28.08.201916.09.19 - 20.09.197 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
26Даниел Ясенов Цветковадм.УДСБД1504-ПФ/28.08.201916.09.19 - 20.09.197 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
27Жени Динкова Виктороваадм.УМО1506-ПФ/28.08.201916.09.19 - 20.09.197 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
28Румяна Йорданова Стойковаадм.УМО1503-ПФ/28.08.201916.09.19 - 20.09.197 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
29Красимира Лазарова Нанчеваадм.УМО1502-ПФ/28.08.201916.09.19 - 20.09.197 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
30Кремена Димитрова Желязковаадм.Фронт-офис1501-ПФ/28.08.201916.09.19 - 20.09.197 дни х 140 €Constantin Brancusi University of Targu-Jiu, Румъния
31Диан Богданов ДжибаровАПФИТА1644-ПФ/10.09.201907.10.19 - 11.10.197 дни х 180 €Ely, Salad harvesting Services, Великобритания
32Веско Христов УзуновАПФИТА1645-ПФ/10.09.201907.10.19 - 11.10.197 дни х 180 €Ely, Salad harvesting Services, Великобритания
33Венцислав Цеков Вълчевректоратректорат1707-ПФ/27.09.201907.10.19 - 11.10.197 дни х 160 €Университет на Никозия, Кипър
34Кирил Янков КировТММММТФ1709-ПФ/27.09.201907.10.19 - 11.10.197 дни х 160 €Университет на Никозия, Кипър
35Светлана Костова ЛесидренскаИММТФ1681-ПФ/27.09.201907.10.19 - 11.10.197 дни х 160 €Университет на Никозия, Кипър
36Димитър Михайлов КовачевЕТМФИТА1691-ПФ/27.09.201907.10.19 - 11.10.197 дни х 160 €Университет на Никозия, Кипър
37Пейчо Христов ПоповФизикаДМФЕО1721-ПФ/30.09.201915.10.19 - 19.10.197 дни х 160 €Технически университет - Илменау, Германия
38Павлина Калчева Тотева-ЛютоваТММММТФ1710-ПФ/27.09.201907.10.19 - 11.10.197 дни х 140 €Technical University of Cluj-Napoca, Румъния
39Радко Петров МихайловДТКДТК1772-ПФ/07.10.201918.11.19 - 22.11.197 дни х 140 €University of Life of Science - Lublin, Полша
40Георги Петров БебровКТТФИТА1812-ПФ/14.10.201921.10.19 - 25.10.197 дни х 140 €Технически университет - Острава, Чехия
41Мария Иванова МариноваЕТЕТЕФ1903-ПФ/25.10.201931.10.19 - 01.11.192 дни х 140 €Constanta Maritime University, Румъния
42Бохос Рупен АпрахамянЕТЕТЕФ1902-ПФ/25.10.201931.10.19 - 01.11.192 дни х 140 €Constanta Maritime University, Румъния
43Марин Славов МариновТИЕЕФ1901-ПФ/25.10.201931.10.19 - 01.11.192 дни х 140 €Constanta Maritime University, Румъния
44Майк Юрген ЩреблауЕТЕТЕФ1898-ПФ/25.10.201931.10.19 - 01.11.192 дни х 140 €Constanta Maritime University, Румъния
45Георги Димитров ЖелевЕТЕТЕФ1899-ПФ/25.10.201931.10.19 - 01.11.192 дни х 140 €Constanta Maritime University, Румъния
46Мелине Оник АпрахамянМатематикаДМФЕО1900-ПФ/25.10.201931.10.19 - 01.11.192 дни х 140 €Constanta Maritime University, Румъния
47Сергей Георгиев БелчевТТТМТФ1870-ПФ/21.10.201904.11.19 - 08.11.197 дни х 140 €Antalya Bilim University, Турция
48Здравко Динчев ИвановТТТМТФ1861-ПФ/21.10.201904.11.19 - 08.11.197 дни х 140 €Antalya Bilim University, Турция
трите именакатедрафакултетдог.№продължителност на престоябр. дниприемащ университет
1Марияна Георгиева ТодороваАПФИТА657-ПФ/08.04.201903.06.19 - 07.06.197 дни х 140 €Szechenyi Istvan University, Унгария
2Милена Николова Милева-КароваКНТФИТА675-ПФ/09.04.201903.06.19 - 07.06.197 дни х 140 €Szechenyi Istvan University, Унгария
3Венета Панайотова АлексиеваКНТФИТА960-ПФ/21.05.201902.09.19 - 06.09.197 дни х 180 €TU Dublin - Institute of Technology Blanchardstown, Ирландия
4Христо Георгиев ВълчановКНТФИТА961-ПФ/21.05.201902.09.19 - 06.09.197 дни х 180 €TU Dublin - Institute of Technology Blanchardstown, Ирландия
5Никола Николаев НиколовАПФИТА962-ПФ/21.05.201903.06.19 - 07.06.197 дни х 140 €Brno University of Technology, Чехия
6Мариела Иванова АлександроваАПФИТА954-ПФ/21.05.201903.06.19 - 07.06.197 дни х 140 €Brno University of Technology, Чехия
7Веско Христов УзуновАПФИТА955-ПФ/21.05.201910.06.19 - 14.06.196 дни х 140 €Institute of Production Machines and Systems, Brno, Чехия
8Тихомир Атанасов ДоврамаджиевИДМТФ1496-ПФ/28.08.201923.09.19 - 27.09.197 дни х 160 €Национален Технически Университет на Атина, Гърция
9Сийка Димитрова ДемироваИММТФ1497-ПФ/28.08.201916.09.19 - 20.09.197 дни х 140 €Технически Университет - Вилнюс, Литва
10Венцислав Георгиев НиколовКНТФИТА1561-ПФ/02.09.201907.10.19 - 09.10.195 дни х 180 €VIA University College, Дания
трите именафак.№курсОКСспец.факултетпродължителност на престоябр.месециприемащ университет
1Аслъ Караджакуртоглу182210092бак.СИТФИТА16.09.19 - 22.05.20
с прекъсване между семестрите
8 м. 3 д. х 470 €Yalova University, Турция
2Кирилл Евгеньевич Гетманский182210012бак.СИТФИТА01.09.19 - 01.02.205 м. 1 д. х 520 €Fontys University of Applied Sciences, Холандия
3Йигитхан Мете Ерйетиш182210061бак.СИТФИТА01.09.19 - 01.02.205 м. 1 д. х 520 €Fontys University of Applied Sciences, Холандия
4Денислав Младенов Иванов176216593бак.СИТФИТА03.02.20 - 24.07.205 м. 22 д. х 520 евроFontys University of Applied Sciences, Холандия
5Виктория Пламенова Димитрова186217742бак.СИТФИТА06.02.20 - 17.07.205 м. 12 д. х 520 евроFontys University of Applied Sciences, Холандия
6Иван Константинов Кърков176216733бак.СИТФИТА21.02.20 - 07.07.204 м. 17 д. х 520 евроWroclaw University of Science and Technology, Полша
7Костадин Тодоров Тодоров176216073бак.СИТФИТА21.02.20 - 07.07.204 м. 17 д. х 520 евроWroclaw University of Science and Technology, Полша
8Любомир Си Бао Ван116091094бак.КТММТФ27.01.20 - 29.05.204 м. 3 д. х 470 евроBrno University of Technology, Чехия
9Константин-Асен Ивайло Семов176216103бак.СИТФИТА02.01.20 - 09.05-204 м. 8 д. х 520 евроCentria University of Applied Sciences, Kokkola, Финландия
трите именафак.№курсОКСспец.факултетпродължителност на престоябр.месециприемащ университет
1Коста Янев Чонев316871023бак.КВКФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €Zodiac Maritime Ltd., Великобритания
2Даниел Димчев Жеков316341123бак.КММКФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €W.J.Parnis England, Малта
3Кирил Ивов Калчев414451125маг.ЕОКЕФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €STAMCO Ship Management Co.Ltd, Гърция
4Кадир Курт216221073бак.КМТКФ03.06.19 - 02.09.193 м. х 670 €A.E.Gemi ve Tersanecilik, Турция
5Мертджан Устамехметоглу216221053бак.КМТКФ03.06.19 - 02.09.193 м. х 670 €Ustaoglu yant and shipbuilding company, Турция
6Ивайло Иванов Иванов316341153бак.КММКФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
7Кристиан Валериев Похомов414451225маг.ЕОКЕФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €Oceancrew Management Ltd, Кипър
8Туче Орхан Яшар186214881бак.КСТФИТА03.06.19 - 02.09.193 м. х 670 €Asteks Textile, Турция
9Станислав Симеонов Полихронов812811255маг.КВКФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €Galaxy Power Gmbh, Германия
10Аслъ Караджакуртоглу182210091бак.СИТФИТА03.06.19 - 02.09.193 м. х 670 €Asteks Textile, Турция
11Красен Христов Христов814811055маг.КВКФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
12Стефан Миленов Николов316871013бак.КВКФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
13Петко Христов Николов416464103бак.ЕОКЕФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
14Живко Живков Люцканов814811175маг.КВКФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
15Яни Стефанов Янчев416521023бак.СМЕФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €Provotrans, Франция
16Угур Толга Тумба215221034бак.КМТКФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 670 €Norse Çelik, Турция
17Енес Чолак215221054бак.КМТКФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 670 €Gisa Makina, Турция
18Иван Детелинов Вълчев316341103бак.КММКФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
19Иван Добрев Иванов316871153бак.КВКФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €STAMCO Ship Management Co.Ltd, Гърция
20Джан Нида Ахмед173213042бак.КВКФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €Oceancrew Management Ltd, Overseas Maritime Ltd., Кипър
21Николай Василев Михалев618650011маг.КМКФИТА17.06.19 - 30.09.193 м. 14 д. х 670 €Ingram Micro Services SP.Z.O.O., Полша
22Петър Христов Христов416464113бак.ЕОКЕФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
23Станимир Стоянов Иванов815874114бак.КВКФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
24Шахан Тюркоглу172210412бак.ИММТФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 670 €Servan Zenderlioglu Architectute Ltd, Турция
25Гьокан Хюсеинов Хамдиев172210042бак.ИММТФ01.06.19 - 31.08.193 м. х 670 €Servan Zenderlioglu Architectute Ltd, Турция
26Христо Савков Христов115071434бак.ИДМТФ02.10.19 - 01.01.203 м. х 720 €Agifodento Group, Испания
27Ибрям Халилов Ибрямов316341053бак.КММКФ15.07.19 - 14.10.193 м. х 720 €Oceancrew Management Ltd, Кипър
28Георги Кирилов Георгиев416464023бак.ЕОКЕФ28.06.19 - 27.09.193 м. х 720 €STAMCO Ship Management Co.Ltd, Гърция
29Стелиан Огнянов Петков415461014бак.ЕОКЕФ01.07.19 - 30.09.193 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
30Николай Георгиев Георгиев415461124бак.ЕОКЕФ01.07.19 - 30.09.193 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
31Илкер Йозен218210011маг.ИММТФ26.06.19 - 25.08.192 м. х 670 €Işik Plastik Diş Tic.Paz.A.Ş, Турция
32Кръстю Красимиров Нанкинов315344174бак.КММКФ30.06.19 - 29.09.193 м. х 720 €Galaxy Power Gmbh, Германия
33Николай Иванов Николов416456052маг.ЕСЕОКЕФ28.06.19 - 13.09.192 м. 16 д. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
34Юлиян Руменов Тодоров416456202маг.ЕСЕОКЕФ10.07.19 - 09.10.193 м. х 720 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
35Христо Христов Христов814814045маг.КВКФ16.07.19 - 15.10.193 м. х 720 €Galaxy Power Gmbh, Германия
36Александър Константинов Кънчев317346033маг.КММКФ10.07.19 - 09.10.193 м. х 720 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
37Емануил Никитов Попов317346043маг.КММКФ10.07.19 - 09.10.193 м. х 720 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
38Жулвен Гюрсел Хълми813814225маг.КВКФ16.09.19 - 15.12.193 м. х 720 €Ribex Maritime LTD, Ирландия
39Георги Димитров Стилянов815874054бак.КВКФ20.07.19 - 19.10.193 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
40Борислав Анчев Анчев416456172маг.ЕСЕОКЕФ12.07.19 - 12.09.192 м. 1 д. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
41Радослав Валентинов Борисов415461064бак.ЕОКЕФ20.07.19 - 19.10.193 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
42Батухан Дениз Демирюрек172210012бак.КМТКФ08.07.19 - 07.10.193 м. х 670 €Arel Denizcilik Ticaret ve Sanayi Anonim Sirketi, Турция
43Осман Текин172210422бак.КММКФ08.07.19 - 07.10.193 м. х 670 €Arel Denizcilik Ticaret ve Sanayi Anonim Sirketi, Турция
44Георги Павлинов Йорданов316344183бак.КММКФ13.07.19 - 12.10.193 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
45Васил Благоев Василев314331045маг.КММКФ30.07.19 - 29.10.193 м. х 720 €Overseas, Кипър
46Мартин Любенов Василев314334305маг.КММКФ02.08.19 - 01.11.193 м. х 720 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
47Тодор Красимиров Димитров314814025маг.КВКФ21.07.19 - 20.10.193 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
48Николай Василев Михалев618650011маг.КМКФИТА01.10.19 - 16.01.203 м. 16 д. х 670 €Ingram Micro Services SP.Z.O.O., Полша
49Иван Николаев Неделчев412454236маг.ЕОКЕФ27.07.19 - 26.10.193 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
50Димитър Русев Русев316871053бак.КВКФ27.07.19 - 26.10.193 м. х 720 €Zodiac Maritime Agencies Ltd, Англия
51Георги Русев Русев316871063бак.КВКФ07.08.19 - 06.11.193 м. х 720 €Zodiac Maritime Agencies Ltd, Англия
52Неделчо Божидаров Неделчев316871143бак.КВКФ27.07.19 - 26.10.193 м. х 720 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
53Христо Койчев Петров815874074бак.КВКФ03.08.19 - 02.11.193 м. х 720 €W.J.Parnis England, Малта
54Тодор Николов Бобев814814055маг.КВКФ10.08.19 - 09.11.193 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
55Николай Стойнов Балтов315874024бак.КВКФ02.08.19 - 01.11.193 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
56Мариян Любомиров Радев31333423КММКФ20.08.19 - 19.11.193 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
57Михаил Кирилов Михайлов812811225маг.КВКФ23.08.19 - 22.11.193 м. х 720 €Galaxy Power Gmbh, Германия
58Мартин Сандев Методиев314334275маг.КММКФ24.08.19 - 23.11.193 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
59Петър Красимиров Петров814811325КВКФ10.09.19 - 09.12.193 м. х 720 €IHB Shipping Со , Малта
60Ивайло Илиянов Илиев812814245маг.КВКФ28.08.19 - 27.11.193 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
61Спас Живков Спасов812811505маг.КВКФ03.09.19 - 02.12.193 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
62Евгени Николаев Малевдокт.ФИТА12.09.19 - 11.03.206 м. х 720 €Университет Гент, Белгия
63Мартин Валентинов Христов315874014бак.КВКФ03.09.19 - 02.12.193 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
64Ерай Адрианов Николаев314331195маг.КММКФ16.09.19 - 15.12.193 м. х 720 €Stamco ship agency Co ltd., Гърция
65Данаил Венциславов Фичев4бак.КВКФ01.10.19 - 30.12.193 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
66Георги Добромиров Милев417456111маг.ЕСЕОКЕФ24.08.19 - 23.11.193 м. х 720 €Stamco ship management Co ltd., Гърция
67Ивелин Димитров Иванов814811125маг.КВКФ01.10.19 - 30.12.193 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
68Николай Николаев Горчев814811045маг.КВКФ09.09.19 - 08.12.193 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
69Боримир Валентинов Атанасов414451165маг.ЕОКЕФ11.09.19 - 10.12.193 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
70Станимир Илков Стойчев814814215маг.КВКФ23.09.19 - 22.12.193 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
71Борислав Боянов Бонев815871104бак.КВКФ04.09.19 - 03.12.193 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
72Кирил Стефанов Цонев815874034бак.КВКФ30.10.19 - 29.01.203 м. х 720 €Amato Corporate LP, Ирландия
73Теодор Стефанов Христов813814045маг.КВКФ10.10.19 - 09.01.203 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
74Борис Пламенов Митев313334146маг.КММКФ09.10.19 - 08.01.203 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
75Илия Димитров Илиев317346053маг.КММКФ05.10.19 - 04.01.203 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
76Георги Василев Георгиев315344014бак.КММКФ03.10.19 - 02.01.203 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
77Мартин Мирославов Иванов814811145маг.КВКФ10.10.19 - 09.01.203 м. х 720 €Veliko Tirnovo Shipping Co.Ltd, Малта
78Вели Ахмед Ахмед815871084бак.КВКФ15.10.19 - 14.01.203 м. х 720 €Zodiac Maritime Ltd., Великобритания
79Кристиян Каменов Динков316341074бак.КММКФ07.10.19 - 06.01.203 м. х 720 €IHB Shipping Со C/O W.J.Parnis England, Малта
80Антон Георгиев Георгиев813811445маг.КВКФ08.10.19 - 07.01.203 м. х 720 €Stamco Manning Varna Co ltd., Гърция
ФАКУЛТЕТ - КАТЕДРАИзпращащ университетИменаДържаваТип на мобилносттаПериод
МТФ-ИМUniversite du Litoral Cote d,OpalMathilde Boulet Францияобучение09.2019 - 01.2020
МТФ-ИМUniversite du Litoral Cote d,OpalBenoit Noel Францияобучение09.2019 - 01.2020
МТФ-ИМBrno University of TechnologyMarek DenkЧехияобучение09.2019 - 01.2020
МТФ-ИМOffenburg University of Applied SciencesMirhat KurtГерманияобучение09.2019 - 01.2020
МТФ-ИМYalova UniversityZeynep YurekТурцияобучение09.2019 - 01.2020
МТФ-ИМYalova UniversityHusnu Latif GurelТурцияобучение09.2019 - 01.2020
ФИТА-ЕТМAntalya Bilim UniversityDidar Dilara MangirciТурцияобучение09.2019 - 01.2020
МТФ-ММЕThe East European State University in PrzemyslOleksandr VolkotrubПолшаобучение02.2020 - 05.2020
КФ-КУТОЧВПThe East European State University in PrzemyslAndriy SvitlytskyyПолшаобучение02.2020 - 05.2020
КФ-КУТОЧВПT he East European State University in Przemysl Bhdan BiberПолшаобучение02.2020 - 05.2020
МТФ-ИМUniversite du Litoral Cote d,OpalFlorane LemeeФранцияобучение02.2020 - 05.2020
МТФ-ИМUniversite du Litoral Cote d,OpalRoua SoussiФранцияобучение02.2020 - 05.2020
МТФ-ИМESAIPGladis Virginie BuffetФранцияобучение02.2020 - 05.2020
МТФ-ИМЕSAIPEmma DelagnesФранцияобучение02.2020 - 05.2020
МТФ-ИМЕSAIPNikita IrisФранцияобучение02.2020 - 05.2020